"Vissvarīgākais jautājums" - iedvesmojošais igaunis Pēps Vains

2010-02-05

Apgāds Zvaigzne ABC 17. februārī laidīs klajā igauņu uzņēmēja Pēpa Vaina grāmatu "Vissvarīgākais jautājums". Pēps Vains ir vadošais personiskās efektivitātes semināru un apmācību vadītājs Eiropā, kura spējas iedvesmot panākumiem ir novērtējuši vairāk nekā 15 000 cilvēki. Jau vairākus gadus Pēps Vains ir pazīstams arī Latvijā ar savu autordarbu - 3 dienu ilgu personiskās efektivitātes semināru "Kā gūt panākumus", kas ceļ pašapziņu un iemāca cilvēciski un rūpīgi tiekties uz nospraustajiem mērķiem.

Apgāds Zvaigzne ABC 17. februārī laidīs klajā igauņu uzņēmēja Pēpa Vaina grāmatu Vissvarīgākais jautājums. Pēps Vains  ir vadošais personiskās efektivitātes semināru un apmācību vadītājs Eiropā, kura spējas iedvesmot panākumiem ir novērtējuši vairāk nekā 15 000 cilvēki. Jau vairākus gadus Pēps Vains ir pazīstams arī Latvijā ar savu autordarbu - 3 dienu ilgu personiskās efektivitātes semināru "Kā gūt panākumus", kas ceļ pašapziņu un iemāca cilvēciski un rūpīgi tiekties uz nospraustajiem mērķiem.

Lai arī Pēps Vains ir dzimis bijušajā Igaunijas PSR, viņam vēl padomju varas pēdējos gados izdevās tikt uz ASV. Tur viņš uzsāka savu karjeru Southwestern Company. Pēps staigāja no mājas uz māju, pārdodot grāmatas. Pavisam ātri viņam izdevās kļūt par vienu no labākajiem starp 4000 uzņēmuma pārdevējiem. Pēc četriem gadiem Pēps Vains atgriezās Igaunijā, kur savu fenomenālo prasmju dēļ iemantoja “pārdošanas guru” titulu.

Pēps lika pamatus dzīvības apdrošināšanas polišu pārdošanas koncepcijai Hansabankā, kā arī palīdzēja izstrādāt pārdošanas pamatprincipus vietējam pārtikas preču vairumtirdzniecības uzņēmumam, kas pašreiz ir vadošais savā nozarē. 1997. gadā Pēps nodibināja savu apmācību uzņēmumu „Vain & Partners”, kura panākumi nostiprināja Pēpa kā veiksmīga uzņēmēja tēlu. Uzņēmums divas reizes ir novērtēts kā labākais darba devējs valstī.

Pēpa intereses laika gaitā ir mainījušās. Viņa sākotnējo aizraušanos – pārdošanu – ir nomainījusi interese par līdera prasmēm. Laikam ritot, viņš aizvien lielāku uzmanību pievērsis tādām tēmām kā mērķi, to izvirzīšana, personiskā izaugsme un harmoniska dzīve. Pēpu vienmēr ir interesējusi cilvēka iekšējā pasaule, tāpēc 2006. gadā viņš pabeidza INSEAD organizāciju psiholoģijas (Coaching and Consulting for Change) programmu. Viņš izcili pārvalda runas mākslu. Pašlaik Pēps īsteno savas profesionālās intereses un vada komandu apmācību. Pēpa vadītie semināri ceļ pašapziņu un iemāca, kā realizēt nospraustos mērķus.

Tā kā grāmata tapa laikā, kad tās autors piedalījās TV šovā „Dejo ar zvaigzni”, lasītājiem būs iespēja iepazīties arī ar stāstiem par deju sacensībām.

Atsauksmes par grāmatu "Vissvarīgākais jautājums"
„Vissvarīgākais jautājums” nav izklaidējoša grāmata vienam vakaram. Pēps Vains mudina lasītāju domāt, sapņot, iztēloties un pārvērst sapņus reālos un īstenojamos mērķos. Manuprāt, šī tiešām ir grāmata - sarunu biedrs, ko pāršķirstīt ikreiz, kad lasītājam nepieciešams atgādinājums par to, kas viņu dara patiesi laimīgu, kas viņa dzīvē ir vissvarīgākais un kā to sasniegt.
Gundars Daudze
Ārsts, Latvijas Republikas 9. Saeimas priekšsēdētājs

Grāmata, ko noteikti ir vērts un vajag izlasīt. Ja esi gatavs un stingri nolēmis saprast, izmainīt un uzlabot savu dzīvi –  šī  grāmata un tās autors  būs lieliski palīgi un sabiedrotie.
Dr. Med., MBA Gastons Neimanis
Izdevniecību „Dienas Mediji” un „Dienas Bizness” vadītājs

Pēps Vains šajā grāmatā kārtējo reizi pierāda, ka galvenais ir uzdrīkstēties sapņot. Viņa spilgtā personība un dzīves piemērs ir drošs apliecinājums tam, ka cilvēka iespējām pastāv tikai tās robežas, ko paši radām. Manuprāt, šī grāmata būs īstā lasāmviela tiem, kuri ir gatavi sapņot un piepildīt savas cerības.
Pārsla Baško
AS „Aldaris” Personāla vadības un administratīvā departamenta direktore

Sākoties krīzei, personāla vadības speciālisti saberzēja rokas, jo likās, ka beidzot nebūs problēmas ar darbinieku motivāciju. Tomēr izrādījās, ka krīze neko neatrisina. Tieši pretēji – cilvēki beidzot sāka sev jautāt, vai tas, ar ko es šobrīd nodarbojos, ir mans sapņu darbs? Un ļoti bieži atbilde bija nē. Šī grāmata noderēs vadītājiem, kuri vēlas palīdzēt saviem darbiniekiem atbildēt uz vissvarīgāko jautājumu. Bet rēķinieties, ka atbilde ne vienmēr jūs iepriecinās.
Valdis Melderis
„Radio Skonto” programmu direktors

Dzīves laikā mēs varam vai nu sekot saviem sapņiem, vai īstenot citu cilvēku sapņus. Pa īstam dzīvojam tikai tad, kad īstenojam savus sapņus. Pārāk daudziem tā arī neizdodas saprast, ka sapnis nav tikai gadījuma veiksme; tā ir mūsu izvēle. Pēpam Vainam piemīt īpaša spēja rosināt cilvēkus domāt par dzīves vissvarīgākajiem jautājumiem. Es iesaku izlasīt šo interesanto un pamācošo grāmatu visiem, kuri ir gatavi izdarīt paši savu izvēli.
Manfrēds Ketss de Vrīss
INSEAD Global Leadership centra direktors

Šī aizraujošā grāmata sniedz idejas savas personības attīstībai. Tās var izmantot, lai ikvienā dzīves jomā sasniegtu vēl augstāku panākumu un laimes līmeni.
Braiens Treisijs
Runas mākslas meistars, grāmatu „Zelta gudrības grāmata” un „Ceļš uz bagātību” autors

Lasītāju atsauksmes

Iesaki draugiem