Augusta e-grāmatu akcija ir klāt!

2022-07-31

Noslēpumi un noziegumi, varaskāre un korupcija, spriedze un bailes, slepkavas un izmeklētāji – jā, tieši tā, augusta e-grāmatu atlaižu akcijā iepriecinām kriminālromānu un trilleru cienītājus. Vai esat gatavi nonākt kriminālromānu varā?

Alīna ir viena laivā uz Daugavas. Alīna prot peldēt, bet viņai ir bailes. Alīnas laivu straume ir aiznesusi prom no krasta. Alīna cer, ka vīrs Niklāvs viņu pamanīs un izglābs. Bet laulātie iepriekšējā vakarā ir sastrīdējušies. Vai attiecības tiešām ir samezglojušās tiktāl, ka vīrs vēlētos inscenēt sievas nāvi? Māras Svīres psiholoģiskais romāns “Bailes no dziļuma” attēlo trillerim līdzīgu atmosfēru, atklājot, ka aiz šķietami mierīgas ģimenes dzīves gruzd gadiem noklusēti vārdi, pārmetumi, aizvainojumi. Šī e-grāmata patiks latviešu kriminālstāstu cienītājiem, jo tēlaini aprakstītās notikumu vietas būs pazīstamas teju katram lasītājam.

Ja vēlaties lasīt kriminālromānu, kas vienlaikus ir literārs baudījums un intelektuāls izaicinājums, tad iesakām Keitas Atkinsones darbu “Kad reiz būs labas ziņas?” . Šī romāna lasītājiem būs iespēja atsvaidzināt zināšanas par antīko kultūru un literatūru, sekot līdzi sižeta negaidītajiem pavērsieniem un sasaistei ar kultūrvēsturiskām atsaucēm, kā arī palīdzēt šķetināt mīklainus atgadījumus privātdetektīvam Džeksonam Broudijam, policijas inspektorei Luīzei Monro un Redžijai, kura pamanās būt visur un redzēt itin visu. Asprātīgi un aizraujoši – tādi ir ekscentriskajā kriminālromānā “Kad reiz būs labas ziņas?” aprakstītie notikumi, kas priecēs žanra prasīgākos lasītājus.

“Nemaņa” ir daudzslāņains psiholoģiskās spriedzes romāns, kuru sarakstījusi izcilā Kamilla Grebe. Jūrā tiek atrasts ķēdēs satīts jauna puiša līķis, drīz vien pirmajam nelaiķim pievienojas vēl divi. Kurš pastrādā šos noziegumus? Kāda ir slepkavas motivācija? Vai astoņpadsmit gadus vecais Samuēls, kurš iesaistās narkotiku tirdzniecībā un kuram nākas bēgt gan no policijas, gan no narkotiku tirgotājiem, spēs rast izeju no tik sarežģītas situācijas? Vai izmeklētāja Manfreda Ulsona mazā meitiņa modīsies no komas? Vai Samuēla mātei Pernillai izdosies izglābt savu dēlu? Kā visi šie cilvēki ir saistīti ar jauno puišu slepkavībām? Kurš no varoņiem patiesi ir labs, un kurš ir slikts? Romāns “Nemaņa” ievilinās lasītājus slazdā, no kura izkļūt varēs, vienīgi izlasot darbu līdz beigām. Šī ir elpu aizraujošas spriedzes piesātināta e-grāmata.

Lasot Džeinas Hārperes darbu “Dabas spēki” , nevilšus var pieķert sevi salstam – tieši tik dzīvi ir autores apraksti par skarbajiem kalnainā meža apvidus vējiem un stindzinošajām lietus šaltīm, ar kurām nākas sadzīvot izmeklētāju duetam – federālajam aģentam Falkam, kuru Džeinas Hārperes cienītāji iepazinuši jau viņas debijas romānā “Sausums”, un viņa pāriniecei Karmenai –, šķetinot savādos viņu kontaktpersonas Alises pazušanas apstākļus pārgājiena laikā pa mežonīgā apvidus dabas taku. Kāda finanšu uzņēmuma darbinieku saliedēšanas pasākums – tāds šis pārgājiens sākumā iecerēts – izvēršas par īstenu murgu piecu sieviešu komandai, kurā ir arī Alise. Vai pie neveiksmēm vainojami tikai sieviešu atšķirīgie raksturi? Gaisā virmo baisās atmiņas par šajos mežos nozudušajām vairākām sievietēm pirms daudziem gadiem… Aizraujoša lasāmviela, kuru ar neatslābstošu interesi lasīt līdz pat pēdējai lappusei.

Viljams Hārnijs, apzinīgs un rūpīgs policists, kopā ar kolēģiem ir veicis sabiedrības elites dubultmorāli atmaskojošu operāciju. Taču drīz seko baisi notikumi, kuru rezultātā kādreizējais optimistiskais policists ar komiķa talantu kļuvis par vajāto un teju bez atmiņām par notikušo. Cik dziļas ir ļaunuma saknes, un kā vispār atrisināt Hārnija lietu, pirms viņa dzīve kļūst vēl melnāka par ilgi meklēto “melno grāmatiņu”? Džeimsa Patersona un Deivida Ellisa kopīgi sarakstītais kriminālromāns “Melnā grāmatiņa” patiks lasītājiem, kurus aizrauj apraksti par policijas darbību pilsētvidē un varas pozīciju atmaskošanu.

Hokana Nesera darba “Rūsa kunga stāsts” centrā, kā vēsta grāmatas nosaukums, ir Ante Valdemārs Rūss, kurš – kā saka vairums viņa tuvāko cilvēku – ir bezgalīgi garlaicīgs un neinteresants vīrietis. Rūsa kunga dzīves lielākā daļa vienmuļi aizritējusi, nepiedzīvojot neko īsti aizraujošu un nezinot, kas ir laime. Kādu dienu Rūsa kungam uzsmaida veiksme – viņš laimē loterijā lielu naudas summu un nolemj par to nevienam nestāstīt. Tad cits pēc cita sākas notikumi, kuri saved kopā Rūsa kungu, izbijušu narkomāni Annu un kriminālizmeklētāju Barbaroti, kuram viņa bijusī skolasbiedre – Rūsa kunga sieva – lūdz atrast savu pazudušo vīru. Šī grāmata ļaus piedzīvot plašu izjūtu gammu, sākot no smiekliem, pārdomu pilniem brīžiem par laika ritējumu, par cilvēkiem, par dzīves piepildījumu un neliekuļošanu sev un beidzot ar asinis stindzinošām un briesmas vēstošām priekšnojautām.

Šos 6 darbus aicinām iegādāties e-formātā Zvaigzne ABC mājaslapā ar 50 % atlaidi no 1. augusta līdz 31. augustam. Katru dienu Zvaigzne ABC e-grāmatu sociālajos kontos Twitter un Instagram iespējams izlasīt citātu no kādas akcijas e-grāmatas. Atklājiet noziegumus kopā ar Zvaigzne ABC e-grāmatām!

Lūdzam ņemt vērā, ka Kindle lasītāji var lejupielādēt ePub e-grāmatu arī Kindle mobi formātā savā Zvaigzne ABC pirkumu kontā.