Bertrāns Spirida

7 gadi, Jelgava

Sveicināti! Es esmu Bertrāns un man ir 7 gadi. Es dzīvoju Jelgavā un pabeidzu 1. klasi Jelgavas 4. vidusskolā. Skolā man patīk visi mācību priekšmeti. Pēc skolas es apmeklēju robotiku, klasiskās dejas nodarbības un vijolnieku ansambli. Man visvairāk patīk klasiskās dejas Jundā. Es iemācījos lasīt, kad man bija 5 gadi, un lasīju kopā ar brāli un mammu grāmatas gan 2016. gan 2017. gada vasaras lasīšanas stafetēs. Jau 3. gadu piedalos bērnu žūrijā, kurā no 5 gadu vecuma var lasīt un balsot par grāmatām. Šīs ir pirmais gads, kad varu piedalīties lasīšanas stafetē pats. Visvairāk man patīk enciklopēdijas. Šī ir mana mīļāka enciklopēdija - http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/2796-liela_ilustreta_enciklopedija.html. No lasāmgrāmatām man patīk lasīt par seno Ēģipti, dzīvniekiem, tādiem kā Klanu kaķu, kaķa Stiķa un Džeronīmo Stiltona stāstos, un par piedzīvojumiem. Man ne īpaši patīk skumji stāsti, šausmu grāmatas, stāsti par spokiem vai zombijiem. Es nelasu grāmatas par meitenēm modelēm vai meiteņu dienasgrāmatām, jo mani tādas neinteresē, bet man patīk Timo Parvela stāsti par Ellu un viņas klasi. Mani interesē komiksi, tādi kā Dogmens, kad iznāca pirmās grāmatas patika arī Kapteinis Apakšbiksis, bet tagad tās vairs nešķiet aizraujošas. Man patīk zīmēt ilustrācijas vai komiksus par izlasītajām grāmatām. Man nav sava profila sociālajos tīklos, jo noteikumi aizliedz bērniem tos izmantot. Ceru, ka manas recenzijas palīdzēs citiem izvēlēties interesantākas grāmatas vasarai. Paldies Zvaigznei!

Mana recenzija

Šajā grāmatā ir ļoti daudz ilustrāciju, bet man tā nepatika. Visa grāmata ir tāda samēra šausmīga. Tāda sajūta, ka tā nav domāta bērniem. Es noteikti neieteiktu šo grāmatu mana vecuma bērniem un jaunākiem. Varbūt pieaugušie var lasīt šādas grāmatas.

Mana recenzija

Grāmatā ir daudz krāsainu ilustrāciju un stāstījums par žurkulēnu Koko un Riko dzīvi. Es izlasīju šo grāmatu, bet domāju, ka tā ir domāta tādiem bērniem, kas vēl apmeklē bērnu dārzu. Iesaku izlasīt arī citas grāmatas par Koko un Riko mazākiem bērniem.

Mana recenzija

Šī grāmata noteikti ir kā pasaka. Man patika, ka Džeimss izkļuva brīvībā no nejaukām tantēm, kuras lika tikai viņam vienam strādāt. Bet, iztēlojoties, kā viss norisinājās, es droši vien, negribētu ar tik daudziem kukaiņiem ceļot vienā persikā. Stāsts ir ļoti neparasts un man tas patika. Es iesaku šo grāmatu mana vecuma bērniem un vecākiem.

Mana recenzija

Diezgan biedējoša grāmata. Tajā vecmamma stāsta cik briesmīgas ir raganas un tādas tās tiešām ir. Turklāt raganas grib iznīcināt visus bērnus, kas viņuprāt smird kā suņu kakas. Mazdēls sadarbojas ar vecmammu un viņiem izdodas tikt vaļā no daudzām raganām viesnīcā, bet tās paspēj pārvērst zēnu par peli uz visu mūžu, tāpēc man nepatīk stāsta beigas. Grāmatā ir daudz ilustrāciju, tomēr es to neieteiktu mazākiem bērniem. Varbūt vecāki bērni labprāt lasīs par briesmīgām raganām un nelaimīgu zēnu.

