Liliāna Krūskopa

7 gadi, Valmiera

Man patīk lasīt. Es ļoti ātri lasu. Man patīk zīmēt. Man patīk skolā mājturības stundas.

Mana recenzija

Man ļoti patika, kad mazie kucēni laizīja Nikijas ienaidnieces seju. Viņa bija to pelnījusi!

Nikija bija pārsteigta par negaidīto dāvanu. Tajā iekšā bija kucēns - zelta retrīvers. Visa ģimene priecājās par mazo mīlīgo kucēnu. Bet vecāki, par meitu platajiem smaidiem.

Ieteiktu izlasīt Nikijas dienasgrāmatu manām draudzenēm un mammai. Šī grāmata ir piemērota gan meitenēm, gan mammām. Ļoti pamācoši bija, ka nedrīkst melot labākajiem draugiem un vispār nevajag melot nevienam!

Veltījums zelta retrīveriem bildē!

Mana recenzija

Kaķis Stiķis bija skolotājs patversmes kaķēniem.
Kaķis Stiķis atrod seno ēģiptiešu dārgumu grāmatu.
Stiķi vada kaķu faraons Lielais Gramatiķis, lai Stiķis atrastu ceļu uz piramīdu.
Izlasi grāmatu, tad uzzināsi, kas notika tālāk!

Pie mums arī dzīvo kaķis Stiķis un rudais Cepums.
Es ieteiktu izlasīt šo grāmatu omītei un draudzenēm!

Mana recenzija

Žurku vectētiņš bija pamodies pirmais un modināja arī pārējās žurkas. Ceļaties, žurciņas, ceļaties! Visa žurciņu saime pamodusies ir tagad brokastu laiks, lai visas žurciņas paēstu labi katru dienu par to rūpējas žurciņu vecmāmiņa.
Ir ziema. Ui, kāds sals ārā, bet ir jāgatavojas Ziemassvētkiem. Koko un Riko sasmaržo piparkūkas, tās uz Ziemassvētkiem gatavo vecmāmiņa. Koko un Riko pieiet pie vecmāmiņas un vecmāmiņa saka, ja gribat piparkūkas, tad jums jāuzvedas kā eņģelīšiem līdz Ziemassvētkiem.
Ieteiktu izlasīt šo grāmatu māsīcai un draugiem!

Mana recenzija

Reiz dzīvoja meitene, kas uzkāpa uz maizes klaipa, lai nesaslapinātu kurpes. Viņa bija iedomīga meitene, viņa bija ļoti palaidnīga. Viņu nesodīja skaistuma dēļ. Viņai vajadzēja bargu sodu.
Man patika sadaļa par putniem. Mazais putniņš vāca citiem putniņiem barību. No caurumiņiem graudiņus, tur kur cilvēki maizes drupatiņas. Šī grāmata ir lieliski domāta meitenēm. Šī ir lieliskākā grāmata, ko es esmu lasījusi.

"Kur kaija pazuda, neviens īsti neredzēja, bet daži bilda, ka tā esot aizlidojusi tieši sauļup".

Iesaki draugiem