Agnese Korņejeva

9 gadi, Jēkabpils

Hei! Hei! Hei! Esmu Agnese no Jēkabpils,un man ļoti patīk lasīt grāmatas.Sportā esmu ierindas vidū,tātad ne pati garākā bet arī ne īsākā.Mans lielākais dārgums ir brilles,nevienam neļauju tās aiztikt tikai omītei tās nomazgāt!Un vēl tā vijole kas man traucē dzīvot!(Nevienam nesakiet it sevišķi manai mammai,nu drusciņ man jau viņa patīk.)Tomēr jau dzīvot es varu un grāmatas lasīt arī.Lai mums visiem veicas!

Mana recenzija

Man šī grāmata patika jo tā bija interesanta. Šīs grāmatas galvenais un arī mans mīļākais varonis ir Džeronīmo Stiltons. Tā sauc arī grāmatas autoru! Džeronīmo ir bailīgs, smieklīgs un jauks. Ja man būtu tāda mašīna kā “Solāre” tad viņu sauktu: “Agnesauto”. Manā mašīnā būtu:
1.Jebkāds ēdiens
2.Gulta
3.Maza vannas istabiņa
4.Mīksti krēsli
5.Pilnīgi viss!
Man šajā grāmatā visvairāk patika tas ka Džeronīmo beigās nokārtoja braukšanas eksāmenu. Šai grāmatai es liktu 10 balles. Es šo grāmatu ieteiktu izlasīt visiem!

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti, ļoti, ļoti patika jo tā bija gan smieklīga gan interesanta. Šīs grāmatas galvenais varonis ir Timijs Negals. Šis zēns ir: nedaudz dumjš un arī nedaudz asprātīgs. Man patīk šīs grāmatas ilustrācijas jo tās ir parastas, bet skaistas. man patīk šīs grāmatas vāks jo tas ir dzeltenā krāsā. Mana mīļākā krāsa ir dzeltena. Šajā grāmatā visinteresantākais bija tas ka Timijs noskūpstījās ar savu lielāko ienaidnieci: Riebību (Korinu Korinu). Man šajā grāmatā nepatika tas ka Rollo (Timija labākais draugs) salauza Rumbu (Timija mammas putekļu sūcēju). Šai grāmatai es liktu 10 balles. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt pilnīgi visiem. Šai grāmatai es gaidīšu arī citas daļas!

Mana recenzija

Man šī grāmata patika jo tā bija smieklīga. Šīs grāmatas galvenais kā arī mans mīļākais varonis ir Normans. Normans ir nejauks pret saviem brāļiem bet jauks pret saviem draugiem. Man šajā grāmatā patika tas ka Normanam ir divi brāļi kas vienmēr ir ļoti kaitinoši un ieved Normanu nepatikšanās. Es negribētu būt Normana vietā jo viņam ir divi kaitinoši brāļi. Šajā grāmatā man nepatika tas ka meitene vārdā Čelsija nebija iemīlējusies Maikijā kā Maikijam un Normanam likās. Tas bija Čelsijas draudzenes izaicinājums. Man patīk šis grāmatas vāks jo tas ir reālistisks. Šai grāmatai es liktu 8 balles. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt visiem zēniem.

Mana recenzija

Man šī grāmata patika jo tā bija smieklīga. Šīs grāmatas smieklīgākais varonis ir Pauls. Kāpēc? Tāpēc ka dēļ viņa visi vienmēr iekuļas nepatikšanās. Šai grāmatai īsti nav galvenā varoņa jo grāmatā varoņi galvenie bija praktiski visi. Šajā grāmatā man patika tas ka visa klase aizlidoja nevis uz siltajām zemēm bet gan uz Lapzemi. Šai grāmatai es liktu 8 balles.