Mana recenzija

Bērnu – Nika, Evas un Floras piedzīvojumi vasarā. Man ļoti patika šī grāmata. Daži notikumi bija diezgan dīvaini, un tādi kā nedarbi, bet citreiz bērni rīkojas diezgan prātīgi. Grāmata māca būt draudzīgam, izpalīdzīgam un prast piedot. Es ieteiktu šo grāmatu izlasīt visiem bērniem un viņu vecākiem.

Mana recenzija

Pasaka māca, kā nedrīkst izturēties pret dzīvām būtnēm, cilvēkiem un vērtībām, piemēram, maizi. Nejauka meitene saņēma pelnīto sodu un pārvērtās par putniņu stāsta beigās. Grāmata māca būt labam, jo, ja nebūsi labs, tad pret tevi arī nebūs labi. Grāmatā ir skaistas ilustrācijas un diezgan maz teksta. Iesaku šo grāmatu mazākiem bērniem.

Mana recenzija

Grāmatā ir divi stāsti par dvīņu un viņu drauga Eidi piedzīvojumiem. Pirmajā Andris un Gita atbrauc uz Murjāniem un tur norisinās mistiski notikumi. Otrajā stāstā bērni ar vecākiem meklē noslēpumaino disku. Grāmata ļoti interesanta, nedaudz biedējošā, mazākiem bērniem to neieteiktu, bet visiem pārējiem, domāju, ka tā patiks. Man patika, ka šajā grāmatā raksta par Latviju.

Mana recenzija

Interesanti bērnu piedzīvojumi vasarā. Sākumā, es domāju, ka tas ir turpinājums Dzintara Tilaka grāmatai Oki Doki, bet izrādās, ka šīs nav viņa atmiņas par bērnību, bet stāsts par pavisam citiem bērniem Aivi, Renāru un Edīti, kas kopā pavada vasaru laukos. Aivis atbrauc no pilsētas un gatavs piedalīties un plānot visādus projektus kopā ar draugiem. Es teiktu, ka bērnu piedzīvojumu, pateicoties laukos esošiem noziedzniekiem, ir diezgan bīstami. Man nepatika zagļi Spalaiņi un, ka traktorists Šuba sabrauca suni. Grāmatu iesaku vecākiem bērniem, jo maziem var nebūt interesanti, vai būs bail lasīt.

Mana recenzija

Interesanta grāmata par vikingu dzīvi. Es gaidīju, ka grāmata būs līdzīga multiplikācijas filmai par Nezobu un Hikkapu, bet šīs sērijas grāmatas ir par pavisam citiem notikumiem. Tās ir vairāk par vikingiem un mazāk par pūķiem. Tomēr iesaku visiem, kam patīk multfilma un stāsti par pūķiem.

Mana recenzija

Pirmās grāmatas turpinājums, spraigs sižets. Vikingu ciltis kaujas savā starpā un dara to ne vienmēr godīgi. Šī grāmata man patika vairāk nekā pirmā. Iesaku visiem, kam patīk multfilma par pūķu jātniekiem un brīžiem smieklīgi stāsti par vikingu dzīvi.

Mana recenzija

Man ļoti patikuši Pārgalvju ģimenes piedzīvojumi abās grāmatās. Šajā turpinājumā viņu mājās iemitinājās daudzi dzīvnieki, kas dzirdējuši par hiēnu ģimeni no citiem. Grāmatas varoņu galvenais mērķis ir izglābt divus sacīkšu zirgus un palīdzēt citiem dzīvniekiem sākt savu dzīvi. Iesaku šo grāmatu visiem, jo tā ir ļoti smieklīga un tā uzlabo garastāvokli.

