Džefs Kinnijs brauc – sagaidām visi kopā!

2015-12-07

“Grega dienasgrāmatu” autora Džefa Kinnija pasaules tūre tuvojas noslēgumam, lielākā tiesa no plānotajām 15 pilsētām piecos kontinentos jau apmeklētas.

8. un 9. decembrī Džefs Kinnijs ierodas Rīgā. Ja vēlaties satikt populāro rakstnieku, kura pārdoto grāmatu kopējais metiens nule kā pārsniedzis 164 miljonus eksemplāru, rakstnieku, kura darbi par palaidnīgo Gregu pievērsuši lasīšanai miljoniem bērnu visā pasaulē, aicinām piedalīties:

Otrdien, 8. decembrī
Plkst. 13.35 Rīgas lidostā sagaidīšana (ielido ar Air Baltic reisu no Amsterdamas) – nāciet, sveiksim un sagaidīsim Grega autoru visi kopā!
No plkst. 18.00 līdz 19.00 Zvaigznes Outlet grāmatnīcā Rīgā, Vaļņu ielā 19 – VIENĪGĀ AUTOGRĀFU STUNDA. Izmantojiet unikālo iespēju tikt pie autogrāfa!

Trešdien, 9. decembrī
No plkst. 12.00 līdz 17.00 “Grega festivāls” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (reģistrācija beigusies)

Ja nepaspējāt pieteikties, nebēdājiet! PATEICOTIES GREGA faniem un lieldraugiem no LMT Straume, “Grega festivāls” 9. decembrī no plkst. 12.00 būs redzams tiešraidē:  http://straume.lmt.lv/grega-dienasgramata

Grega festivāla programma:
12.00-13.00 Valters Frīdenbergs un eksperti par Grega fenomenu, ieskats Dž. Kinnija pasaules tūrē.
13.00-14.00 Izdevēju Zvaigzne ABC uzruna, Dž. Kinnija uzruna un uzstāšanās, atbildes uz fanu jautājumiem.
14.30–15.00 Labāko LNB konkursam iesūtīto darbu apbalvošana.
15.00 fotografēšanās kopā ar autoru.


UZMANĪBU! Tā kā festivālā piedalīsies vairāk nekā 700 bērnu, saprotamu iemeslu dēļ autogrāfus grāmatā iegūt nevarēsiet. TAČU katrs dalībnieks, ierodoties un nododot vecāku parakstītās anketas, pretī saņems kartiņu ar īstu Džefa Kinnija autogrāfu. Uz kartiņas būs arī web adrese, kurā pēc pasākuma varēsiet atrast un lejuplādēt fotogrāfijas ar Džefu Kinniju, to skaitā kopbildes ar dalībniekiem.

Džefa Kinnija vizīti Latvijā atbalsta:
Apgāds Zvaigzne ABC, LNB, LMT Straume, „Møller Auto Lidosta” Volkswagen centrs , ASV vēstniecība

Iesaki draugiem