Mana recenzija

Man šī grāmata patika, jo tā bija smieklīga. Šīs grāmatas galvenais varonis ir Timijs Negals. Viņš ir nedaudz dumjš un dažkārt asprātīgs. Mans mīļākais varonis šajā grāmatā bija Timija polārlācis, advokāts un darbabiedrs Totāls. Viņš ir smieklīgs, slinks, ēdelīgs un priekš manis mīļš. Man šajā grāmatā visvairāk patika tas ka Totāls vienmēr bija smieklīgs un slinks. Vēl šajā grāmatā man patika tas ka viņa ātri lasījās.Šo grāmatu ieteiktu izlasīt sava vecuma bērniem. Šai grāmatai es liktu 8 balles.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika. Šīs grāmatas galvenais varonis ir Kaķis Stiķis Gramatiķis. Viņš arī ir mans mīļākais varonis visā grāmatā. Stiķis ir drosmīgs jauks un arī gudrs kaķis. Mans nemīļākais varonis ir Žeņa Kloba. Viņa ir kaķa Stiķa ienaidniece. Šī sieviete ir nejauka, slikta un pat varētu teikt ka viņa ir ļauna. Man šajā grāmatā patika tas ka Stiķis ir Lielā Gramatiķa pēctecis un zināja ceļu uz zudušo Nebu-Mjau pilsētu bez grāmatas. Šajā grāmatā man nepatika tas ka Žeņa kloba vienmēr bija nejauka pret Kaķi Stiķi un viņa draugiem. Šai grāmatai es liktu 9 balles jo es vēlētos vairāk ilustrāciju. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt sava vecuma bērniem.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika jo tā bija ļoti interesanta. Šīs grāmatas galvenais varonis ir Ugunssirds. Ugunssirds ir drosmīgs, līdzjūtīgs un godīgs. Mans mīļākais varonis šajā grāmatā bija Smilšuvētra. Viņa ir jauka, godīga un pēc manām domām skaista. Šajā grāmatā man visvairāk patika tas ka Mākoņķepa aizgāja pie divkājainajiem (cilvēkiem) bet tomēr atgriezās un kļuva paklausīgs. Man šajā grāmatā nepatika tas ka beigās Tīģernags (bijušais pērkona klanā barvedes palīgs kurš tika padzīts.) kļuva par ēnas klana barvedi. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt pilnīgi visiem! Šai grāmatai es liktu 10 balles.

Mana recenzija

Man šī grāmata ĻOOOOOOOOTI patika jo tā bija interesanta un smieklīga. Man šajā grāmatā patika tas ka autors bija centies rakstīt grāmatu it kā viņš būtu suns un manuprāt viņam tas ļoti labi izdevās. Šīs grāmatas galvenais varonis ir kucīte Ellija. Ellija ir gudra, smieklīga, jauka un mīļa. Vēl man šajā grāmatā patika tas ka man viņa ļoti ātri lasījās. Ja es būtu Ellijas vietā es visu darītu tā pat. Man bija ļoti žēl Ellijas kad viņa sabojāja ožu lai izglābtu cilvēku bet beigas tomēr bija labas un Ellija vēl projām bija priecīga. Šai grāmatai es liktu 10 balles. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt visiem.

Mana recenzija

Man šī grāmata patika jo tajā bija krāsainas ilustrācijas.Šīs grāmatas galvenais varonis ir Džeronīmo Stiltons. Viņš ir bailīgs, lempīgs, pieklājīgs un smieklīgs. Ja es būtu Džeronīmo vietā un man būtu jālido uz kosmosu manuprāt es baidītos vairāk par Džeronīmo. Šajā grāmatā man visvairāk patika tas ka Džeronīmo izdzīvoja kosmosā. Man ļoti patīk šīs grāmatas vāks jo tas nav pārbāzts. Man ļoti patika šīs ilustrācijas jo tās bija skaistas un krāsainas. Šai grāmatai es liktu 10 balles. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt visiem.

Mana recenzija

Šī ir ceturtā mana mīļākā Deivida Valjamsa grāmata. Šajā grāmatā slimnīcas bērni bija sarīkojuši Pusnakts bandu kurā piepildīja katra slimnīcas bērna sapni. Man ļoti patika tas beigās viņi piepildīja arī ļoti slimās Sallijas sapni kurā viņa vēlējās izdzīvot visu savu mūžu. Vēl bija arī ļoti smieklīgs sapnis, ka pats resnākais puika nodaļā gribēja lidot, bet kaut kas nogāja greizi un lidoja nevis puisis bet kaila pavisam kaila večiņa. Šo grāmatu ieteiktu izlasīt visiem. Šai grāmatai es liktu 10 balles.

