Lauma Gabriela Kurzemniece

9 gadi, Kuldīga

Es mācos 2a klasē. Man patīk lasīt grāmatas un spēlēt klavieres, spēlēties ar māsu un braukt ar riteni. Kuldīgā ir forša bibliotēka, kur es ņemu grāmatas.

Mana recenzija

Galvenie varoņi: Ella un viņas klase dodas ceļojumā uz ārzemēm visi ir sajūsmā bet tad notiek negaidīts pārsteigums. kad viņi izkāpj ārā viņi ieraudzīja sniegu. Viņi nebija ārzemēs viņi bija Lapzemē! Man šī grāmata patika jo viņa bija interesanta.

Mana recenzija

Galvenie varoņi: Endijs, Terijs. Endijs un Terijs dzīvo 13 stāvu namiņā kokā un tas ir vis foršākais koka namiņš tur ir daudz istabu, boulinga celiņš, baseins, pilns ar cilvēkēdājhaizivīm, milzu katapulta, slepena pazemes laboratorija,limonādes strūklaka un maršmelovu aparāts kas iešauj visus saldumus tieši mutē. Man ļoti patika šī grāmata.

Mana recenzija

Galvenie varoņi: Trusītis Pēterītis. Trusītis Pēterītis ik dienu lavās uz Makregora dārzu un zog izaudzētos dārzeņus. Un dārzā visu laiku notiek cīņas. Dārznieks ceņšas iesist trusim ar grābekli. Bet trusis met pretī ar dārzeņiem. Bet beigās viņi kļuva par labiem draugiem. Man šī grāmata patika. Zagt ir slikti bet dzivniekiem nevajag sist jo viņi tikai grib ēst.

Mana recenzija

Galvenie varoņi: Gregs Heflijs. Gregs un viņa ģimene dodas uz tālu tālu salu. Viņi gribēja lieliski pavadīt brīvdienas. Bet vis nenorit kā bija plānots. Viņu brīvdienas nebija tik labas kā viņi bija iztēlojušies. Viņi nevarēja normāli nofotogrāfēties. Un viņiem pakaļ dzinās apsardze jo viņi netīšām no lidmašīnas bija paņēmuši neīsto koferi. Un es domāju ka viņiem tur nevajadzēja lidot, jo nebija labs ceļojums bet dodoties ceļojumā nevar zināt vai ceļojums būs labs vai slikts. Gregs grib lai citiem nav jautri ceļojumos. Es negribētu tādu draugu kā Gregs, jo viņš negrib lai citiem klājas labi un ir jautri piedzīvojumi. Grāmatu es ātri izlasīju jo viņa bija interesanta!

Mana recenzija

Galvenie varoņi: suns Beilijs, zēns Ētans, mamma ,tētis, vecmāmiņa, vectētiņš, Čelsija, Hanna, sunīte Kūciņa, sunīte Lēdija, kaķis Dūmiņš, kaķis Fēliks. Kādu dienu sunītis aizbēga no savas mammas un viņu atrada kāda sieviete, kas viņu aizveda uz savām mājām un tur viņš satika savu zēnu. Un viņi kopā spēlējās. Zēns nosauca viņu par Beiliju. Viņš zēnam palīdzēja un vienmēr bija viņam blakus. Viņiem bija jautri piedzīvojumi un bēdīgi piedzīvojumi. Un zēns bija laimīgs, ka viņam bija suns. Tā kā man pašai mājās nav suns, izlasot šo grāmatu ieguvu izpratni par to, ko suns varētu domāt un sapratu, ka sus var arī palīdzēt bērniem būt laimīgiem.

Pirmā grāmata lasīšanas stafetē 2018

Iesaki draugiem