Māconis

Māconis ir Zvaigzne ABC izdoto tiešsaistes mācību materiālu lietošanas vietne. Šī vietne paredzēta mācību e-grāmatu, darba lapu, pārbaudes darbu, metodisko materiālu, tiešsaistes interaktīvo mācību materiālu un testu, kā arī mācību grāmatu tiešsaistes papildsatura lietošanai.

Kā iegādāties tiešsaistes mācību materiālus?
1) Izglītības iestādēm (juridiskām personām)
2) Individuāliem lietotājiem (privātpersonām)

Kā aktivizēt tiešsaistes mācību materiālu licences?
1) Izglītības iestāžu materiālu administratoriem
2) Tiem, kas materiālu iegādājušies personiskai lietošanai

Kā izmantot tiešsaistes mācību materiālus ar E-klases vai Mykoob lietotāja datiem?
1)  Kā pieslēgties ar E-klases lietotāja datiem?
2)  Kā pieslēgties ar Mykoob lietotāja datiem?
3)  Kā savienot Mācoņa un E-klases kontu?
4) Kā savienot  Mācoņa un  Mykoob kontu?

Kā darbojas mācību e-grāmatas?
1) Par mācību e-grāmatām
2) Mācību e-grāmatas lasīšanas vides funkcijas
3) Rīkjosla
4) Navigācijas josla
5) Piezīmju josla
6) Saraksti
7) Papildsaturs
8) Sistēmas prasības

Kā darbojas tiešsaistes interaktīvie materiāli?
1) Par tiešsaistes interaktīvajiem materiāliem
2) Augšējā rīkjosla
3) Sistēmas prasības

Kā darbojas tiešsaistes papildsaturs, kas pievienots drukātajām grāmatām?
1) Par tiešsaistes papildsaturu
2) Piekļuve tiešsaistes papildsaturam
3)  Tiešsaistes papildsatura izmantošana
4)  Sistēmas prasības

Man ir citi jautājumi
1) Kontakti

 

Kā iegādāties tiešsaistes mācību materiālus?

Izglītības iestādēm (juridiskām personām)

Izglītības iestādes var iegādāties Zvaigzne ABC tiešsaistes mācību materiālus, izmantojot īpaši sagatavotus piedāvājuma modeļus, lai iegādātos vai nu atsevišķus materiālus, vai materiālus konkrētam izglītības posmam (1. modelis), vai visus piedāvātos tiešsaistes materiālus visai skolai (2. modelis). Lai izglītības iestāde saņemtu informāciju par šiem piedāvājumiem, lūdzam izmantot šo formu.

Lai izglītības iestāde iegādātos konkrētu tiešsaistes mācību materiālu, ir nepieciešams reģistrēties Zvaigzne ABC mājaslapā kā izglītības iestādei. Pēc tam e-pastā tiks saņemts paroles atgādinājums, kas liecinās par to, ka konts izveidots.

Pēc veiksmīgas reģistrācijas jāizvēlas nepieciešamais Mācoņa tiešsaistes materiāls vai materiāli ( sadaļa “Tiešsaistes” vai sadaļas “E-grāmatas” kategorija “Mācību izdevumi”) un jāklikšķina uz “Pirkt”. Materiāla iegādes brīdī ir iespējams norādīt nepieciešamo konkrētā materiāla skaitu, piemēram, veicot pirkumu klases skolēniem. Šajā brīdī būs iespēja maksāt ar karti vai saņemt pirkuma rēķinu. Pēc pirkuma apmaksas iegādātā materiāla aktivizācijas kods tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi, kā arī būs atrodams jūsu Zvaigzne ABC konta sadaļās "Manas e-grāmatas" un "Pirkumu vēsture". Materiāls jūsu Mācoņa kontā būs pieejams vienu gadu pēc licences aktivizēšanas brīža.