Mana recenzija

Man šī grāmata patika jo, atkal par ilustrācijām, jo šajā grāmatā ir ļoti daudz, skaistu un arī melnbaltu ilustrāciju. Mana mīļākā varone ir Nikija, jo viņai ir ļoti smieklīgi atgadījumi. Šajā grāmatā ir viņa gandrīz galvenā varone: Makenzija Holistere. Viņa ir izlutināta, neizpalīdzīga un priekš Nikijas un Manīm viņa ir BBRRIIEESSMMĪĪGGAA!!! Šajā grāmatas sākumu rakstīja Nikija vidu Makenzija un beigas Atkal Nikija. Kāpēc tā? Tāpēc ka Makenzija nozaga Nikijas dienasgrāmatu, un beigās Nikija to atrada, bet tagad Makenzija zina daļu no Nikijas noslēpumiem, bet Nikija tagad zina cik izlutināta un briesmīga ir Makenzija. Šo grāmatu ieteiktu izlasīt meitenēm. Šai grāmatai es gaidīšu arī citas daļas!

Mana recenzija

Man ĻOOOOOOOOOOOOOOOOOOOTI patika šī grāmata jo tā bija ĻOOOOOOOOOOTI interesanta. Man šī grāmatā šķita tik ļoti interesanta jo:
1.šajā grāmatā nebija ilustrāciju tāpēc bija interesantāk lasīt.
2.šī grāmatā ir tikai par kaķiem.
3.šī grāmata ir tieši domāta man!
Šajā grāmatā mans mīļākais varonis bija Ugunssirds. Ugunsirds ir drosmīgs, stiprs, jauks un arī līdzjūtīgs. Mana mīļākā varone ir Zvaigžņuzilgme. Viņa ir pērkona klana barvede. Vispār ir pieci klani upes, pērkona, ēnas, vēja un zvaigznes klans kurā nonāk kaķi kas nomirst. Stāsta galvenais varonis ugunssirds dzīvo pērkona klanā kurš manuprāt ir visstiprākais. Es pati gribētu dzīvot pērkona klanā. Man šajā grāmatā man visvairāk patika tas ka beigās Ugunssirds kļuva par barvedes palīgu. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt visiem! Šai grāmatai es liktu 10 balles jo man šī grāmata ļoti patika.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika jo viņa bija interesantāka nekā šīs grāmatas pirmā daļa. Šīs grāmatas galvenais varonis ir cits, drīzāk varone, tā ir Marīe. Marīe ir drosmīga, bagāta un priekš manis smieklīga, bet viņa nav man mīļākā varone. Mans mīļākais varonis ir tāds pats kā šīs grāmatas pirmajā daļā. Joni. Viņš ir mīlīgs, maziņš un priekš manis arī smieklīgs. Šajā grāmatā varēja uzzināt daudz vairāk ko dara Kepler62. Praktiski varēja uzzināt pilnīgi visu un mazdrusciņ par to kur viņi visi(tie kas ir izgājuši kepler62 spēli) dosies. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt maniem klasesbiedriem.

Mana recenzija

Man šī grāmata patika jo tajā bija vēl viens stāsts par Hikapu, bet nevis kā pieradināt pūķi bet kā kļūt par pirātu! Mans mīļākais varonis bija Hikaps jo, viņš bija drosmīgs, izpalīdzīgs, līdzjūtīgs un arī bailīgs. Ilustrācijas man nepatika, jo viņas bija šausmīgas. Man visvairāk patika tas ka beigās viņi atrada bagātības. Šai grāmatai es liktu 8 balles. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt zēniem. Šai grāmatai es gaidīšu arī trešo daļu jo šīs grāmatas vienmēr ir interesantas.

