Grega dienasgrāmatu autors brauc uz Rīgu 8. un 9. decembrī! (reģistrācija ir beigusies)

2015-11-27


 

Pasākuma laikā Džefs Kinnijs atbildēs arī uz lasītāju jautājumiem, izmanto iespēju un uzdot savu jautājumu Džefam Kinnijam šeit

Populārās bērnu grāmatu sērijas “Grega dienasgrāmata” autors Džefs Kinnijs izdod desmito un pēdējo “Grega dienasgrāmatu” – tās nosaukums ir “Vecā skola”.

3. novembrī grāmata vienlaikus iznāk visās valstīs, kas izdod “Grega dienasgrāmatas”, arī Latvijā, Apgādā Zvaigzne ABC. Tā kā rakstnieks nolēmis ar 10. grāmatu pabeigt sēriju par Grega piedzīvojumiem, viņš dodas pasaules tūrē , apmeklējot 15 pilsētas piecos kontinentos (Londonu, Ņujorku, Bostonu, Tokiju, Pekinu, Sidneju, Madridi, Lisabonu, Frankfurti, Atēnas, Stambulu, Bukaresti, Amsterdamu, Riodežaneiro un Rīgu)!

Džefa Kinnija “Grega dienasgrāmata” (Diary of Wimpy Kid) šobrīd pasaulē izdota vairāk nekā 164 miljonos eksemplāru un tulkota vairāk nekā 60 valodās, padarot viņu par pasaulē slavenāko mūsdienu bērnu rakstnieku.

“Grega festivāls” visā pasaulē risināsies dažādos veidos, aktīvi iesaistot arī grāmatu fanus. Latvijā Džefu Kinniju varēs sastapt divas dienas – 8. un 9. decembrī. Visās pilsētās Dž. Kinnijam seko filmētāju komanda no ASV, kas iemūžina šo pasaules tūri – filma tiks rādīta turpmāk viņa rīkotajos pasākumos, kā arī tiks ievietota youtube u.c.
Seko līdzi tūrei sociālajos tīklos #WK10globaltour

8. decembrī sagaidīsim Džefu Kinniju un viņa komandu lidostā Rīga (13.35 ar Air Baltic reisu no Amsterdamas).  Aicinām arī Grega fanus uz lidostu sagaidīt iemīļoto rakstnieku!

9. decembrī notiks “Grega festivāls” Latvijas Nacionālajā bibliotēkā! Lai piedalītos tajā, jau no 11. novembra plkst. 15:00 vari pieteikties, aizpildot anketu Zvaigzne ABC mājaslapā (vietu skaits ierobežots).

Ar Džefa Kinnija “Grega dienasgrāmatu” un tās galveno varoni Gregu Hefliju ir sākusies jauna ēra bērnu un pusaudžu literatūrā! Pusaudži, īpaši jau puikas, atkal lasa grāmatas! Kopš pirmās pārdošanas dienas 2011. gadā arī Latvijā “Grega dienasgrāmata” un tās turpinājumi atrodami pārdotāko grāmatu TOP 10 sarakstos. Bērnu žūrijas 5.-7. klašu grupā 2011. un 2012. gadā absolūts favorīts, saņemta Lielā lasītāju balva (Latvijas bibliotēku aptauja – statistika par visvairāk pieprasītajām grāmatām) 2012., 2013., 2014. gadā pirmā vieta tulkotās bērnu literatūras grupā.

Džefs Kinnijs ir interneta spēļu veidotājs un karikatūrists, bet viņa grāmatu sērija “Grega dienasgrāmata” (Diary of Wimpy Kid) kopš pirmās grāmatas iznākšanas 2007. gadā kļuvusi par New York Times bestselleru numur viens. Džefs Kinnijs avīzē Times nosaukts par vienu no 100 ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaulē. Katra no šobrīd izdotajām deviņām “Grega dienasgrāmatas” daļām tulkotas 35 valodās; izdotas vairāk nekā 60 valstīs. Bestselleru listē grāmatas turējušās vairāk nekā 400 nedēļas (rēķiniet paši – gadā ir 52 nedēļas!)! Tapušas arī trīs filmas. Wimpy Kid ir sava oficiāla mājas lapa un fanu klubs ( www.wimpykid.com).No angļu valodas tulkojusi Daina Ozoliņa.

Lasītāju atsauksmes

Iesaki draugiem