Individuāliem lietotājiem (privātpersonām) 

Lai iegādātos Mācoņa tiešsaistes mācību materiālus un mācību e-grāmatas, vispirms nepieciešams reģistrēties Zvaigzne ABC mājaslapā. Pēc veiksmīgas reģistrācijas jāizvēlas nepieciešamais Mācoņa tiešsaistes materiāls vai materiāli ( sadaļa “Tiešsaistes” vai sadaļas “E-grāmatas” kategorija “Mācību izdevumi”) un jāveic turpmākie pirkuma soļi. Pēc pirkuma apmaksas iegādātā materiāla aktivizācijas kods būs gan pieejams jūsu Zvaigzne ABC konta sadaļā “Manas e-grāmatas”, gan tiks nosūtīts uz jūsu e-pasta adresi. Materiāls jūsu Mācoņa kontā būs pieejams vienu gadu pēc licences aktivizēšanas brīža.

Kā aktivizēt tiešsaistes mācību materiālu licences?

Izglītības iestāžu materiālu administratoriem 

Lai aktivizētu licences un lietotu atsevišķi iegādātus tiešsaistes mācību materiālus, jums ir jāreģistrējas Māconī. Lai varētu pārvaldīt skolas licences un to lietošanu, ir nepieciešams izveidot jūsu skolas grupu. To var izdarīt, rakstot uz e-pastu un norādot skolas nosaukumu un viena vai vairāku Mācoņa lietotāju e-pasta adreses, kam būs šīs skolas grupas administratora tiesības.

Mācoņa sadaļā “Mana skola” skolas grupas administratoram ir iespējams pārvaldīt grupā iekļautās klases, lietotājus (skolēnus un skolotājus) un iegādātos mācību materiālus.

Lai skolēnam vai skolotājam varētu piešķirt pieeju materiālam, viņš vispirms jāielūdz pievienoties skolas grupai (1), norādot vārdu, uzvārdu un e-pastu. Krāsainajā kolonnā (2) redzams, vai lietotājs ielūgumu ir apstiprinājis. Iespējams rediģēt (3) arī lietotāja vārdu un uzvārdu, kā arī norādīt klasi, kas redzama pirms vārda (4). Turpat var arī izdzēst lietotāju no skolas lietotāju saraksta (5). Lai noskaidrotu, kādas licences katram piešķirtas, jāklikšķina uz attiecīgā lietotāja vārda.

Lai iegādātās mācību materiālu licences varētu piešķirt kādam lietotājam, tās vispirms jāpievieno skolas sarakstam (6). Sarakstā pieejamās licences var piešķirt konkrētam skolēnam vai skolotājam (7). Pēc licences piešķiršanas materiāls automātiski parādās attiecīgā lietotāja Mācoņa kontā. Aktivizētās un joprojām derīgās licences var atņemt konkrētam lietotājam (8) un piešķirt citam lietotājam, kā arī aplūkot aktivizētās licences derīguma termiņu un lietotāju, klikšķinot uz attiecīgā licences aktivizācijas koda. Licences, kurām beidzies derīguma termiņš, var noņemt no saraksta vai arī pagarināt to derīguma termiņu, abonējot materiālu no jauna (9).

Tiem, kas materiālu iegādājušies personiskai lietošanai 

Lai aktivizētu licences un lietotu mācību materiālus, kas iegādāti personiskai lietošanai, jums jāreģistrējas un jāpierakstās Māconī. Pēc pierakstīšanās lapas labajā pusē ir saite “Aktivizēt licenci”, kas atver aktivizēšanas lapu. Šajā lapā ir ailīte, kurā jāieraksta vai jāiekopē aktivizācijas kods, un jāklikšķina uz pogas “Apstiprināt”.

Ja ievadītais aktivizācijas kods ir pareizs, tad parādīsies apstiprinājuma paziņojums un attiecīgais materiāls būs pieejams Mācoņa sadaļā “Mani materiāli”.

 

Kā izmantot tiešsaistes mācību materiālus ar E-klases vai Mykoob lietotāja datiem?

Kā pieslēgties ar E-klases lietotāja datiem? 

Ja izglītības iestāde ir iegādājusies tiešsaistes mācību materiālus visai skolai ( 2. iegādes modelis) un izglītības iestādē izmanto skolvadības sistēmu E-klase, tad lietotāji var pieslēgties maconis.zvaigzne.lv ar E-klases lietotāja datiem.

