Aktualitātes

Evija Gulbe - mēneša autore Zvaigznes grāmatnīcās

Zvaigznes grāmatnīcās no 1. līdz 31. augustam, uzrādot Klienta karti, Evijas Gulbes grāmatas var iegādāties ar 20% atlaidi.

Īpašie piedāvājumi Zvaigznes grāmatnīcās*

Ieskaties! Zvaigznes grāmatnīcās akciju piedāvājumi skolas precēm un darbošanās grāmatām bērniem.

Akcija "JOVI - spēlē, veido, izpēti"

Zvaigznes grāmatnīcās no 18. jūlija līdz 10. augustam, iegādājoties JOVI preces vismaz 10 EUR vērtībā, saņemsiet dāvanu - 10 krāsu JOVI plastilīnu.

Burvīgs vasaras brīvlaika stāsts – “Raibi labā nometne”

Ir pieaugušo rakstnieki, kam brīnišķīgi padodas arī bērnu grāmatas, – un Dzintars Tilaks ir viens no viņiem.

“Pēdējais klients” – izcils latviešu detektīvs

Iznācis izcils romāns – Gunta Tālera “Pēdējais klients”, darbs, ar kuru autors kļuva par Zvaigznes detektīvromānu konkursa laureātu.

Jēkaba ceļa stāsts ar vēsturiskām atkāpēm

Jēkaba ceļš – Camino de Santiago – ir viens no iecienītākajiem svētceļojuma maršrutiem Eiropā, un nu jau arī daudzi latvieši ir to nogājuši.

“Reģistratūra” – ironisks rēbuss un līksma izklaide

Pazīstamais tulkotājs, domātājs un rakstnieks Ilmārs Zvirgzds uzrakstījis romānu, kā pats saka, “jautrai lasīšanai, jo “tukšas un muļķīgas pārdomas [..] ir lielākā cilvēces nelaime tūdaļ aiz reliģijas, politikas un bezgaumības”.

“Klusējošās strūklakas” – jauns Rūtas Šepetis romāns

Liktenīga mīlestība un jaunības maksimālisms pret Franko režīma tumšākajām izpausmēm – jā, tieši tā īsumā varētu anotēt lietuviešu izcelsmes amerikāņu rakstnieces Rūtas Šepetis jauno romānu “Klusējošās strūklakas”.

Grāmata iedvesmai un izaugsmei – “EsMe”

Apgāds Zvaigzne ABC laidis klajā grāmatu “EsMe. LabSajūtas un sirdsApziņas labirintus ejot”. Grāmatas autore ir Aija Bandere, neiroplastikas, psihosomātikas un cilvēka apziņas pētniece. Šī ir viņas pirmā grāmata, un Aija to veltījusi sievietēm, aicinot veidot veselīgu pašapziņu un atgriezties pie savas būtības.