Indras Melbārdes un Artūra Zeltiņa grāmatas "Neirolingvistiskā programmēšana" atvēršanas svētki 13. septembrī Liepājā

2017-08-21

Apgādā Zvaigzne ABC iznākusi Indras Melbārdes un Artūra Zeltiņa grāmatu sērijas “Neirolingvistiskā programmēšana – mācība par personīgo meistarību” 1. grāmata “Soli pa solim”.

Grāmatas atvēršanas svētki un tikšanās ar autoriem notiks 13. septembrī pulksten 16.00 Zvaigznes grāmatnīcā Liepājā, Ganību ielā 53/55.

Neirolingvistiskā programmēšana (NLP) ir praktiskās psiholoģijas virziens, kam pamatus pagājušā gadsimtā lika entuziasma pilni cilvēki, kuri vēlējās izprast, kas veido cilvēka ģenialitāti un pilnību. Mūsdienās NLP ir zinātne par cilvēka personīgo meistarību, kas dod mums iespēju soli pa solim pārvaldīt savu smadzeņu darbību un emocionālos stāvokļus, veidot labas un efektīvas attiecības ar sevi pašu un citiem cilvēkiem. NLP ļauj arī izpētīt un pārņemt citu cilvēku veiksmīgu pieredzi jebkurā dzīves jomā. NLP ir panākumu psiholoģija. Grāmata “Soli pa solim” skaidro svarīgākās NLP pamattēmas par veiksmīgu komunikāciju, cilvēka ieradumiem un to mainīšanas paņēmieniem.

Lielu lomu autori ierādījuši NLP paņēmienu pielietojuma ētiskajiem jautājumiem. Grāmata gaisina savulaik radītos mītus par NLP kā zombējošu un destruktīvu mācību.

Grāmata adresēta gan tiem, kas vēlas gūt pirmo ieskatu par to, kas ir neirolingvistiskā programmēšana, gan tiem, kas ir zinoši NLP. Pieredzējušo NLP treneru rakstītā mācību grāmata būs noderīga arī profesionāļiem – NLP un biznesa treneriem, koučiem, žurnālistiem, reklāmas speciālistiem, psihologiem utt.

Apgūstot neirolingvistisko programmēšanu, ikviens var domāt un rīkoties veiksmīgāk, labāk saprast sevi un citus cilvēkus, pieņemt gudrākus lēmumus, efektīvāk izmantot savu iespēju potenciālu, veidot laimīgas un harmoniskas attiecības, vieglāk motivēt sevi un citus, būt veiksmīgs biznesā un savā profesijā, attīstīt sevi radošumu un citas noderīgas īpašības, pārvaldīt savas emocijas un būt efektīvs stresa situācijās utt.

Grāmata ir pārskatāma un viegli izmantojama, tajā ir daudz shēmu un tabulu. Sarežģītākās tēmas lieliski skaidro rotaļīgie mākslinieka Imanta Liepiņa zīmējumi.

Lasītājs grāmatā atradīs gan svarīgāko NLP pamattēmu teorētisku skaidrojumu, gan vingrinājumus un populārāko NLP tehniku aprakstus, piemēram, “Jaunas uzvedības ģenerators”, “Pilnības aplis”, “Enkuru sadursme”, “Ātrā baiļu ārstēšana”, “Konflikta daļu integrācija” u.c.

Autori ir pieredzes bagāti NLP treneri, profesionāli kouči. Grāmatā aprakstītās tēmas pārbaudītas un slīpētas ikdienas darbā, vadot kursus, seminārus un koučinga sesijas 2002. gadā dibinātajā Personības pilnveidošanas centrā.

Pieejama arī e-grāmata.

Iesaki draugiem