Mana recenzija

Man patika visas filmas un grāmatas par Padingtonu, tāpēc, ka tās māca cilvēkiem labāk izturēties pret tiem, kam vajadzīga palīdzība, ieklausīties citos, pieņemt jaunu un neparastu un vienkārši draudzēties. Pirmie stāsti par lācīti bija pamācoši un smieklīgi. Abās filmās un filmu stāstos ļaundari ir nopietnāki un cīnīties ar tiem nākas visiem kopā. Iesaku šo grāmatu visiem, kam patīk lasīt par fantastiskajiem runājošā lāča piedzīvojumiem pilsētā.

Mana recenzija

Man ir neliela grāmata ar biezām kartona lapām par Trusīti Pēterīti, tāpēc ar prieku paņēmu lasīt šo grāmatu. Man nepatika, ka grāmatā nebija ilustrāciju un traucēja tas, ka biju jau noskatījies filmu. Grāmatu iesaku visiem tiem, kam patīk dzīvnieku piedzīvojumi.

Mana recenzija

Man patika grāmata par bērnu piedzīvojumiem. Esmu lasījis pirmo Lasītprieks sērijas grāmatu par šiem bērniem, bet šī grāmata man patikusi vairāk, jo šeit ir vairāk ilustrāciju un pati grāmata ir skaistāka. Man patiks. Ka bērni spēlējas kopā un rīkoja ciema svētkus. Iesaku šo grāmatu visiem bērniem.

Mana recenzija

Man patika, ka šajā grāmatā ir daudz ilustrāciju. Man patik polārlācis un to, ka Timmijam Negalam bija sava detektīvaģentūra. Man nepatika kā skolasbiedri izturējās pret Timiju, un kā viņš pats uzvedās. Es domāju, ka grāmatu var lasīt, bet tā nemāca, ka jārīkojas labi, un, ka ļauna rīcība ir slikta. Vecāki tiešām tādu nelasīs, varbūt bērniem patiks.

Mana recenzija

Šajā grāmatā ir daudz ilustrāciju. Man patika, ka bērnus veda ekskursijā, bet man nepatika, ka tā bija bīstama. Vispār Timija skolā un starp bērniem ir ļoti dīvainas attiecības. Ja es gribētu, lai mana klase būtu tāda kā Ellai no Timo Pārvela grāmatās, tad noteikti negribētu mācīties vienā skolā ar Timiju un viņa biedriem. Iesaku šo grāmatu tiem, kam patika iepriekšējā daļa. Nākamo daļu es, droši vien, nelasīšu.

Mana recenzija

Man patika grāmatas sižets un ilustrācijas. Grāmatai ir daudz turpinājumu, tāpēc noteikti būs interesanti lasīt par turpmākiem pusbrāļu Joni un Ari piedzīvojumiem. Abi ar datorspēles Kepler 62 palīdzību nokļūst kaut kādā fantastiskajā pasaulē. Es noteikti neesmu lasījis neko tamlīdzīgu par nākotni un virtuālo realitāti. Pagaidām nevaru saprast cik ļoti man patīk. Bet noteikti iesaku izlasīt visiem un pats gaidīšu turpinājumus.

Mana recenzija

Kepler 62 turpinājumā Ari un Joni iesaista spēlē arī savus draugus, nokļūst pie citplanetiešiem un satiek briesmīgā paskata būtnes. Man šī grāmata šķiet diezgan garlaicīga, jo maz notikumu, tikai spriedze. Iesaku šo grāmatu tiem, kam patīk datorspēles. Viņi tad nesēdēs pie datora, bet lasīs grāmatas par datorspēlēm. Kas arī ir labi.

Mana recenzija

Vēl viens interesants Džordža un Herolda piedzīvojums paralēlā dimensijā. Man patika, ka arī šajā grāmatā bija kāmītis. Man nepatika, ka Kapteinis Apakšbiksis paralēlajā dimensijā bija ļauns Kapteinis Caurbiksis. Grāmatu iesaku visiem, kam patīk komiksi un tādas fantastiskas pasakas. Man tomēr labāk patīk Dogmena komiski.

