Dāvana Ziemassvētkos – lietotne “Izpurini pantiņu!”

2018-12-01

Ziemassvētki tuvojas! Vai esi jau iemācījies dzejoļus, ko skaitīt pie eglītes? Neesi vēl paguvis? iZvaigzne piedāvā lietotni "Izpurini pantiņu!"!

Bezmaksas lietotne “Izpurini pantiņu!” noderēs gan pie svētku eglītes, kad jānorunā pantiņš, lai tiktu pie dāvanas, gan arī brīdī, kad vēlies apsveikt savus draugus un tuviniekus, nosūtot viņiem svētku apsveikumu īsziņas veidā vai e-pastā.

Lietotne "Izpurini pantiņu!"

Šī ir bezmaksas lietotne, kuru ikviens Android iekārtas (mobilā telefona, planšetdatora) īpašnieks var iegūt lietojumprogrammu veikalā Google Play. Lietotni atradīsi, ierakstot meklētājā nosaukumu “Izpurini pantiņu!”, vai arī tieši šajā saitē.

Lietotni "Izpurini pantiņu!" var izmantot arī Apple ierīču īpašnieki ( iPhone mobilie telefoni, iPad planšetdatori), sameklējot to lietojumprogrammu veikalā App Store pēc atslēgvārdiem "Izpurini pantiņu!", kā arī šajā saitē.Lietotnē ir pantiņi, kurus vari nosūtīt kā SMS vai e-pastu. Taču tas vēl nav viss. Pakrati telefonu un pantiņu saņemsi pēc nejaušības principa.
Lietotnē iekļautie pantiņi ir izvēlēti no Apgāda Zvaigzne ABC izdotajām grāmatām, piemēram, “Apsveikumi, vēlējumi un īsziņas”, "Vēlējumi Ziemassvētkos un Jaungadā", bet noformējumam izmantotas Agijas Stakas ilustrācijas.


Lai visiem jauki svētki!

Iesaki draugiem