Jānis Strazdiņš

9 gadi, Ogre

Es esmu Jānis.Man patīk spēlēt šahu un futbolu.Mācos Suntažu vidusskolā.Dzīvoju lauksaimnieku ģimenē.Palīdzu mammai ar tēti.Mēs audzējam Dorper aitas.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika jo viņā bija tik bailīgi.Es lasīju pat pa naktīm brīnos ka nerādījās murgi.Man ļoti smieklīgi likās tas ka vilkačus jeb ūdens vilkus aizbiedēja vienkārši parasti putni.Šo grāmatu bija ļoti viegli un ātri izlasīt.Es šo grāmatu ieteiktu izlasīt arī citiem.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika.Man patika arī tas ka šajā grāmatā Džeronīmo nokavēja 4 ceļojumus,tas likās ļoti smieklīgi.Tāpat smieklīgi likās arī tad kad Smulis piedāvāja blusu krēmu.
Man patika arī tas ka pansijas nosaukumu veidoja divi smieklīgi vārdi mira-peles.ieteiktu šo grāmatu arī citiem.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika jo kā jau es redzēju grāmatā iekļaujas divi stāsti ''Noslēpumainā atteka''kurā izrādās ka uz zemes nav izmiruši dinozauri un viņi dzīvo tieši Murjāņu Gaujas daļā un ir arī stāsts Saules acs kurā izrādās ka Samta ūsa dzīvo pie citplanētiešiem un uz tās pasaules viss iet desmit reizes lēnāk un pagātne, nākotne un tagadne brīnumaini savijas kopā un sāk spēlēties ar laiku taču Andris, Gita un Eidis brīnumaini palīdz pieaugušajiem gan Rīgā,gan Murjāņos ar visu tikt galā Un brīnumi notika arī ar mani es savā mājā atradu grāmatu''ozola grāmata''.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika jo šī ir trešā grāmata par kaķi stiķi gramatiķi, pasaulē dižāko bijušo kaķu zagli kurš kļuvis par kaķseržantu kurš šobrīd risina kurš no Britu muzeja nozadzis lielu dārgumu-seno ēģiptiešu grāmatu kuru atradis Hovards Makintošs Toflijs ,bet kaķis Stiķis ir pilnīgi drošs ka tiks noziedzniekiem uz pēdām.Stiķis un viņa draugi šķērso smilšu tuksnesi dzenoties pakaļ laupītājiem bet vai šoreiz viņi uzveiks Stiķa kolēģus un senci Gramatiķi lielo.Ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem

Mana recenzija

Man ļoti patika šī grāmata ļoti patika jo kā jau zināt šī ir tikai pirmā daļa un tikai šajā grāmatā sākas LIELAIS PIEDZĪVOJUMS kurā satiekas Pollija un Digorijs,kļūst par draugiem un atrod bēniņos slepenu eju(starp citu viņi dzīvo rindu mājās Londonā) pa kuru var nokļūt katrā rindu mājā viņi grib nokļūt trešajā mājā taču netīšām nokļūst tēvoča Endrjū slepenajā kabinetā piespiedu pēc nokļūst citā pasaulē turklāt no turienes prieka pēc nokļūst vēl citā pasaulē.Šajā neparastajā ceļojumā viņi piedzīvo gan labu,gan ļaunu palaiž brīvē Raganu un sastop lauvu Aslanu, kas dziedot rada NĀRNIJU kurā viss ir iespējams. ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem.

vecā daļa grāmatai burvja māsasdēls

jaunā daļa grāmatai burvja māsasdēls

Mana recenzija

Šī grāmata jeb bestsellers man ļoti patika tādēļ ka bija atgriezies ļaunais profesors Mu un visas
pārņēmis visas Pelēnijas elektroniskās ierīces.Viņa viltīgie un bīstamie izgudrojumi apdrādēja visus Pelēnijas iedzīvotājus.Lai nepieļautu ka viņa šausmīgie plāni īstenotos,Pelēnijas CSST izsauca tieši mani,Džeronīmo Stiltonu!Tādējādi es nonācu ārkārtīgi slepenā uzdevumā(atrast apslēptu satelītu)pašā pasaules malā...vai,precīzāk,-izplatījumā!Ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem.