Mana recenzija

Tas ir turpinājums grāmatai par Kapteiņa cīņu ar Bionisko Puņķudesu. Šajā grāmatā neveiksmīgā eksperimenta un nepareizo lēmumu sekas izdodas novērst. Kapteinis Apakšbiksis ne tikai fiziski atdalīts no Melvina, bet viņu smadzenes arī tiek apmainītas un Kapteinis atgūst savas spējas. Grāmata beidzas ar intrigu, kad Džordžs un Harolds nokļūst paralēlā dimensijā. Tam kā turpinājums ir astotā šīs sērijas grāmata. Iesaku šo grāmatu tiem, kas lasījuši sesto grāmatu- Puņķudesas 1.daļu, jo nelasot to, nebūs interesanti lasīt un nebūs skaidrs, kas ir kas.

Mana recenzija

Man ļoti patīk komiski un pirmās grāmatas par Kapteini Apakšbiksi. Šo grāmatu es negribēju lasīt, jo tai uzreiz nebija otrās daļas. Stāsti par Kapteini Apakšbiksi visi ir līdzīgi, visi sākas ar pirmās grāmatas atstāstījumu un tad uzrodas kāds ļaundaris, jo bērni kaut ko sastrādā un kapteinis tiek ar viņu galā. Man tas vairs nešķiet interesants. Iesaku šo grāmtu tiem, kas nav lasījuši par Džordžu un Heroldu. Kā pirmā komisku grāmata par supervaroni Kapteini Apakšbiksi tā būs interesanta.

Mana recenzija

Šī grāmata man arī ļoti patikusi. Tas ir aizraujošs stāsts par to, kā Džeronīmo Stiltons atguva nozagto kaklarotu. Man patika kā viņš mācījās braukt ar mašīnu un, ka grāmatā ir ceļu satiksmes noteikumi un ceļu zīmes. Noteikti, šo grāmatu var lasīt arī skolā, mācoties, kā uzvesties uz ceļa. Iesaku šo grāmatu gan bērniem, gan vecākiem un skolotājiem un tiem, kas mācās vadīt mašīnu.

Mana recenzija

Džeronīmo Stiltons kļuvis par slepeno aģentu un lido kosmosā. Ļoti interesants stāsts par to, kā gatavoties lidojumam kosmosā un apturēt ļaundarus. Iesaku visiem bērniem, gan tiem, kuri jau lasījuši grāmatas par pelīgiem piedzīvojumiem, gan kā pirmo lasāmvielu. Būs interesanti tiem, kas paši vēlas kļūt par slepenajiem aģentiem, pat, ja nepatīk lasīt.

Mana recenzija

Man ļoti patīk grāmatas par peļdžentelmeņa Džeronīmo Stiltona piedzīvojumiem. Grāmatās vienmēr ir daudz krāsainu un jautru ilustrāciju. Stāsti ir smieklīgi un pamācoši. Vairākās pēdējās grāmatās ir nodaļas ar aprakstiem – Olimpisko spēļu vēsturi, eksperimentiem. Šajā stāstā, kurā Džeronīmo brauc atvaļinājumā uz pansiju ”Mirapeles”, ir aprakstītas dažādas spēles, kuras interesanti uzspēlēt ar draugiem vasarā. Man patīk visas grāmatas par Džeronīmo Stiptonu un peļu zemi. Iesaku šis grāmatas visiem.

Mana recenzija

Interesants un spriedzes pilns stāsts par kaķa Timija un viņa nindzju komandas piedzīvojumiem. Draugi iet tālāk, satiek jaunus draugus un ienaidniekus. Man patīk, ka draugi vienmēr glābj pasauli un labais uzvar ļauno. Šajā grāmatā cīņa bija ar ļauno mūzikas garu. Es labprāt izlasītu arī šīs grāmatas turpinājumu, jo stāsti ir aizraujoši un grāmatā ir daudz skaistu ilustrāciju. Domāju, ka multfilma pat Timiju arī būtu interesanta. Iesaku visiem bērniem un viņu vecākiem.

