Maija e-grāmatu akcija ir klāt!

2021-04-30

Katrs autors, lai cik iznākušu grāmatu viņam būtu, noteikti atceras savu pašu pirmo izdoto darbu. Maija e-grāmatu atlaižu akciju šoreiz veltām pēdējo gadu spilgtākajām debijām, esam atlasījuši 6 darbus, kas līdzīgi jaunām zvaigznēm iedegušās pie literatūras debesīm.

"Ja es spētu izstāstīt savu patieso stāstu," tā saka Ingas Grencbergas romāna “Sestā sieva” varone Alise un ļauj lasītājiem iepazīties ar viņas versiju par dzīves notikumiem vairāk nekā divdesmit gadu laikā. No skumjām, asarām, sāpīgiem zaudējumiem līdz baudpilniem rītiem un mīlestības apņemtām attiecībām – tik emocionāli daudzveidīgs ir Alises stāsts, kurā izmantoti pašas autores dienasgrāmatas ieraksti, taču tikai viņai pašai ir zināms, kur beidzas Ingas pieredzētais un sākas Alises izdzīvotais. Šo e-grāmatu iesakām lasītājiem, kuri vēlas izbaudīt drosmīgu un stilistiski spilgtu debijas darbu. 

Romāna “Mazie mīlulīši” autore Melānija Goldinga sava romāna ideju ir aizguvusi no seniem tautas nostāstiem un pasakām par samainītiem bērniem. Vai jaunā dvīņu mamma Lorēna piedzīvo pēcdzemdības depresiju, vai noguruma iespaidā viņa redz un piedzīvo to, kas patiesībā ir tikai viņas iedomu auglis? Vai tomēr piedzīvotais ir īstenība? Kurai versijai noticēs policijas seržante Džoanna Hārpere, un kurai versijai noticēsiet jūs?

Kad Tīna Legrāna saņēma uzdevumu uz Rundenes muižu pavadīt francūzieti Edīti Orleānu, viņa nezināja, kādi dramatiski notikumi gaidāmi un kā pagātne savīsies sāpjpilnā atmiņu mezglā. Annas Burgas debijas kriminālromānā “Tētis” emocionāli spraigie notikumi aptver laikposmu no 1968. gada toreizējās Kazahijas PSR līdz 2017. gada Francijai un Latvijai, vēstot gan par nesavtīgu mīlestību, gan par nežēlīgu vardarbību. Kādus noslēpumus slēpj Rundenes muižā iekārtotais bērnunams? Vai psihiatrijas doktors Helmuts ir godavīrs? Vai medicīnas studentes Elīnas nāve bija maniakāla slepkavas darbs? E-grāmatā “Tētis” viens gluži vai neticams notikums izraisa nākamo, bet tie visi neatgriezeniski ietekmē varoņu dzīves.

Kevina Kvana darbs “Traki bagātie aziāti” aizved lasītājus uz Singapūras turīgāko ģimeņu mājām, uz viņu jahtām, lidmašīnām, viesnīcām, ļauj ielūkoties viņu ģērbistabās, prātos un sirdīs, šis romāns atklāj viņu domāšanas veidu, viņu karstākās vēlmes un tumšākos noslēpumus. Ja mēdzat aizrauties ar seriāliem, kuros bagātie arī raud, tad šī grāmata ir domāta tieši jums!

Stāsti ir atbildību un meistarību prasošs žanrs, jo tajos autoram domas un notikumi jāattēlo koncentrētā veidā. Vinetas Trimalnieces debijas stāstu krājumā “Piepildīts” uzlikta vēl augstāka latiņa, jo autore ar lielu pietāti un iejūtību raksta par pansionātos mītošo ļaužu piepildītajiem mūžiem. Rakstniece vēro, uzklausa, iztēlojas un ļauj arī lasītājiem bagātināties no dzīvesstāstiem.

Džeinas Šteinbergas romāns “Lasītāja” vēsta par iespējamo nākotni, kurā tehnoloģijas ir attīstījušās tik tālu, ka robeža starp mākslīgo intelektu un cilvēku šķiet ļoti izplūdusi un neskaidra. Pastiprinot cilvēka smadzeņu darbības kapacitāti ar kvantu skaitļošanu, ir radīta jauna profesija – Lasītājas. Viņas spēj apstrādāt informāciju ātrāk un pilnīgāk par jebkuru datoru. Prestižā darbavieta nodrošina visu, kas nepieciešams bezrūpīgai dzīvei… taču visam ir sava cena un galvenā varone Anna sāk apjaust, ka, iespējams, tā tomēr ir par augstu. Šī grāmata šogad ir iekļauta LNB Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas veidotajā ieteicamās literatūras sarakstā.

Šos 6 darbus aicinām iegādāties e-formātā Zvaigzne ABC mājaslapā ar 50 % atlaidi no 1. maija līdz 31. maijam. Katru dienu Zvaigzne ABC e-grāmatu sociālajos kontos Twitter un Instagram iespējams izlasīt citātu no kādas akcijas e-grāmatas. Atklājiet jaunu autoru darbus kopā ar Zvaigzne ABC e-grāmatām!

Lūdzam ņemt vērā, ka Kindle lasītāji var lejupielādēt ePub e-grāmatu arī Kindle mobi formātā savā Zvaigzne ABC pirkumu kontā.