Aktualitātes

Jauns Lārsa Keplera romāns – “Trušu mednieks”

Zviedru rakstnieka Lārsa Keplera romāni nu jau stabili iekarojuši arī latviešu lasītāju sirdis.

Midsommeras slepkavības Latvijas mazpilsētā

Daudzi detektīvromānu rakstnieki, jau sākot ar žanra karalieni Agatu Kristi, tāpat arī iecienītu detektīvseriālu veidotāji, savu intriģējošo sižetu norisei labprāt izvēlas šķietami mierīgas mazpilsētas, kurās “nekas nenotiek” un lielākā daļa iedzīvotāju cits citu pazīst.

Baibas Zīles jaunais romāns “Alma – pasaules mala”

Rakstniece Baiba Zīle teju ik gadu priecē lasītājus ar jaunu grāmatu, turklāt pērnā gada rudenī viņas romāns “Melu meistars” (“Meister der Lügen”) iznāca Vācijā.

Uzmanību! Zvaigznes Klientu kartes īpašniekiem

Latvijas Nacionālais teātris 27. janvārī un 15. februārī piedāvā biļetes ar 30% atlaidi uz izrādi "Perfektā teikuma nāve" Zvaigzne ABC Klientu kartes īpašniekiem.

“Gausā uguns” – jauns Paulas Hokinsas romāns

Britu rakstniece Paula Hokinsa sarakstījusi pasaules bestselleru “Meitene vilcienā” un spraigo romānu “Ūdenī”, bet tikko latviešu valodā izdots viņas jaunākais darbs “Gausā uguns”.

“Mīlas kastings” – romantiskas ķibeles latgaliskās noskaņās

Pie lasītājiem nonākusi ļoti vasarīga un koša lasāmviela – Ilzes Aizsilas romantiski humoristiskais romāns “Mīlas kastings”.

“Reiz uz upes”

Grāmatnīcu plauktus papildinājis angļu rakstnieces Diānas Seterfīldas (Diane Setterfield) jaunais romāns “Reiz uz upes”.

Linda Nemiera - mēneša autore Zvaigznes grāmatnīcās

Zvaigznes grāmatnīcās no 1. līdz 31. janvārim, uzrādot Klienta karti, Lindas Nemieras grāmatas var iegādāties ar 20% atlaidi.

“Pelēks suns sapņo par zelta zivtiņām”. Ass prāts un niansēts jūtīgums

Krista Anna Belševica (1993) ir rakstniece, dzejniece un pētniece, Latvijas lasītājiem pazīstama no 2016. gada. Viņas dzeja publicēta visos svarīgākajos Latvijas literatūras izdevumos, kā arī angļu, somu, ķīniešu, krievu, vācu un citās valodās.