Mana recenzija

Ļoti interesanti piedzīvojumi ar laimīgām beigām. Divi bērni Digorijs un Pollija ceļoja starp reālo un burvju pasauli. Viņus nejauki izmantoja tēvocis Endrjū, bet bērni tika galā ar visiem izaicinājumiem un izārstēja zēna apslimušu mammu. Man patika skaistas ilustrācijas. Man šķiet, ka grāmatas vāks varētu būs košāks. Iesaku šo grāmatu visiem bērniem un viņu vecākiem.

Mana recenzija

Es priecājos, ka par Muri un Vufu ir uzrakstīta vēl viena grāmata. Jo katrā stāstā ir kaut kas jauns un rakstnieks atspoguļo dažādus notikumus un izaicinājumus. Kaķis mēdz būt nejauks, suns visu piecieš. Kaķim noteiktu vajag laboties, un ceru, ka nākamajā grāmatā Muris spēs rīkoties draudzīgi nevis pēc tam, kad kļūdīsies, bet arī apdomās savu rīcību un darīs visu pareizi uzreiz. Iesaku šo grāmatu bērniem un viņu vecākiem, jo stāsti ir gan smieklīgi, gan pamācoši.

Mana recenzija

Interesanta grāmata ar daudzām krāsainām ilustrācijām. Stāsti ir īsi un pamācoši. Tie māca bērniem kā nedrīkst rīkoties un izturēties pret citiem. Man patīk kaķi, bet šajā grāmatā kaķis ir brīžiem ļoti nejauks, bet suns čakls un saprotošs. Ir ļoti jauki, ka grāmatai ir arī turpinājums. Domāju, ka ieteiktu šo grāmatu visiem, gan bērniem, gan vecākiem.

Mana recenzija

Šī ir pagaidām pēdējā grāmata par Klanu kaķu piedzīvojumiem. Šajā grāmatā atkal nomira daudzi kaķi. Mežā bija ugunsgrēks un Pērkona klana kaķus pie sevis uzņēma Upes klans. Grāmata māca draudzēties, dalīties un palīdzēt citiem, pat, ja tie citi ne īpaši patīk. No kaķiem var daudz ko iemācīties, gan medīt, gan ārstēt, gan draudzēties. Grāmata nebija tik interesanta kā pirmā grāmata par Klanu kaķiem. Brīvībā. Es ļoti ceru, ka piektā grāmata būs interesantāka un jautrāka. Man gribētos, lai katru gadu izdotu vairākas Klanu kaķu sērijas grāmatas, jo sērijā jau ir 36 grāmatas. Iesaku šo grāmatu visiem, gan bērniem, gan pieaugušajiem, kam patīk kaķi. Kad kopā ar ģimeni lasīju pirmo grāmatu man bija 5 gadi un šī grāmata man ļoti patika.

Mana recenzija

Grāmatas par Klanu kaķiem ir manas mīļākas. Šīs sērijas grāmatas stāsta par kaķu dzīvi savvaļā. Kaķiem ir savi klani, barveži, karotāji. Kaķi māk sarunāties savā starpā. Man pirmajā vietā ir pirmā grāmata Klanu kaķi 1 Brīvībā. Otrajā vietā – otrā. Trešajā vietā – ceturtā un ceturtajā vietā trešā grāmata – Noslēpumu mežs. Šī grāmata ir ļoti skumja. Šajā grāmatā mirst daudzi kaķi. Notikumi ir bēdīgi. Bet, ja gribat zināt visu par klaniem, tad jālasa visas grāmatas pēc kārtas, savādāk nezināsiet kā barā ieradās mazais Mākoņpūka un kur pazuda Pelēksvēdra. Iesaku šo grāmatu visiem, kam patīk dzīvnieki un piedzīvojumi.