Mana recenzija

Man šī grāmata patika, jo tā bija interesanta. Šajā grāmatā Pauls kļuva slavens. Pēc kāda laika Paulam parādījās arī īsts miesassargs, īsts menedžeris, īsts kustību konsultants un pat beigās viņš uzstājās ar rokmūzikas karalieni Elvīru. Mans mīļākais varonis šajā grāmatā bija Pauls jo viņš ir slavens bet nemāk ne dziedāt, ne dejot arī pat spēlēt ne bet tomēr viņš ir slavens. No sākuma skolotājam likās ka Pauls paliks uz otru gadu otrajā klasē bet beigās izrādījās ka pārējie paliek uz otro klasi un Pauls var iet uz trešo klasi, bet Pauls bija ļoti jauks un arī viņš palika uz otru gadu otrajā klasē. Šai grāmatai es liktu 8 balles, jo manuprāt grāmatā jābūt vairāk ilustrāciju. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt mana vecuma bērniem.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika. Šī ir trešā mana mīļākā Kapteiņa Apakšbikša grāmata. Pirmajā vietā man ir šīs grāmatas pirmā daļa jo tajā grāmatā radās pats Kapteinis Apakšbiksis. Es esmu izlasījusi visas Kapteiņa Apakšbikša grāmatas jo tās mani ir ļoti ieinteresējušas. Šajā grāmatā ne jau Kapteinis Apakšbiksis uzvarēja bet gan Herolda vectētiņš un Džordža vecvecmāmiņa tā saucamie Bokserpuika un Vecmāmiņa Korsetta. Šai grāmatai es liktu 10 balles. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt sava vecuma bērniem.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika jo tajā bija krāsainas ilustrācijas. Šajā grāmatā Džeronīmo Stiltons gribēja doties brīvdienās, bet visu laiku viņu kāds aizkavēja. Beigās Stiltonam piedāvāja lidmašīnu uz Kaķsmakas ciemu (Smakdvakas ieleju) kuras beigās viss sanāca ļoti jautri. Šai grāmatai es liktu 9 balles jo vēlējos lai šī grāmata būtu biezāka. Šo grāmatu ieteiktu izlasīt visiem kam īsti nepatīk lasīt , bet arī citiem patiks.

Mana recenzija

Man šī grāmata patika jo viņa bija par Nikiju kurai jāpieskata, jānoslēpj un jāaizved uz skolu… piedodiet video pateicu ka 8 kucēni bet patiesībā 7 kucēni un kucēnu mamma! Tātad Nikijai jāaizved uz skolu, jānoslēpj un jāpieskata 8 suņi! Šajā grāmatā mans mīļākais varonis ir Brendons. Brendons ir grāmatas gandrīz galvenais varonis. Mans mīļākais varonis ir Brendons jo viņš ir jauks, mīļš, labsirdīgs, izpalīdzīgs, līdzjūtīgs… Man šajā grāmatā nepatika tas ka Nikijas mamma neatļāva Nikijai paturēt suņus uz vienu dienu, bet ja atļautu tad vairs nebūtu interesanti. Šai grāmatai es liktu 10 balles. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt sava vecuma meitenēm. Šai grāmatai es gaidīšu arī citas daļas!

Mana recenzija

Man šī grāmata patika jo viņā bija krāsainas ilustrācijas. Šajā grāmatā Ari un Joni spēlē spēli kepler62 kur tikai daži var iziet simto līmeni bet šie puiši abi kopā to izdomāja un arī uzvarēja! Šai grāmatai angļu valodā ir četras daļas, bet latviešu divas. Šai grāmatai liktu 9 balles jo beigas es nesapratu. Šo grāmatu ieteiktu sava vecuma bērniem. Gaidīšu šai grāmatai trešo daļu!

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika. Šī grāmata bija pilnīgi savādāka nekā filma. Savādāks bija ne tikai teksts bet arī varoņi un to īpašības. Mans mīļākais varonis bija Hikaps, jo viņš ir jauks, izpalīdzīgs, labsirdīgs un protams arī drosmīgs. Šajā grāmatā bija arī citi gandrīz galvenie varoņi kā piemēram Snūģis, Zivkājis un Stoiks Pārmērs. Snūģis ir pirmkārt lielīgs, otrkārt stiprs un treškārt viņš ir viens no lielākajiem muļķiem pasaulē!(Manuprāt.) Toties Zivkājis ir gudrs un saprātīgs. Stoiks Pārmērs kareivīgā Hikapa Kradoka tēvs ir pārmērīgi SKAĻŠ! Man nepatika šīs grāmatas ilustrācijas jo tās bija pavirši zīmētas. Šai grāmatai es liktu 9 balles jo man nepatika ilustrācijas. Šo grāmatu es ieteiktu izlasīt visiem jo man viņa ātri lasījās.

