Jūlija e-grāmatu akcija ir klāt!

2017-07-01

Vērīgākie e-grāmatu lasītāji noteikti būs pamanījuši, ka šajā vasarā Zvaigzne ABC e-grāmatu akcija notiek visa mēneša garumā. Jūlijā saucam “Izvēlies lieliskas e-grāmatas vasaras atvaļinājumam!” un iepazīstinām ar desmit darbiem dažādām interesēm. Turklāt no 1. jūlija līdz 31. jūlijam šīs akcijas e-grāmatas esam sadalījuši divās cenu kategorijās, proti, Zvaigzne ABC mājaslapā katra akcijas e-grāmata maksās tikai 3,99 eiro un 6,99 eiro. Kuras e-grāmatas tad esam izvēlējušies jūlija atvaļinājumu laikam?

Desmit lieliskām e-grāmatām īpaša cena akcijas laikā no 1. jūlija līdz 31. jūlijam!

 

Piecas e-grāmatas, kuras jūlijā varēsiet katru iegādāties par 3,99 eiro, ir “Bulta, Zvaigzne un Laī”, “Grieziens”, “Četrdesmit vārtu uz mīlestību”, “Mīlasstāsti” un “Lai tu neapmaldies šajā apkārtnē”.

“Bulta, Zvaigzne un Laī” ir latviešu autores Ievas Melgalves darbs bērniem un jauniešiem. Cilts ar tās rituāliem, laumu pasaule, ilgi glabāti noslēpumi un trīs drosmīgi bērni - lūk, tādu vidi uzbūrusi rakstniece savā pirmajā bērniem domātajā grāmatā.

Savukārt Marka Rābes darbs “Grieziens” patiks pavisam cita žanra cienītājiem. Detalizēti izstrādātajā psiholoģiskajā trillerī lasītājam nākas sastapties ar pagātnes notikumu ietekmi uz varoņu dzīvi šodienā, turklāt šo seno notikumu cena ir dzīvība vai nāve. Grāmatas sižets vienlaikus ir gan nežēlīgs un baiss, gan intriģējošs.

Vai kādreiz esam aizdomājušies, kā mīlestība veidojas un izpaužas dažādos laikmetos un kultūrās? Jūlijā aicinām izlasīt vienu no romantiskākajiem pēdējo gadu darbiem – Elifas Šafakas sarakstīto “Četrdesmit vārtu uz mīlestību” . Kas notiek, kad mūsdienu mīlētāji rod jūtu atbalsi no gadsimtiem seniem notikumiem, domātāju atziņām un pieredzes?

Dace Rukšāne ir otra latviešu autore, kuras stāstu krājumu “Mīlasstāsti” arī esam iekļāvuši jūlija e-grāmatu akcijas piedāvājumā. Tie ir lasāmi kā smalkas miniatūras un mūsdienu cilvēku portretējumi, atklājot sievietes ilgas mīlēt un būt mīlētai.

Franču rakstnieka Patrika Modiano darbs “Lai tu neapmaldies šajā apkārtnē” arī ir poētiski smalki izausts stāsts, kura centrā ir noslēgtībā dzīvojošā rakstnieka Žana Daragana dzīve. Tā pēkšņi kļūst kā mutuļojošs atvars, kad viņu sāk vajāt pagātnes notikumi, kuriem nav iespējams pretoties.

Piecas e-grāmatas, kuras jūlijā varēs katru iegādāties par 6,99 eiro, ir “Dzīve pēc dzīves”, “HHhH”, “Mīlestības patiesā nozīme”, “Skaidrās domāšanas māksla” un “Slepkavnieks Anderss un viņa draugi (un dažs labs nedraugs)”.

Keitas Atkinsones sarakstītā “Dzīve pēc dzīves” uzdod jautājumu: kā būtu, ja mēs varētu vēlreiz izdzīvot savas dzīves? Vai tad mēs būtu laimīgāki un spētu izvairīties no kļūdām?

Rolfa Dobelli darbā “Skaidrās domāšanas māksla” lasītāji tieši tiek aicināti apzināties, cik bieži paši “iekrītam slazdos”, ticot dažādiem pieņēmumiem un klausot ieteikumiem. Autors liek paskatīties uz saviem lēmumiem un katrā situācijā domāt pašiem.

Itāļu rakstniecei Federīkai Bosko grāmatā “Mīlestības patiesā nozīme” ir izdevies radīt asprātīgu attiecību stāstu, kas turklāt norisinās grāmatniecības vidē. Dažkārt tiek teikts, ka iemīloties cilvēks nekādā veidā vairs nespēj domāt skaidri, un arī šajā e-grāmatā varam sekot lēmumiem un jūtām, kas ir gana impulsīvi.

Savukārt Lorāna Binē romāns “HHhH” lasītāju aizved pavisam citos notikumos – Otrā pasaules kara laikā notikušā slepkavībā. Runājot par šo romānu, kritiķi uzsver, ka aprakstītie varoņi un notikumi ir patiesi, tāpēc jo būtiskāks ir jautājums par to, cik spēcīgi ir sadzirdama paša autora iztēles balss vēsturisku notikumu interpretācijā.

Kā desmito jūlija e-grāmatu akcijas darbu piedāvājam Jūnasa Jūnasona “Slepkavnieks Anderss un viņa draugi (un dažs labs nedraugs)” par varoņiem, kurus kopā saved nejaušība un vēlme kļūt mazliet bagātākiem. Asprātīgi un sarkastiski attēlotie notikumi patiks lasītājiem, kuri novērtē Jūnasona rakstības stilu un zviedru detektīvu iezīmes.


Lūk, šie desmit lieliskie darbi ir pieejami e-grāmatu akcijas ietvaros Zvaigzne ABC mājaslapā no 1. jūlija līdz 31. jūlijam. Atgādinām, ka Zvaigzne ABC e-grāmatu tviterkontā @egramatasruna katru dienu publicējam arī kādu citātu no akcijas darbiem. Aicinām kļūt par mūsu sekotāju, lai vienmēr pirmie uzzinātu gan par akcijas aktualitātēm, gan jaunākajām e-grāmatām.

Lūdzam ņemt vērā, ka Kindle lasītāji var lejupielādēt ePub e-grāmatu arī Kindle mobi formātā savā Zvaigzne ABC pirkumu kontā.