Aktualitātes

Artūra Ivuškāna grāmatas "Vingrinājumi muguras veselībai" atvēršanas svētki 13. jūlijā

Vai cilvēka galvenais balsts ir bagātība, ticība vai mīlestība? Iespējams, ka sava veida stabilitāti tās sniedz, tomēr var neparedzēti mainīties.

Praktisks rīks dzīvesspēka attīstīšanai

Tikko Apgādā Zvaigzne ABC iznākusi psiholoģijas doktores un veselības ekspertes Zelanas Montminī grāmata “21 diena pretī dzīvesspēkam”. Tajā autore piedāvā praktiskus un zinātnē balstītus padomus un efektīvu 21 dienas programmu dzīvesspēka aktivizēšanai.

Viltīgais cukuriņš – uzmundrinoši atklājumi saldummīļiem

Cukuru mēs uzņemam gan ar ikdienā dzeramo kafiju un tēju, gan saldumiem. Un, kas īpaši svarīgi, ļoti daudz cukura apēdam, paši to neapzinoties.

Hormonu rokasgrāmata sievietēm

Amerikāņu alternatīvās medicīnas “seja un balss” Sūzena Samersa ar pašas dzīvi pierāda, ka ir iespējama arī otrā un trešā jaunība, un tās var kļūt pat vēl baudāmākas par pirmo!

Sliktā zinātne jeb Kāpēc nekam un nevienam nevajag ticēt uz vārda

Kāpēc vienudien mediji ziņo, ka alkohols ir kaitīgs, bet jau nākamajā publicē rakstu par to, ka, ik dienu iedzerot glāzi sarkanvīna, uzlabojas sirds veselība?

Dabas radīta superdiēta

Paleodiētu ir radījusi pati daba – tas ir vairāk nekā 2 miljonus gadu sens uztura plāns, un akmens laikmetā citas izvēles nemaz nebija. Lai gan dzīve ir krasi mainījusies, šī diēta ir iestrādāta cilvēka gēnos un ir vispiemērotākā arī mūsdienu cilvēkam.

12 superprodukti ar unikālām dziednieciskām īpašībām

Gribat padarīt mazliet veselīgāku savu ikdienišķo ēdienkarti, to praktiski nemainot? Neiespringstot, bet pārliecinoši? Grāmata “Gaismas ēdiens” ir rakstīta tieši jums. Izlasiet un rīkojieties!

Mutes dobuma profilakse pašu spēkiem

Apgādā Zvaigzne ABC izdota kanādiešu veselības ekspertes Nadīnas Artemisas grāmata “Holistiskā zobu kopšana” par neparastu tēmu – zobu un smaganu profilaksi un pat radušos bojājumu novēršanu pašu spēkiem.

Kristīne un Edgars Bertuki par grāmatu „Skriešana & maratons. Kā skriet ātrāk, ilgāk, efektīvāk”

Kristīne Bertuka ir vairākkārtēja Latvijas čempione orientēšanās sportā un Latvijas izlases kandidāte, bet viņas vīrs Edgars Bertuks ir Pasaules čempions orientēšanās sportā, viens no labākajiem garo distanču skrējējiem Latvijā un profesionāls sportists. Abi kaislīgie sportotāji ir uzrakstījuši savas domas par grāmatu visiem skriešanas faniem „Skriešana & maratons. Kā skriet ātrāk, ilgāk, efektīvāk”.

Pretgrumbu diēta

Ziemā, kad aukstums kniebj vaigu galos un Latvijā audzētajos dārzeņos vitamīnu paliek arvien mazāk, kad garās naktis un īsās dienas tā vien mudina apēst kaut ko saldu un treknu, bieži gadās, ka skats spogulī liek sērīgi nopūsties: krunciņu kļuvis vairāk, sejas āda – sausāka, mati – trauslāki un rokas raupjākas.