Mana recenzija

Man šī grāmata ne īpaši patika jo viņā nebija viņš garš stāsts kā man patīk bet gan daudz mazu kā man nepatīk. Bija arī viens smieklīgs stāstiņš kurā kādam no pelēniem bija murgs kur bija briesmīgs briesmonis. Un tad pelēns kuram nebija murga prasīja vai viņam bija bumbierenes, ābolenes u.c.c. Šai grāmatai liktu 7 balles jo bija krāsainas un skaistas ilustrācijas. Šī grāmata vairāk patiktu mazākiem bērniem.

Mana recenzija

Man šī grāmata vienkārši patika jo šī grāmata vairāk ir domāta puišiem. Mans mīļākais varonis šajā grāmatā ir Gregs, jo viņa nelaimes ir ļoti smieklīgas un apkaunojošas. Man nepatīk Grega brāļi. Viņi vienmēr visu sabojā, bet ja viņu nebūtu grāmata nebūtu interesanta. Es negribētu būt Grega vietā jo man pietiek ar vienu jaunāku brāli. Šajā grāmatā Gregs devās uz Koraļļu salu. Es arī tur negribētu doties jo tur mīt zirnekļi ar 7 kājām, iguānas savvaļā un vēl daudz kas briesmīgs. Vienreiz kad Gregs vannas istabā ieraudzīja septiņkājainu zirnekli tad no tā nobijās pat viesmīlis. Šai grāmatai es liktu 9 balles. Šo grāmatu ieteiktu izlasīt jebkura vecuma zēniem. Gaidīšu šai grāmatai arī 13. daļu!

Mana recenzija

Man šī grāmata ĻOOOOOOOOOOOTI patika jo tajā bija daudz, skaistu un interesantu ilustrāciju. Mans mīļākais varonis šajā grāmatā bija Terijs, jo viņam ir smieklīga frizūra. Šajā grāmatā man visvairāk patika ka katrs grāmatas galvenais varonis pastāstīja savu stāstu. Tie bija ļoti interesanti! Šai grāmatai likto 10 balles jo tā bija smieklīga un interesanta. šo grāmatu ieteiktu pilnīgi visiem! Šai grāmatai gaidīšu arī trešo daļu!

Mana recenzija

Šī ir mana mīļākā Deivida Valjamsa grāmata jo viņā bija krāsainas ilustrācijas.Man visvairāk patika stāstiņš par Pinkšķi Paulīni.Viņa pati sev izdarīja kaut ko sāpīgu un tajā vainoja savu nevainīgo brālīti Reiz kādu dienu Paulīne sev izrāva gandrīz visus matus un gribēja atkal vainot savu brālīti bet vecāki un Paulīnes brālītis bija to noskatījušies kādu laiku un tad Paulīne vairs nekad nedabūja saldo ēdienu lai gan viņai ļoti garšoja saldumi.Šo grāmatu ieteiktu pilnīgi visiem jo šajā superīgajā grāmatā bija daudz interesantu,krāsainu Tonija Rosa ilustrāciju.

Mana recenzija

Šī grāmata bija ļoti interesanta.Es viņu izlasīju tikai dažās dienās tāpēc ka man viņa ļoti patika.Šis stāsts ir par hiēnu ģimenīti kura dzīvo pilsētā pārģērbušies kā cilvēki.Kādu dienu viņu dzīvi iztraucēja krokodils podā kurš (kura) gribēja lai viņai atļauj ieiet dušā.Nu protams hiēnas labas būdamas to atļāva bet,krokodīle (vismaz tā es viņu saucu) iztērēja gandrīz visu silto ūdeni un sasmērēja visus viņu baltos dvieļus.Man bija hiēnu žēl bet uz krokodīli es biju ļoti dusmīga.Laikam ritot viņu mājās bija gan suns un pat divi zirgi!Un hiēnas viņiem mācija ēst,staigāt un pat nokārtoties!Kas notika tālāk jūs uzzināsiet izlasot šo visu grāmatu.Šo grāmatu ieteiktu visiem bet visvairāk patiks 6-11 gadus veciem vai jauniem bērniem

