Augusta e-grāmatu akcija ir klāt!

2017-08-01

Gads ir nepielūdzami sācis virzīties uz rudens pusi, arvien biežāk sarunas norit par skolām un studijām, par sēņu, melleņu un citu kārumu gādāšanu ziemas vēderpriekiem, taču mēs aicinātu visus e-grāmatu draugus vēl uzkavēties labas lasāmvielas sabiedrībā un izbaudīt vasaru. Arī no 1. augusta līdz 31. augustam esam izvēlējušies desmit dažādas e-grāmatas, kuras piedāvājam akcijā, kurā šoreiz ir divas cenu kategorijas: 2,99 eiro un 5,99 eiro par katru no darbiem Zvaigzne ABC mājaslapā.

Desmit lieliskām e-grāmatām īpaša cena akcijas laikā no 1. augusta līdz 31. augustam!

 

Piecas e-grāmatas, kuras augustā katru varēsiet iegādāties par 2,99 eiro, ir “Pelēkzils uz rozā”, “Gads Provansā”, “ZEN”, “Viena taisnība visiem” un “Kaulainais detektīvs. Blēžagabals Jaukums”.

Tieši šo pēdējo e-grāmatu – “Kaulainais detektīvs. Blēžagabals Jaukums” – aicinām izlasīt skolēniem vēl pirms jaunā mācību gada sākuma. Kāpēc Stefānija kļūst par Valkīru Troju? Vai tiešām dievi var būt nežēlīgi? Un vai Blēžagabals Jaukums ir tikai detektīvs? Sērijas 1. daļā šie nebūt nav vienīgie jautājumi, uz kuriem jāmeklē atbildes katram lasītājam.

Savukārt Donnas Leonas sarakstīto darbu “Viena taisnība visiem” aicinām izvēlēties pieaugušajiem, kuriem patīk detektīvliteratūra. Ja esat dzirdējuši vārdu “komisārs Gvido Bruneti”, tad ziniet, ka šī tēla “mamma” ir Leona. Viņas spalvaskāta radītie noziegumi parasti norisinās kādā skaistā vietā, tāpēc lasītājs tiek aizvests arī nelielā ekskursijā. Grāmatā “Viena taisnība visiem” Leona Bruneti un citiem varoņiem liek risināt noziegumu, kas pastrādāts San Martino militārajā akadēmijā.

Taču pavisam citus skatus lasītāji atklās Pītera Meila e-grāmatā “Gads Provansā” . Tiek uzskatīts, ka Meils ar šo darbu daudziem lasītājiem no jauna liek atklāt ceļojumu literatūru. Lasot “Gads Provansā”, sapratīsim, kāpēc Francijā ēdiena bauda ir būtiska ikdienas sastāvdaļa, uzzināsim, kāds šarms piemīt petanka spēlei, kā arī izbaudīsim angļa ironisko humoru, vēstot par savas mājvietas iekārtošanu jaunajā mītnes zemē.

Franču autors Maksanss Fermīns lasītājus aizvedīs pavisam citā ceļojumā. E-grāmata “ZEN” ir lielisks veltījums klusumam, mīlestībai, pilnībai. Šis poētiski smalki saaustais stāsts ikvienu lasītāju vēl ilgi pēc pēdējā teikuma izlasīšanas atstās ilgās pēc mierpilna pārdomu brīža, un katrs lasītājs tajā spēs saskatīt tikai viņam vien būtiskas atklāsmes.

Šajā cenu grupā piedāvājam arī latviešu autora TR Notāra darbu “Pelēkzils uz rozā” . Pirms dažiem gadiem autors ieguva lasītāju atzinību ar darbu “Belašs jeb Vilcienā lasāma grāmata”, un nu ir laiks uzzināt, vai “Pelēkzils uz rozā” turpina iepriekšējā darbā skaidri izteikto ironiju un grotesko stāstīšanas veidu. Jā, arī e-grāmata sākas ar brīdinājuma tekstu: “Uzmanību! Teksts var saturēt necenzētas leksikas daļiņas!”. Vai tas vien nav pietiekami spēcīgs arguments, lai ķertos klāt e-grāmatas lasīšanai?

Piecas e-grāmatas, kuras augustā katru varēsiet iegādāties par 5,99 eiro, ir “Jaunais digitālais laikmets”, “Psihoanalītiķa piezīmes”, “Pils pie ezera”, “Es esmu Svētceļnieks” un “Caharijs Kacs”.

Laikā, kad arvien biežāk dzirdam par tādiem jautājumiem kā personas datu aizsardzība globālajā tīmeklī, izspiedējvīrusu uzbrukumi datoru sistēmām, mākslīgais intelekts un vēl citiem līdzīgiem, noderīgi ir uzzināt, kā šos jautājumus iztirzājuši pasaules ietekmīgākie tehnoloģiju eksperti. Tāpēc augusta e-grāmatu akcijā piedāvājam darbu “Jaunais digitālais laikmets” , kuru sarakstījuši Eriks Šmits un Džareds Koens.

Stīvens Gross savukārt ir pavisam citas jomas eksperts – psihoanalītiķis. Darbā “Psihoanalītiķa piezīmes. Kā mēs sevi zaudējam un atkal atrodam” viņš liek lietā savu 25 gadu praktiskā darba pieredzi, lai runātu par to, kāpēc nevajadzētu aizgūtnēm slavēt bērnus, kāpēc mēs mēģinām apslāpēt sāpīgas emocijas, vai mīlestība var būt apdraudējums un citiem tematiem.

Vēsturisko romānu cienītājiem augustā piedāvājam Šarlotes Betsas darbu “Pils pie ezera” , kura centrā ir Francija 18. gadsimtā. Ja runa ir par vēsturisku fonu, revolūciju un Franciju, tad, protams, neizpaliek romantika, kaisle un drāmas, muižas, pilis, grāfi un arī mīklaini pagātnes notikumi.

Terija Heiza darbs “Es esmu Svētceļnieks” priecēs tos, kurus aizrauj augstas klases detektīvs, kurš lasītājiem liek domāt, analizēt un vēlreiz pārvērtēt pieņemto un acīmredzamo. Perfektās slepkavības atrisināšana var laupīt ne vienu vien miega stundu, taču stāsta meistarīgums to atsvērs!

Ja vēlēšanās ir izlasīt “kaut ko vidēju starp detektīvu un romantisku darbu”, tad izvēle var būt par labu Burkharda Špinnena e-grāmatai “Caharijs Kacs” daudzu lasītāju iemīļotās tulkotājas Silvijas Brices atveidojumā. Šeit sajaucas fakti un fikcija, jo romāna gaitā galvenā varoņa identitāte un stāstījums mainās ne reizi vien, liekot lasītājam pārdomāt, kā ikviens notikums mūsu dzīvē var izmainīt vai ietekmēt turpmākos.

Desmit lieliskas e-grāmatas un tikai viens mēnesis – no 1. augusta līdz 31. augustam, – lai iegādātos kādu no tām akcijas ietvaros par 2,99 eiro vai 5,99 eiro Zvaigzne ABC mājaslapā. Aicinām sekot līdzi mūsu tviterkontam @egramatasruna un katru dienu izlasīt kādu no šo darbu citātiem. Novēlam ikvienam e-grāmatu cienītājam atrast savu lasāmvielu arī pēdējā pilnajā vasaras mēnesī!

Lūdzam ņemt vērā, ka Kindle lasītāji var lejupielādēt ePub e-grāmatu arī Kindle mobi formātā savā Zvaigzne ABC pirkumu kontā.