Apgāds Zvaigzne ABC aicina dalīties ar iedvesmas stāstiem, lai novembrī tos izdotu grāmatā ar nosaukumu "Mīlestības dāvanas"

2019-05-28

Apgāds Zvaigzne ABC izsludina 2019. gada jūniju un jūliju par iedvesmas un mīlestības mēnešiem un aicina ikvienu caur stāstiem dalīties patiesā pieredzē par to, kā esat saņēmuši vai dāvājuši mīlestības dāvanas.

Gaidīsim stāstus par notikumiem un pieredzi, kas rakstītāju saviļņojuši, motivējuši, ļāvuši uz dzīvi un situācijām paraudzīties no cita skatpunkta.

Jūsu iepriekš nepublicētu stāstu manuskriptus gaidīsim līdz 2019. gada 15. jūlijam.Manuskriptu kā Word dokumentu lūdzam iesūtīt elektroniski uz adresi konkurss@zvaigzne.lv. Tematā (Subject) lūdzam norādīt: Iedvesmas stāsts. Manuskriptam lūdzam pievienot autora vārdu un kontaktinformāciju. Stāstus vērtēs Apgāda profesionāļu komanda. Neizvēlēto stāstu autoriem individuāls atteikums un pamatojums netiks sniegts.
31. jūlijā Apgāda Zvaigzne ABC mājaslapā, kā arī sociālo tīklu profilos tiks izziņoti to autoru vārdi, kuru darbi būs pieņemti iekļaušanai iedvesmas stāstu krājumā un ar viņiem sazināsimies personiski. Izvēlēto stāstu autoriem tiks piedāvāta ekskluzīva iespēja darbu publicēt grāmatā, kā arī nenovērtējami ieteikumi saistībā ar tekstu rakstīšanu!
Uzdrošinies, raksti un varbūt jau šajos Ziemassvētkos varēsi citus iedvesmot ar savu īpašo stāstu publicētu grāmatā!

Tehniskie parametri: 12 fonts, Times New Roman, 1,5 atstarpe. Maksimālais zīmju skaits 15 000 (ar atstarpēm). Apgāds patur tiesības iesūtītos darbus rediģēt un īsināt.
Manuskriptam jābūt pabeigtam; izskatīšanai netiek pieņemtas atsevišķas teksta daļas. Darbi ar plaģiāta iezīmēm netiek izskatīti.
Iesūtīšana – līdz 15. jūlijam.

Iesaki draugiem