Lai pieslēgtos Māconim ar E-klases lietotāja datiem, Mācoņa sākumlapā jāklikšķina uz pogas “E-KLASE”. Parādīsies pierakstīšanās forma, kurā jāievada savs E-klases lietotājvārds un parole.

Ja dati ievadīti pareizi, tad, ikreiz pieslēdzoties, parādīsies forma, kurā lietotājam jāapstiprina E-klases profila izmantošana.

Kā pieslēgties ar  Mykoob lietotāja datiem? 

Ja izglītības iestāde ir iegādājusies tiešsaistes mācību materiālus visai skolai ( 2. iegādes modelis) un izglītības iestādē izmanto skolvadības sistēmu Mykoob, tad lietotāji var pieslēgties maconis.zvaigzne.lv ar Mykoob lietotāja datiem.

Lai pieslēgtos Māconim ar Mykoob lietotāja datiem, Mācoņa sākumlapā jāklikšķina uz pogas “MYKOOB”. Parādīsies pierakstīšanās forma, kurā jāievada savs Mykoob lietotājvārds un parole.

Ja dati ievadīti pareizi, tad, pirmoreiz pieslēdzoties, parādīsies forma, kurā jāautorizē Mykoob profila izmantošana.

Kā savienot Mācoņa un E-klases kontu? 

Lai piekļūtu saviem materiāliem gan no personiskā Mācoņa konta, gan arī, pieslēdzoties ar E-klases datiem, šie abi konti ir jāsavieno. Tāpat konti jāsavieno, ja E-klases lietotājs vēlas Māconī aktivizēt materiālus, kas iegādāti personiskai lietošanai. Pēc kontu savienošanas būs iespējams piekļūt tiem pašiem materiāliem, izmantojot abas pieslēgšanās iespējas. 

Ja lietotājs ir pieslēdzies Māconī, izmantojot E-klasi, pēc klikšķa uz “Aktivizēt licenci” parādīses forma, kurā ievadot Mācoņa lietotāja datus, konti tiks savienoti. Ja Mācoņa konta vēl nav, šeit ir iespējams to izveidot, un tas automātiski tiks savienots ar E-klases lietotāja kontu.

Kā savienot Mācoņa un Mykoob kontu? 

Lai piekļūtu saviem materiāliem gan no personiskā Mācoņa konta, gan arī, pieslēdzoties ar Mykoob datiem, abi šie konti ir jāsavieno. Tāpat konti jāsavieno, ja Mykoob lietotājs vēlas Māconī aktivizēt materiālus, kuri iegādāti personiskai lietošanai. Pēc kontu savienošanas būs iespējams piekļūt tiem pašiem materiāliem, izmantojot abas pieslēgšanās iespējas.

Ja lietotājs ir pieslēdzies Māconī, izmantojot Mykoob datus, pēc klikšķa uz “Aktivizēt licenci” parādīses forma, kurā ievadot Mācoņa lietotāja datus, konti tiks savienoti. Ja Mācoņa konta vēl nav, šeit ir iespējams to izveidot, un tas automātiski tiks savienots ar Mykoob lietotāja kontu.

 

Kā darbojas mācību e-grāmatas?

Par mācību e-grāmatām

Mācību e-grāmatas paredzētas individuālai lietošanai – vai nu kā skolēnam pierakstoties (ar E-klases vai Mykoob datiem) un izmantojot skolas iegādātās mācību e-grāmatas, vai arī pierakstoties ar savu e-pasta adresi un izmantojot paša iegādātās mācību e-grāmatas. Mācību e-grāmata atbilst attiecīgajai drukātajai grāmatai, bet e-grāmatas priekšrocība ir tā, ka tajā izdevējs var veikt labojumus, kā arī papildināt to. Daudzām mācību e-gramatām ir pievienots papildsaturs, kas bagātina grāmatu.

Tiešsaistes mācību e-grāmatu, darba burtnīcu, pārbaudes darbu krājumu, metodisko materiālu un citu mācību materiālu, kuri ir veidoti pēc poligrāfiskā izdevuma oriģināla, darbību nodrošina Otava Publishing Ltd. izstrādātais risinājums Cloubi. Apgāds Zvaigzne ABC nav atbildīgs par šīs sistēmas īslaicīgiem darbības pārtraukumiem, ja tādi tiek novēroti.

