Jūnija e-grāmatu akcija ir klāt!

2021-05-31

Jau vairākus gadus pēc kārtas vasarā vienu e-grāmatu atlaižu akciju tradicionāli veltām romantiskiem darbiem. Varētu domāt, ka šādi darbi ir “vieglā” literatūra, taču tāpat kā attiecības ir ne tikai tauriņi pakrūtē un flirts, bet arī smags darbs, kurā jāmāk gan īstajā brīdī piekāpties, gan rast kompromisu, gan nepazaudēt sevi, arī vairums romānu par mīlestību patiesībā ir krietni daudzslāņaināki un dziļāki, nekā varētu šķist. Seši jūnija e-grāmatu atlaižu akcijas darbi aicina izdzīvot attiecību līkločus kopā ar e-grāmatu varoņiem un pārliecināties, ka attiecības ar mīļoto cilvēku ir iespēja ieraudzīt pašam sevi no malas un augt.

Leldes Jaujas romāna "Vīrs, bērni un pieci randiņi" galvenajai varonei Rigondai ir sācies daudzu trīsdesmitgadnieku dzīvē pazīstamais posms, proti, arvien biežāk ikdiena šķiet vienmuļa, un tāpēc prātā pazib doma “vai esmu kopā ar īsto cilvēku un patiesi laimīga?”. Rigonda dod sev vienu gadu laika, lai pārliecinātos, vai vēlas citas attiecības, tāpēc seko piecas neparastas tikšanās, kas katra savā veidā dod kādu mācību, lai gadumiju jaunā sieviete sagaidītu ar šādu ziņu: "Lēmums ir pieņemts – jāiet samīļot vīru." Lasītāju ziņā paliek noskaidrot – kuru vīru?

Kā darba nosaukums liecina, Sallijas Rūnijas romāns “Normāli cilvēki” ir par normāliem cilvēkiem normālā mazpilsētā. Konels ir skolā ieredzēts, labi mācās. Meriana arī labi mācās, bet ir klases savādniece. Starp viņiem rodas spēcīga pievilkšanās, savstarpēja sapratne, kaisle un gandrīz draudzība, uz kuru ēnu met Konela bailes no tā, ko varētu vai nevarētu par šo draudzību teikt citi. Vai tā ir mīlestība? Brīžiem skaudrs, bet tik reālistisks stāsts par cilvēkiem, kuri nespēj dzīvot viens bez otra. 

Lūsindas Railijas romāns "Saules māsa" ir episkā romānu cikla "Septiņas māsas" sestā daļa, kura atklāj trauksmainās un skaistās sestās māsas Elektras stāstu. Šoreiz autore aizved lasītājus uz slaveno Laimīgo ieleju Kenijā un 20. gadsimta pirmās puses Ņujorku. Romāns pievēršas gan narkotiku un atkarību tēmai, gan atspoguļo cīņu pret rasu un dzimuma diskrimināciju, kas noritēja visa 20. gadsimta garumā. Romāna sākumā Elektra ir ārkārtīgi sāpināta, emocionāli nestabila, ļoti vientuļa un brīžiem egoistiska, varones transformācija būs dziedinoša arī katram lasītājam, jo atklāj, ka vislielākā drosme ir nepieciešama, lai atzītu savu vājumu un lūgtu palīdzību. Tieši tad sākas ceļš augšup.

Spoža karjera, veiksmīgi realizēti projekti, nodrošināta ikdienas dzīve, mīļota ģimene... Vai vispār tas viss ir iespējams, turklāt – dzīvojot harmoniski? Kur ir robeža starp iekāroto, ideālo ilūziju pasauli un ikdienas realitāti? Ingunas Dimantes romāna "Ilūziju spēles" varoņu dzīves var šķist piepildītas un laimīgas, taču katram varonim ir kāds rūpīgi sargāts noslēpums. Kas notiek, kad tas atklājas, un vai iespēja labot kļūdas tiek dota vienmēr?

Agneses Lēdigas romāns “Mirklis pirms laimes” iesākumā atgādina gandrīz pasaku – trūcīga meitene, kura viena audzina dēlu, savaldzina vientuļu, turīgu vīrieti, un viņi dodas kopīgā ceļojumā. Varētu domāt, ka tā arī pasaka varētu beigties. Tomēr šis stāsts ar to tikai sākas. Izrādās, vīrietim ceļojumā līdzi dodas arī viņa pieaugušais dēls, kurš tikko zaudējis sievu un kuram tēva uzaicinātie ceļojuma biedri nepavisam neiet pie sirds… Krass notikumu pavērsiens satuvina šos cilvēkus. Vai katrs no viņiem atradīs laimi un dzīves piepildījumu?

Kulta grāmatas “Sekss un lielpilsēta” autore Kendaisa Bušnela savā darbā  "Vai lielpilsētā vēl ir sekss?" turpina pētīt seksa un randiņu tēmu, tikai šoreiz rakstniece ir pievērsusies sievietēm un vīriešiem, kas sasnieguši pusmūžu. Asprātīgi, bet reizē iejūtīgi autore stāsta par to, cik dīvaini šķiet doties uz randiņu pēc vairāku gadu desmitu ilgas laulības un sāpīgas šķiršanās, cik aizraujoši ir pētīt mūsdienu iepazīšanās tendences un atklāt, ka patiesībā cilvēkus joprojām valdzina romantika un viņi ilgojas pēc laimīgām beigām tālākā vai tuvākā nākotnē. Kendaisa un viņas draudzenes nepārstāj ticēt, ka ir iespējams atrast mīlestību arī pēc piecdesmit gadu vecuma, un aicina tam noticēt arī jūs.

Šos sešus darbus aicinām iegādāties e-formātā Zvaigzne ABC mājaslapā ar 50 % atlaidi no 1. jūnija līdz 30. jūnijam. Katru dienu Zvaigzne ABC e-grāmatu sociālajos kontos Twitter un Instagram iespējams izlasīt citātu no kādas akcijas e-grāmatas. Iemīlieties kopā ar Zvaigzne ABC e-grāmatām!

Lūdzam ņemt vērā, ka Kindle lasītāji var lejupielādēt ePub e-grāmatu arī Kindle mobi formātā savā Zvaigzne ABC pirkumu kontā.