Mana recenzija

Šī grāmata bija ļoti interesanta tāpēc viņa ļoti ātri lasījās.Visvairāk man šajā grāmatā patika tas ka beidzot visi uzvarēja ķēmīgos robo monstrus!Zināt ar ko?Ar apelsīnu sulu!(apelsīniem.)Vai tas bija grūti?Nē!Tikai kapteinim Apakšbiksim nē!Kāpēc?Tāpēc ka viņš ir viltīgs!Viņam tikai bija jānodejo kaitinoša deja!Ar multenītes palīdzību kapteinim Apakšbiksim tas izdevās!Mans mīļākais varonis šajā grāmatā bija Krekers!Kas ir Krekers?Krekers ir mīļš dinozaurs kurš manā izpratnē ir violetā krāsā.Kāpēc Krekeru sauc Krekers?Tāpēc ka viņam ļoti garšo krekeri!Es bedīgos brīžos ļoti vēlētos viņu apskaut.Grāmatā ir daudz un interesantas ilustrācijas,tāpēc grāmatai lieku desmit.Lieku desmit arī tāpēc ka man patīk teksts.Šo grāmatu ieteiktu pilnīgi visiem,arī Krekeram.

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika jo tajā nebija ne daudz ne maz ilustrāciju.Mans mīļākais varonis bija Vufs.Vufs ir strādīgs,mīļš,apņēmīgs,līdzjūtīgs,labsirdīgs un lai kāds nedarbs vai darbs tas būtu Vufs piedos. Muris ir slinks,nedaudz lielīgs,prasīgs bet ļoti labi zīmē.Man ļoti vai arī visvairāk patika stāstiņš kur Muris (Vufs) pārdeva gleznas iesaiņotas. Vufs pat neatļāva tās izsaiņot alnim!Bet Muris pats bija vainīgs,jo viņš pats Vufam neko nepateica.Es gaidīšu šai grāmatai arī trešo daļu!Nevaru izdomāt par ko tā varētu būt.bet varbūt tādas nemaz nebūs?Nezinu.To atstāsim uz vēlāku.Šo grāmatu es ieteiktu 6-12(13) gadus veciem bērniem.Šai grāmatai es liktu 10\10 ballēm!

Mana recenzija

Man ļoti patika šī grāmata.No sākuma kad šķirstīju šo grāmatu man likās ka man šī grāmata nepatiks,jo nebija ilustrāciju.Bet kad sāku lasīt tad man viņa arvien vairāk iepatikās.Vēl projām nesaprotu kura ir Baltļipīte kura Pūkastīte un kura Garausīte,jo neesmu redzējusi šo filmu.Tā kā es neesmu redzējusi šo filmu man ir interesantāk lasīt,jo šajā grāmatā nav ilustrāciju tāpēc bija viss jāiztēlojas pašai.Vēlāk arī centīšos noskatīties filmu lai saprastu cik pareizi es iedomājos visus tēlus kas bija grāmatā.Man visvairāk patika beigas kad Tomass Makgregors vecā Makgregora dēls ļāva darīt visiem dzīvniekiem ko tie vēlas tikai Beas dēļ,jo Tomass Beu ļoti mīlēja.Es šo grāmatu ieteiktu visiem kuri nav redzējuši šīs grāmatas filmu jo tad grāmatu būs interesantāk lasīt.Šai grāmatai es liktu 9 balles jo nebija ilustrāciju.

