Emerita Kraukle

9 gadi, Iecava

Man ir 9 gadi. Septembrī uzsākšu mācības 3. klasē.Man ļoti patīk lasīt grāmatas, braukt ar velosipēdu un peldēt.

Mana recenzija

Grāmata bija superinteresanta.Nikijas nedraudzene vai pat varētu teikt, ienaidniece Makenzija, pārvācās uz citu skolu.Makenzija Nikijai nepatika,taču daudziem Makenzija ļoti patika.Nikija skaitīja savas laimes stundas,minūtes,sekundes un pat milisekundes, par to ka nedraudzene ir prom no viņas dzīves.Bet prieki bija īsi, jo drīz vien abas satikās. Man patika, ka Nikija sadraudzējās ar Makenzijas draugiem.

Nikija ar lielu prieku,
Priecājās par kādu nieku-
Par Makenzijas pārcelšanos,
Bet ne par abu satikšanos.

Nikijas dienasgrāmata.

Mana recenzija

Šajā grāmatā kā jau Grega iepriekšējās daļās viņš un viņa ģimene atkal iekuļas visādās nepatīkamās situācijās. Grega ilgi gaidītie svētki- Ziemassvētki pārvērtās trakā ceļojumā. Jau lidostā viņiem neklājās viegli. Man likās smieklīgi tas, kā Gregs sapņoja par lielo naudu, kuru nopelnīs žāvējot zeķes. Arī viesnīca viņiem patrāpījās diezgan drausmīga. Baisi kļuva, kad no čības izkratīja milzīgu zirnekli.Smieklīgi ir tas, ka Grega nākotnes profesija ir kaitēkļu iznīcinātājs, kaut viņam pašam no tiem ir ļoti bail.Man ļoti patīk Grega dienasgrāmatas!

Okeāns te visus sauc,
Ģimene ar laivu brauc.
Roderiku aizmirst spēja
Ātri atkal pakaļ skrēja.

Ceļojuma soma.

Mana recenzija

Arī šī grāmata bija jauka un interesanta. Kolosāli bija tas, ka Melvins uzbūvēja laika mašīnu vienā dienā.Un vēl smieklīgi bija tas, ka Džordžs un Herolds uzrakstīja par Melvinu smieklīgu komiksu.Man nedaudz nepatika vairāki vārdi tekstā, jo tie bja sarežģīti un man nesaprotami un grūti lasāmi.

Bibliotēkā tukšums plauktos,
Lasītājs par ņergu sauktos.
Un kad Melvins gāja iekšā
Kukūgalviņa jau priekšā.

Pilnu somu,gudru domu!

Mana recenzija

Šo grāmatu bija ļoti aizraujoši lasīt un iztēloties tajā notiekošo.Man patika tas, ka Džordžs un Herolds uzrakstīja par Melvinu komiksu. Jo tas visu laiku sūdzējās un nosūdzēja citus.Un vēl smieklīgi bija tas, ka Kombo ASS 2000 salika kopā Krapa kungu ar Melvinu.
Grūti saprast grāmatā atdalītās nodaļas, man tādi skaitļi vēl nav zināmi.

Puņķudesa jau ir klāt,
Blēņas darīt atkal sāk.
Fantāzija tam ir laba,
Nejauka pat arī daba.

Lielais sprādziens.

Mana recenzija

Šajā grāmatā Koko un Riko strīdējās par to, kas kuram vairāk sāp. Vecmāmiņa piesolīja Kaķīšu piparkūkas, ja uzvedīsies labi kā eņģelīši. Viņi tik ļoti centās uzvesties labi, ka pat izgrieza no galdauta spārnus. Vecmāmiņa, protams, par to nebija sajūsmā un saķēra galvu nepatīkamā pārsteiguma dēļ.Šo grāmatu lasīt bija aizraujoši un bezgala interesanti.

Riko baidās mošķa baisa,
Izrādās to Koko taisa.
Abi brašuļi nu smejas,
Rinķi griež un futboldejas.

Mana recenzija

Šī grāmata bija ļoti interesanta un viegli lasāma. Smieklīgi šķita tas, ka Dogmens vārtījās beigtās zivīs. Viņam šī nodarbe ļoti patika. Un kaķa Pītija mīļākais teiciens:"Eu, veči," tagad nu ir kļuvis arī par manu iemīļotāko teicienu pagalmā.
Kaķis Pītijs regulāri darīja visādas blēņas, taču Dogmens centās viņu apturēt kā nu prasdams.

Dogmens veikalā kad tika,
Kaulus, bumbas mutē lika.
Un, kad Pītijs blēņojās-
Dogmens dikti dusmojās.

Iesaki draugiem