Žanete Valdmane

9 gadi, Saldus

jauka, smaidīga, reizēm nopietna, bet ļoti kautrīga. Patīk lasīt grāmatas un spēlēt dažādas galda spēles. Ļoti patīk lego un braukāt ar riteni.

Mana recenzija

Forša grāmata, kur kaķis un suns ir ļoti labi draugi nevis ienaidnieki. Reizēm man pat bija žēl suņa Vufa, jo viņs visu laiku strādāja, kamēr Muris tik plānoja, gleznoja, sarunāja un visādus citādus mazus darbiņus. Man ļoti patika kaķa ideja par m''aju uz sāniem. es arī tādu gribētu, kur vasarā varētu spēlēties un vēl ar sapņu torni. es arī gribētu būt Mura vitā.

Mana recenzija

Man sākumā šī grāmata nepatika. Bet mana mamma pierunāja, lai izlasu vismaz vienu nodaļu. bet es negribēju. Tad mama man lasīja priekšā un tanī brīdī, kag pērtiķa kapteini apcietināja man sāka iepatikties, jo gribēju uzināt kā klāsies pērtiķienei, vai viņa izdzīvos vai nē. Tāpēc sāku lasīt pati. Šī ir mana biezākā grāmata, kuru esmu lasījusi. Man ļoti bija žēl pērtiķiene Salija, jo viņai bija ar daudzko jātiek galā. Viņu tik bieži nodeva tie, kuriem viņa uzticējās. Viņa bija ļoti uzticīga savam saimniekam. Viņa prata visdažādākās lietas, un lai izdzīvotu viņa daudziem palīdzēja un iemācījās citus darbus. Grāmata mani iemācīja, ka īsta draudzība kāda bija pērtiķim ar savu saimnieku Kostela kungu, ir ļoti vērtīga. sava drauga dēļ pērtiķiene daudz varēja paciest, lai tikai atkal būtu kopā ar savu draugu un saimnieku. Azraujoša grāmatu, kuru nevar beigt lasīt, jo gribējās uzināt, kā beigsies stāsts, kas notiks tālāk, vai kapteinis būs kopā ar pērtiķi vai nē. Ir vērts izlasīt visiem, kam patīk piedzīvojumi.

mana biezākā grāmata,kuru līdz šim esmu izlasījusi

Mana recenzija

Man ļoti patika šī grāmatiņa, tur bja skaistas bildes un īsi smieklīgi stāstiņi. Divi mazie pelēni atgādināja mazus bērnus, kuri var būt pieklājīgi, kārtīgi un labi, bet vislabāk viņiem patika prātot, vienam otru kaitināt un darīt dažādas blēņas. man vislabāk patika stāsts par mošķi, kuru pelēns iztēlojās, ka mošķim ir dažādas apakšbikses...bumbierenes, ķirsenes, ābolenes, plūmenes un sīpolenes. Es arī reizēm pati izdomāju dažādus jaunus vārdus, tāpēc man ļoti patika stāstiņi par jautrajiem pelēniem. Ieteiktu izlasīt visiem bērniem, kuriem patīk darīt blēņas, jo tas ir tik forši un superīgi. Blēņas sanāk visiem gan bērniem, gan pelēniem. Es arī parasti blēņas daru, kad vecāki nav tuvumā. varbūt kādreiz pati uzrakstīšu stāstiņus par savām blēņām.

Pirmā izlasītā grāmatiņa jūlijā.

Iesaki draugiem