Gardēža komplekta "Ēst ir tavā dabā" prezentācija

2009-12-04

1.decembrī Pārdaugavā, Lapu ielas 17. nama pagalmā, tautās tika laists Vides filmu studijas un Apgāda Zvaigzne ABC smeķīgākais piedāvājums - "Ēst ir tavā dabā" gardēža komplektiņš.

1.decembrī Pārdaugavā, Lapu ielas 17. nama pagalmā, tautās tika laists Vides filmu studijas un Apgāda Zvaigzne ABC smeķīgākais piedāvājums - Ēst ir tavā dabā gardēža komplektiņš.

Protams, bija dzīres. Ducis Latvijas labāko šefpavāru, kuru receptes ir apkopotas gardēža rokasgrāmatā,  kā vīngliemeži no čaulām tika izvilkti ārpus savu restorānu sienām, lai uzstātos brīvā dabā.

Starp degošiem ugunskuriem un  kūpošiem katliem savus piedzīvojumus stāstīja un gardēža komplektiņu kuplajam viesu pulkam, kas spītējot lietum bija sanākuši uz svētku mielastu,  lielīja gastronomisko brīvdabas piedzīvojumu mīļotājs un smeķīgās gardēža rokasgrāmatas autors Māris Olte.

olte.jpg - 44.46 KB

Māris Olte visiem recepšu autoriem uzdāvināja gardēža komplektiņus un paša veidoto kalendāru makšķerniekiem nākamajam gadam.

tris_pav_olte.jpg - 50.08 KB

Attēlā pirmais no kreisās – Endijs Bērziņš (restorāna „Vairāk Saules” šefpavārs), trešais – Mārtiņš Sirmais (restorāna – galerijas „Istaba” šefpavārs) un Javier Garcia (restorāna „TEX-MEX” šefpavārs)

Lasītāju atsauksmes

Iesaki draugiem