Mana recenzija

Man ļoti patika šī grāmata it īpaši tas ka viņi meklēja Drūmbārža apslēptās bagātības.Es šai grāmatai gaidu trešo daļu.Ceru ka iznāks arī filma.Man ļoti patika tas ka katrās bagātību lādes virspusē bija brīdinājums un uz nāvgalvju salas tā bija smaka:).Es sirsnīgi iesaku šo grāmatu izlasīt arī citiem

Mana recenzija

Šī grāmata man ļoti patika, jo šajā grāmatā autore pat ļoti pārliecināja ka agrāk uz zemes dzīvoja pūķi man pat dažu brīdi sagribējās sev tādu bērnību.Man ļoti patika tas ka Hikaps savam opim teica ka pie Bandītu salas nekad nav redzēts jūras pūķis taču aiznākamās dienas rītā viņi jau cīnījās ar jūras pūķiem zaļo nāvi un violeto nāvi.Ieteiktu šo grāmatu arī citiem.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika jo es viņā saskatīju dziļu mīlestību.Taču es gribētu vairāk atklātības.Taču likās dīvaini tas ka viņi agrāk nebija pamanījuši tās senās durvis blakus tūkstošiem gadu vecām kāpnēm un tad kad Timijs kāpa lejā pa koncertzāles pagraba kāpnēm likās ka būs kaut kas baismīgāks.

Mana recenzija

Šī bija vienīgā grāmata kuru man uzdāvināja vārda dienā.Man ļoti patika tas ka tur pieminēja citplanētiešus un es nemaz nedomāju ka viņi šādi izskatīsies.Tikai dīvaini likās tas ka vienā grāmatā runāja Ari bet otrā Marīe.Ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem.

Mana recenzija

Man ļoti patika šī grāmata it īpaši man patika ka tur tur bija kopijas jeb kloni no purpursārtās biotualetes kabīnes.Man ļoti patika taču bija arī jautrība,šausmas un nedarbi.Gribējās lai pastāsta vairāk par purpursārtās biotualetovillas ļaužu ačgārno dzīvi.Ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem.

Mana recenzija

Es ļoti gaidu trešo daļu šai interesantajai grāmatai. Šī grāmata man ļoti patika,jo viņā bija tik ļoti interesanti notikumi.Šī ir vis perfektākā grāmata kuru savā dzīvē esmu lasījis.Loti ieteiktu šo grāmatu arī citiem.

Mana recenzija

Par spīti visiem interesantajiem notikumiem šī grāmata kopumā nepavisam nelikās interesanta,šeit vajadzēja ļoti garas nodaļas un katrā lai stāsta par savu.Bet grāmata vispār ir ļoti laba.Ieteiktu šo grāmatu izlasīt citiem.

Mana recenzija

Šī grāmata man ļoti patika.It īpaši tas ka viņi pārceļoja pāri Atlantijas okeānam.Es arī gribētu būt viens no tiem kas apēda milzu persiku.Šīs grāmatas autors Roalds Dāls noteikti bija apveltīts ar lielu daudzumu fantāzijas.Ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem.

Mana recenzija

Šī grāmata man ļoti patika.Man patika tas ka tur bija tāds bērns kas apveltīts ar īpašām spējām.Es arī gribētu būt tāds kā šīs grāmatas galvenais varonis.Ar nepacietību gaidu trešo daļu(jo otro jau esmu izlasījis).Esmu izlasījis arī daudz citas grāmatu sērijas bet šī man patika vislabāk(ja neskaita grāmatu ''Zombiju drudzis'')ieteiktu šo grāmatu arī citiem.

manas stafetes grāmatas

Mana recenzija

Šī grāmata man pat ļoti patika jo viņā ne tikai tika pabeigtas nodaļas bet arī viņas saderēja kopā. Es ļoti gaidu arī trešo daļu.Šo grāmatu izlasīja visa ģimene.Es šo grāmatu izlasīju 3 reizes.Ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citiem.

