Tīrākai videi un pašu priekam – 100 veidi kā palīdzēt Zemei

2020-05-14

Par klimatu un apkārtējās vides aizsardzību jādomā tikai politiķiem un lielām organizācijām? O, nē, daudz varam darīt mēs paši un ik dienas!

Katram bērnam skaidrs, ka ir vitāli saglabāt mūsu zilo planētu, zaļos mežus un daudzveidīgu sugu pārpilnos ūdeņus. Kļūt par vides sargātāju nemaz nav sarežģīti! Kopā darbojoties, pasaule kļūst tīrāka un ģimene – draudzīgāka! Šajā krāsainajā grāmatā, kas domāta jaunākā skolas vecuma bērniem un viņu vecākiem, apkopoti 100 padomi un vienkārši paņēmieni, kā aizsargāt dabu, vidi un klimatu. Pašlaik, kad tik grūti izdomāt, kā jēgpilni un interesanti nodarbināt savu mīļo skolnieciņu, “100 veidi kā palīdzēt Zemei” ir lielisks palīgs! Saprātīgi un viegli īstenojami uzdevumi, interesanti fakti un ierosinājumi būs labs veids, kā pavadīt laiku gan pilsētas, gan lauku bērnam. Ja ģimene taupa elektrību, saprātīgi iepērkas, radoši otrreizēji izmanto lietas, tā palīdz zemes ekosistēmai. Rīkojoties kopā un plānoti, šīs vienkāršās darbības sagādā prieku un gandarījumu. Klimata un apkārtējās vides aizsardzība kļūst par ģimenes kopīgu izaicinājumu labākas pasaules radīšanai.

Lasīšanu vēl vērtīgāku padara aizraujošais izziņas materiāls par vidi un dabu. Grāmata būs noderīgs pavadonis lieliem un maziem dabas mīļiem, vides sargātājiem un visiem, kas vēlas tajā piedalīties! Sāciet ar mazumiņu un drīz redzēsiet, kā tas iedvesmo gan jūs pašus, gan jūsu tuvākos draugus – zaļāks dzīvesveids ir ne tikai modīgs, bet arī patīkams un interesants.

Ar šīs grāmatas palīdzību varat uzbūvēt viesnīcu insektiem un abiniekiem, veiksmīgi taupīt ūdeni un elektrību, izvairīties no plastmasas atkritumu vairošanas: tādā veidā ikviens cilvēks var palīdzēt un sniegt savu ieguldījumu mūsu zemes glābšanā. Šķirstot grāmatu lapu pa lapai, gūsiet iedvesmu arī paši izdomāt jaunus veidus, kā palīdzēt Zemei.

No vācu valodas tulkojusi Sarmīte Lomovceva.

Iesaki draugiem