Bildē mūsu kaķenes Guntiņas klans.

Mana recenzija

Stāsts par gorillas Sallijas Džounsas piedzīvojumiem un nelaimēm. Viņa visu stāsta pati, tāpēc var uzzināt, kā viņa jūtas, no kā baidās un kas viņu iepriecina. Man patika arī pirmā grāmata par Salliju – Leģenda par Salliju Džounsu, kurā viņa izstāsta, kā nokļuvusi pie cilvēkiem un satika Šefu. Ļoti gribētos izlasīt visus Leģendu, ne tikai fragmentu un latviski (- https://moi-stroki.livejournal.com/141236.html). Grāmatā par Kapteiņa pērtiķi ir ļoti daudz pamācoša un var uzzināt daudz jauna par mūziku, ģeogrāfiju, vēsturi un cilvēku attiecībām. Daudzi cilvēki grāmatā ir ļoti nežēlīgi. Es ceru, ka arī šai grāmatai būs turpinājums un Sallija kļūs pavisam, pavisam laimīga. Iesaku šo grāmatu visiem!

Mana recenzija

Lieliska grāmata, kurā apvienots gan gudra kaķa piedzīvojums, gan ceļojums uz Ēģipti. Man ļoti patīk Ēģipte un tās noslēpumaina vēsture. Kākis Stiķis savukārt ir īsts varonis un policijas kaķis. Domāju, ka grāmatas jālasa visas un secīgi, jo lasot tikai trešo, kura man patikusi visvairāk, nebūs skaidrs, kāpēc Stiķis cīnās pret žagatām un kas ir Žeņa Kloba. Grāmatas var izlasīt diezgan ātri, tāpēc iesaku ķerties pie pirmās un nonākt līdz trešajai.
Patiks gan bērniem, gan viņu vecākiem!

Mana recenzija

Interesanta grāmata par dienesta suņa Ellijas dzīvi. Ļoti jauku suņu meiteni apmācīja, un tā palīdzēja strādāt kā policijas un glābējsuns. Man ļoti patika stāsts par Elliju jo patīk arī filmas par komisāru Reksi. Suņi ir ļoti gudri, bet tie jāmāca. Ja kāds suns uzvedas slikti, tad to nav mācījis saimnieks, bet suns pats nemāk iemācīties komandas un uzvesties. Iesaku šo grāmatu visiem bērniem un viņu vecākiem.

Mana recenzija

Šī ir mana mīļākā grāmata par Ellu un viņas draugiem. Man ļoti patīk stāsti par Ellu, tie ir smieklīgi un interesanti. Man patīk, ka bērni visu dara kopā un, ja kāds kaut ko nezina, tad vienmēr ir kāds, kas var atbildēt uz jautājumu, pat nepareizi. Man patīk, ka klasesbiedri ir draudzīgi un palīdz viens otram. Man šajos stāstos ļoti patika Elvīras noslēpums. Grāmatā ir daudz melnbaltu ilustrāciju. Iesaku šo grāmatu visiem bērniem un viņu vecākiem.

Mana recenzija

Ella Lapzemē ir stāsts par to, ka klase ar skolotāju ceļo uz Lapzemi un satiek tur Ziemassvētku vecīti. Bērnu piedzīvojumi ir smieklīgi un interesanti. Grāmata noteikti patiks gan tiem, kas jau lasījuši Ellas piedzīvojumus, gan izlasa to kā pirmo. Man patika stāsts un ilustrācijas.