Mana recenzija

Šī bija vis interesantākā no visām Grega dienasgrāmatām jo visu dzīvi viņam koraļļu salās izbojāja mazais brālis Manijs un Lielais brālis Rodriks.Man šī grāmata ļoti patika vispār bija ļoti interesanti pat lasīt.Diemžēl šoreiz izlasīju tikai es:(.Bet es mammai palasīju priekšā mamma aiz smiekliem apraudājās.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika taču nepatika tas ka tas vis bija būvēts no filmas motīviem.Bet kopumā šī grāmata bija tīri interesanta.Arī šo grāmatu ieteiktu izlasīt citiem un atkal šo grāmatu izlasīja arī mana vecvecmamma un opis:), man liekas ka šī grāmata bija visīsākā no stafetes grāmatām.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika,jo šī grāmata bija kā realitāte es arī sevi varu iztēloties kā dārgumu mednieku nākotnē taču diezvai ar noslīkušu tēti un nolaupītu mammu.Man ļoti patika arī tas ka katram bija šim uzdevumam iedota kāda norāde.Man nepatika tas ka beigās nevarēja zināt vai viņi dabūja atpakaļ mammu.Ieteiktu šo grāmatu izlasīt arī citie(vecvecmammai jau iedevu lasīja ļoti patika (:arī opim iedevu patika)

mana grāmata

Mana recenzija

Man ļoti patika šī grāmata it īpaši stāsts par nāru, desmit brašiem pirātiem un negaidīto gorillas uzrašanos.Es arī gribētu šādu namiņu kokā(starpcitu man arī nedaudz skauž).Visu grāmatas lasīšanas laiku es pavadīju teikdams ''es arī gribu tādas ierīces''.Ieteiktu izlasīt šo grāmatu visiem citiem.

Mana recenzija

Man šī grāmata kopumā ļoti patika taču nepatika tas ka nu tā kā vajadzētu nodaļām otro daļu jo šo grāmatu līdz galam nevarēja saprast.Bet vispār grāmata pati no sevis ir tīri laba.ieteiktu šo grāmatu izlasīt citiem.

Mana recenzija

Šī grāmata man ļoti patika.It īpaši man patika tas ka grāmatā bija komiksi. man visvairāk patika dārgumlāžtanks.Ieteiktu šo grāmatu arī citiem.Jo viņa bija tik jautra un oriģināla.Ja par šo grāmatu būtu jāliek atzīme,es liktu 8 jo man jau ir 9 gadi bet šī grāmata vairāk bija piecgadniekiem.

Mana recenzija

Šī grāmata mani ļoti ieinteresēja.Man viņa arī ļoti patika,pats arī tādā gribētu dzīvot taču nav laika lai uztaisītu vai atrastu.Esmu izlasījis arī ''13 stāvu namiņš kokā'' un ''39 stāvu namiņš kokā''. ieteiktu arī citiem šo grāmatu ar nepacietību gaidu ''52 stāvu namiņš kokā''(ja tāds būs).

26 stāvu namiņš kokā un šahs

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika taču no visas grāmatas man visvairāk patika brīnumainā ''Saules'' uzrašanās.Es esmu izlasījis visas Stiltona grāmatas taču visvairāk man patika šī grāmata.Gribētu astoņpadsmito grāmatu un viņu protams izlasīt,tagad ir tikai septiņpadsmitā daļa taču, ''Uzmanību, pie stūres Stiltons''.

mana mīļākā grāmata

Mana recenzija

Šī bija ļoti interesanta grāmata taču pārāk īsa.Man viņa ļoti patika šī grāmata,jo tajā bija stāstīts par to ka zemeslode kļuvusi pārapdzīvota taču Ari un Jons atrod sarežģītāko spēli pasaulē un kļūst par vienīgajiem cilvēkiem uz zemes kas pabeidz šo videospēli un aizceļo uz citu planētu.

mam

Mana recenzija

šajā grāmatā bija neparedzami notikumi un visvisādas dīvainības.Es jau no paša sākuma zināju ka Tīģernags bija nodevējs taču nezināju ka tas atklāsies šādi.Taču starp visiem notikumiem man šī grāmata ļoti patika.

manas stafetes grāmatas

Mana recenzija

Man ļoti patika šī grāmata.Es ieteiktu visiem šo grāmatu izlasīt.Pats esmu izlasījis visas grāmatas,bet šī liekas viss interesantākā. Tīģernags,Ugunssirds,Sniegputenis,Vējasolis,Zvaigžņuzilgme un citi šīs grāmatas varoņi ir ļoti interesanti.

manas stafetes grāmatas

Iesaki draugiem