Mana recenzija

Šī grāmata bija ĻOOOOOOOTI interesanta jo kā visās Kapteiņa Apakšbikša grāmatās tur bija
1.Multenītes
2.Komiksi
3.Smieklīgas ilustrācijas
4.Jautri varoņi
5.Teksts kuru saprot visi
Mani mīļākie varoņi ir Herolds un Kapteinis Apakšbiksis.Herolds ir jauks,smieklīgs,visus jokus ko viņš stāsta padara smieklīgus viņa mati.Kādi tie izskatītos īstajā dzīvē?Būtu ļoti interesanti to redzēt!Toties Kapteinis Apakšbiksis var būt gan smieklīgs gan dusmīgs,jo viņš tak ir arī Krapa kungs vienlaikus.Šo grāmatu ieteiktu pilnīgi visiem.Gan lieliem gan maziem.Gan tiem kuriem patīk lasīt gan tiem kuriem nemaz.Šai grāmatai es liktu 10 zvaigznes no 10 zvaigznēm.

Mana recenzija

Man ļoti patika šī grāmata jo viņu rakstīja vīrietis bet ja es to nezinātu domātu ka to rakstīja sieviete!Man ļoti patika šīs grāmatas ilustrācijas jo tās bija ļotiskaistas un interesantas.Man visvairāk patika1.,2.,20.,27.,32.,56.,55.,54.,53.,52.,un vēl daudz citu nodaļu bet visas nevaru uzrakstīt.Man ļoti patika ka nodaļas bija īsas.Mans mīļākais varonis ir Džordžija.Viņa ir nedaudz skaļa,jauka,mīļa un viņai ir daudz citu īpašību bet visas atkal nevaru uzrakstīt.Džordžijai ir arī jauka draudzene Ronda.Ronda nu protams ir skaļa mīļa izpalīdzīga un emocionāla.Džordžijai ir arī foršs brālis Reifs.Reifs ir lielākoties kaitinošs bet ja ļoti vajag viņš var aizstāvēt savu māsu,kā piemēram kad Džordžija bija pie ķirzaku ķēniņa viņš notēloja savas māsas advokātu.Es patiesībā ļoti gribētu satikt ķirzaku ķēniņu.Es šo grāmatu ieteiktu izlasīt visām meitenēm.

Mana recenzija

Šī ir viena no manām mīļākajām grāmatām.Tāpat kā Dogmens.Man šī grāmata tik ļoti patika,jo viņai bija interesantas ilustrācijas.Man visvairāk patika 13.,5.,9.,un nu protams arī 1. nodaļa.Un pilnīgi aizmirsu arī 7. nodaļa!Ja man būtu 13 stāvu namiņš kokā tajā būtu:
1.Vismaz trīs baseini.
2.Vairāk stāvu nekā 13
3.Milzīga guļamistaba.
4.Mans "Saldumu veikaliņš".
5.Milzīgs drēbju skapis.
6.Liela spēļu istaba.
7.Manu draudzeņu istabas.
8.Liela bibliotēka. (Nu protams ar visām Endija un Terija grāmatām.)
9.Maziņa pludmalīte.
10.Hennas salons.
11.Ledus halle.
12.Mans mini veikaliņš.
13.SPA atpūtas vieta.
14.Dzīvnieku istaba.
15.Eksotisko augu telpa.
Diemžēl tāda namiņa uz pasaules nemaz nav.Bet kad izaugšu liela varbūt kļūšu bagāta un īstenošu savu sapni.Varbūt.Varbūt.Tikai varbūt.Šo grāmatu ieteiktu pilnīgi visiem.Gan lieliem gan maziem.

Mana recenzija

Šī ir viena no manām mīļākajām grāmatām,jo tā nav parasta Deiva Pilkija grāmata bet gan īpaša.Kāpēc tik īpaša?Jo tā ir komiksu grāmata!Man visvairāk patika 8. un 9. nodaļa.Man ļoti patīk šīs ilustrācijas,jo tās izskatās kā bērnu zīmētas.Tik un tā nesaprotu vai tās ir bērna vai pieaugušā zīmētas!?Man arī ļoti patika bonusa komikss.Tas bija smieklīgs tikai tāpēc ka tas bija jocīgi uzzīmēts.Šo grāmatu ieteiktu pilnīgi visiem arī tiem kuri nemāk lasīt.Šai grāmatai liktu maksimālo ballu skaitu tāpat kā grāmatai "Ak,šis Emīls!"

