Jauns iZvaigzne sērijas interaktīvais materiāls jaunā formātā

2018-08-22

Apgāda Zvaigzne ABC izdoto interaktīvo mācību materiālu klāstu papildina iZvaigzne sērijas materiāls “Ķīmija 11. klasei”. Tajā, līdzīgi kā visos šīs sērijas mācību līdzekļos, ir bagātīgs vizuālais materiāls (attēli, video, animācijas, slaidrādes, simulācijas) un daudzveidīgi interaktīvi uzdevumi.

"Ķīmija 11. klasei" ir paredzēts izmantošanai gan mācību stundās skolotāja vadībā, gan mājās, skolēnam patstāvīgi apgūstot vai nostiprinot mācību vielu. Materiālu ir recenzējis projekta “Skola2030” dabaszinātņu un inženierzinātņu satura izstrādes vecākais eksperts Pāvels Pestovs, kas nodrošinājis to, ka materiāla saturs atbilst IZM noteiktajām valsts vispārējās vidējās izglītības standarta prasībām ķīmijā.

Mācību materiāls “Ķīmija 11. klasei” ir īpašs ar to, ka tas ir pirmais iZvaigzne sērijas produkts, kas lietotājiem ir pieejams tikai kā lejupielādejams fails, nevis vairs kā DVD vai CD. Līdz šim skolas un privātpersonas iZvaigzne sērijas interaktīvos mācību materiālus DVD vai CD formātā iegādājās Zvaigznes ABC grāmatnīcās vai pasūtīja mājaslapā www.zvaigzne.lv , taču no 2018. gada septembra  materiālus varēs iegādāties mājaslapā www.zvaigzne.lv kā lejupielādējamu failu. Galvenie iemesli produkta formāta maiņai ir DVD un CD kā datu nesēju novecošana (vairumā jaunāko datoru nav diskdziņa jeb CD ROM) un klientu pieaugošā vēlme produktus iegādāties internetā. Materiālus CD un DVD formātā varēs iegādāties grāmatnīcās un pasūtīt mājaslapā tik ilgi, kamēr produkti būs pieejami.

Iesaki draugiem