Mana recenzija

Man ļoti patīk gan pats Dogmens, gan, ka viņa piedzīvojumi ir uzzīmēti komiksos. Esmu izlasījis 3 grāmatas par Dogmenu (trešā pagaidām ir tikai angļu valodā) un šī otrā man patika mazāk par citām, bet tā jālasa, lai zinātu, kā attīstās notikumi. Dogmens ir supervaronis ar suņa un cilvēka spējām. Pirmajā grāmatā iepazītajam Pītijam tagad uzrodas arī sabiedrotais Plakanais Pītijs. Iesaku šo grāmatu visiem bērniem. Ja vecākiem patīk komiksi, tad viņi arī var lasīt šo grāmatu.

Mana recenzija

Man ļoti patika šī piedzīvojumu grāmata. Grāmatā ir daudz pastāstīts par burāšanu un jahtas uzbūvi. Ļoti daudz melnbaltu ilustrāciju, kas papildina stāstījumu. Četri bērni paliek jūrā vieni bez vecākiem un meklē bagātības. Meklējumi saistīti ar spriedzes pilniem notikumiem. Brīžiem grāmata ir smieklīga, citreiz – biedējoša. Ļoti vēlos izlasīt grāmatas turpinājumus. Iesaku šo grāmatu visiem bērniem un viņu vecākiem!

Mana recenzija

Man ļoti patika grāmata par kucēnu Beiliju. Beilijam bija sarežģīta dzīve, bet viņš bija ļoti jauks un mīlošs suns. Berilijs pats stāsta par savu dzīvi. Lasot šo grāmatu ir kā uzklausīt suni, cenšoties saprast, ko viņš jūt un domā. Man šī grāmata atgādināja Hollijas Vebas grāmatas par dzīvniekiem. Es iesaku šo grāmatu visiem bērniem.

Mana recenzija

Man ļoti patika grāmata par auklīti-bubuli Grā. Man šķiet, ka ar tādu būtni būtu interesanti dzīvot arī, ja mamma nekur nav aizbraukusi. Bērnu piedzīvojumi vasaras brīvlaikā ir aizraujoši un spriedzes pilni. Es iesaku šo grāmatu visiem bērniem un viņu vecākiem. Man patika gan pats stāsts gan ilustrācijas.

Mana recenzija

Man ļoti patīk Emīla piedzīvojumi. Šajā grāmatā ir aprakstīti notikumi, kurus redzēju filmā par Emīla ģimeni. Man ļoti patika krāsainas ilustrācijas, kas līdzīgas grāmatai par Emīlu un Īdu, kuru pirms gada lasīju stafetes laikā. Abas ir ļoti skaistas un interesantas grāmatas, tikai gribētos vairāk teksta. Noteikti patiks gan zēniem, gan meitenēm.

Mana recenzija

Šī grāmata ir turpinājums stāstam 13-stāvu namiņš kokā. Divi draugi Endijs un Terijs piebūvēja vēl stāvus savam fantastiskajam namiņam un viņiem ir vēl vairāk piedzīvojumu. Arī šajā grāmatā ir daudz zīmējumu. Domāju, ka šī grāmata ir jālasa bērniem, kam patīk komiski, kas grib uzbūvēt savu koka namiņu vai uzzīmēt, kāds tas koka namiņš varētu būt. Uzbūvēt tik lielu koka namiņu praktiski nav iespējams, bet uzzīmēt var arī daudz lielākus namiņus ar robotiem un dažādām funkcijām. Man patīk tagad pašam zīmēt koka namiņu konstrukcijas.

Mana recenzija

Man patika, ka šajā grāmatā ir ļoti daudz zīmējumu. Zīmējumos ir attēlots namiņš kokā, kas tajā iekšā ir, un kādi bija galveno varoņu Terija un Endija piedzīvojumi. Stāsts dažreiz ir smieklīgs, citreiz šausminošs. Šo grāmatu var ātri izlasīt, bet tā nav tik interesanta, ka īstas piedzīvojumu grāmatas. Šī grāmata ir līdzīga komiksiem. Grāmatas beigās ir interesanti uzdevumi. Iesaku šo grāmatu lasīt bērniem, jo vecākiem tā drīzāk nepatiks.

Iesaki draugiem