Noslēpuma turpinājums...

2010-01-08

Rondas Bērnas grāmata "Noslēpums" (The Secret) ir bijusi īsta sensācija grāmatu pasaulē - lai arī tā iznāca pirms vairāk nekā pusgada, tā joprojām ir pirktāko grāmatu topu augšgalos. Nu pienācis laiks iet tālāk - Zvaigzne ABC ir izdevusi Džona Asarafa, viena no filmas un grāmatas "Noslēpums" (The Secret) līdzradītājiem, un biznesa ģēnija Marija Smita darbu "Atbilde".

Rondas Bērnas grāmata Noslēpums (The Secret) ir bijusi īsta sensācija grāmatu pasaulē – lai arī tā iznāca pirms vairāk nekā pusgada, tā joprojām ir pirktāko grāmatu topu augšgalos. Nu pienācis laiks iet tālāk – Zvaigzne ABC ir izdevusi Džona Asarafa, viena no filmas un grāmatas “Noslēpums” (The Secret) līdzradītājiem, un biznesa ģēnija Marija Smita darbu Atbilde.

„Noslēpums” ieskicēja veidu, kā darbojas pievilkšanās likums, kā savu panākumu labā izmantot vizualizāciju. „Atbilde” padziļinās šo iegūto izpratni, izklāstot jaunākos atklājumus neirozinātnē un kvantu fizikā. Šī grāmata jums noteikti ir jāizlasa! 

”Kā izvilināt spēku no Visuma, kā mainīt savu uztveri, lai atteiktos no upura mentalitātes, kā noticēt saviem sapņiem un kā soli pa solim visu to īstenot – tas neticīgajiem tomiem tiek izskaidrots ar zinātnes faktiem. Man šī grāmata lieku reizi apstiprināja, ka aiz katra ieguvuma stāv sapnis un darbs.”
Akvelīna Līvmane, aktrise, astroloģe

”Mēs zinām, ka mūsu domas ir varenas – nereti tikai to dēļ mēs slimojam, ciešam un pat iemīlam cilvēkus. Ja ar domu radīto enerģiju mēs protam piesūcināt ikkatru molekulu, mēs paši kļūstam visvareni. Šaubu nav – grāmatas autors sasien tiek pārliecinošu argumentu mezglu, ka neticēt tam vairs nav iespējams.”
Guntis Bojārs, žurnālists, grāmatas ”Zīda čūska” autors

„Ja viss būtu tik vienkārši! Savā 20 gadus ilgajā biznesa praksē esmu izlasījusi simtiem grāmatu kā gūt sekmes. Tikai paņemot no katras mazu gabaliņu, ir iespējams izveidot savu unikālo veiksmes stāstu. Šī nenoliedzami ir viena no pēdējā laika trāpīgākajām biznesa rokasgrāmatām!”
Ieva Plaude, uzņēmēja

Lasītāju atsauksmes

Iesaki draugiem