Dogmena varoņi

Mana recenzija

Man ļoti patīk Lenenbergas Emīls kaut vai par viņu esmu noskatījusies tikai filmu un izlasījusi tikai šo grāmatu.Kad beigsies lasīšanas stafete izlasīšu visas grāmatas par Emīlu kas mums ir mājās.(Starp citu mums to ir ļoti daudz.)Mani mīļākie stāstiņi par Emīlu no šīs grāmatas ir stāstiņš kurā Emīls uzcēla Īdu karoga mastā un kur Emīls iebāza galvu zupas terīnē.Man ir nedaudz žēl Emīla jo viņa tēvs uz viņa izturas pārāk nežēlīgi.Man diezko daudz patīk šīs ilustrācijas jo tās ir daudz rūpīgāk zīmētas nekā Deivida Valjamsa grāmatās.Šo grāmatu ieteiktu izlasīt pilnīgi visiem!Šai grāmatai es liktu visaugstāko vērtējumu.

Mana recenzija

Man šī grāmata ne visai patika jo no sākuma to vispār nesapratu.Bet pēc tam mana mīļā mammīte man daudz ko paskaidroja,arī to ka es vispār neidziļinājos ne tekstā ne ilustrācijās kaut vai tas ir mans mīļākais ilustrators.Grāmatas vāks ir ļoti ļoti orģināls,es tādu nevarētu izdomāt!Reiz dzīvoja karaliene un man mamma izskaidroja ka tā ir domāta kā sniegbaltīte.Es tagad tik un tā nesaprotu kāda maģija jāpielieto lai aizmigdams vecs pamostos jauns.Nu tāda ir tā maģija.Man dažās lapaspusēs nepatika ilustrācijas.Kā piemēram 63.lpp,58.lpp un 51.,52.lpp.Nesaprotu kāpēc karalienei bija jāskūpsta meitene?Kāpēc to nevarēja izdarīt kāds no rūķiem?Tas nav loģiski.Šo grāmatu ieteiktu izlasīt vecākiem bērniem vai arī vecākiem jo mazāki bērni kā es to manuprāt nesaprastu.

Mana recenzija

Šī grāmata ir ļoti pamācoša.Pirmā mācība kas man ienāca prātā lasot šo grāmatu ir:"Dots devējam atdodas."Man visvairāk patika tas ka beigās Inge pārtapa par jauku putniņu kas ar visiem dalījās.Man personīgi ļoti patīk Agijas Stakas ilustrācijas.Tās ir pavisam nedaudz līdzīgas Krisa Ridela ilustrācijām.Šī grāmata vairāk patiktu mazākiem bērniem.Grāmatas vērtējums:8/10

Mana recenzija

Man šī grāmata ļoti patika,jo viņā bija ļoti interesantas ilustrācijas.Ne jau tādas kā citās Timo Parvelas grāmatās bet gan daudz savādākās.Nekad nevaru iedomāties kā es varētu uzrakstīt tādas grāmatas kurās kaķis draudzējas ar suni.Es knapi varētu iedomāties ka kaķis un suns runā!Man ļoti patika nodaļas pirmie burti.Manas mīļākās nodaļas ir:"Ar riteni līdz mēnesim,Perfekts un Lielais tomātu karš."Šo grāmatu ieteiktu izlasīt sava vecuma bērniem.Grāmatas vērtējums 10/10

Mana recenzija

Man šī grāmata ne patika ne nepatika. Viņa vairāk patiktu desmit gadus veciem zēniem kuriem patīk piedzīvojumi.Labi,ķersimies pie pašas grāmatas.Reiz dzīvoja četri bērni:Biks,Bekija,Tomijs un Vētra.Viņi bija ļoti jauki.Bet viņu vecāki ir pazuduši.Viņi kaut vai bez vecākiem no nabadzības kļūst bagāti!Tie dodas dažādos piedzīvojumos un nu protams arī dārgumu medībās.Es ļoti ceru ka kaut vai pēc pieciem gadiem viņi atradīs savus vecākus.

Iesaki draugiem