Mācību e-grāmatas lasīšanas vides funkcijas

Atverot kādu no mācību e-grāmatas lapām Māconī, tajā var būt pieejamas šādas iespējas:
• atvērt navigācijas joslu (1);
• atvērt sākumlapu (2);
• lejupielādēt lapu, lai to izdrukātu (3);
• izmantot rīkus piezīmju veikšanai (4);
• izmantot sarakstu sadaļu (5);
• atgriezties uz Māconi (6);
• aplūkot lapai pievienoto papildsaturu (7);
• pārslēgt iepriekšējo lapu (8);
• pārslēgt nākamo lapu (9).

Rīkjosla

Mācību e-grāmatā var izmantot šādus rīkus:
• mainīt rīka krāsu (1);
• parādīt vai slēpt veiktās atzīmes (2);
• zīmēt lapā (3);
• izcelt tekstu (4);
• dzēst atzīmi (5);
• pietuvināt lapu (6);
• attālināt lapu (7);
• pārslēgt iepriekšējo lapu (8);
• atvērt vajadzīgo lapu (9);
• pārslēgt nākamo lapu (10);
• aplūkot lapu pilnekrāna režīmā (11);
• centrēt lapu (12).

Navigācijas josla

Mācību e-grāmatas navigācijas joslā iespējams
• aizvērt navigācijas joslu (1);
• redzēt, kura lapa ir atvērta (2);
• redzēt, vai lapai pievienots papildsaturs (3).

Piezīmju josla

Mācību e-grāmatas piezīmju joslā ir šādas iespējas:
• lejupielādēt piezīmes kā teksta dokumentu (1);
• aplūkot lapas piezīmes (2);
• aplūkot visas piezīmes (3) (klikšķinot uz piezīmi, var pārvietoties uz attiecīgo lapu);
• rediģēt piezīmi (4);
• izdzēst piezīmi (5);
• pievienot jaunu piezīmi (6).

Saraksti

Mācību e-grāmatu atsevišķas lapas (arī no dažādām e-grāmatām) iespējams apkopot lapu sarakstā. Saraksts darbojas kā īsceļš, lai varētu ātri piekļūt iepriekš šajā sarakstā apkopotajām lapām. Izveidoto lapu sarakstu var izmantot savām vajadzībām vai arī nosūtīt citam lietotājam (ja šī lietotāja kontā ir attiecīgās mācību e-grāmatas), nosūtot tam pieejas kodu.

Vispirms ir jāizveido jauns saraksts. To iespējams izdarīt sadaļā “Pievienot sarakstam” vai “Mani saraksti”, klikšķinot uz “Izveidot jaunu sarakstu”.

Lai sarakstā pievienotu mācību e-grāmatas lapu, tā jāatver un sadaļā “Pievienot sarakstam” jāizvēlas saraksts, kuram šo lapu pievienot. Vienā sarakstā var iekļaut lapas no dažādām mācību e-grāmatām.

Lai iegūtu saraksta pieejas kodu, sadaļā “Mani saraksti” attiecīgais saraksts jāpadara pieejams un jāklikšķina uz “Pieejas kods”. Šo kodu var ievadīt lauciņā, kas atrodas jebkuras mācību e-grāmatas sarakstu sadaļā.

Sadaļā “Mani saraksti” var aplūkot katra saraksta saturu. Vēl šajā sadaļā ir iespējams
• mainīt saraksta nosaukumu vai aprakstu (1);
• iegūt saraksta pieejas kodu, ko iespējams nosūtīt citiem lietotājiem (2);
• padarīt šo sarakstu pieejamu citiem lietotājiem, kam ir nosūtīts kods (3);
• pārkārtot, aplūkot un dzēst atsevišķas saraksta lapas (4);
• atvērt sarakstu, lai to priekšskatītu vai izmantotu (5);
• izdzēst sarakstu (6).

Papildsaturs

Lielai daļai mācību e-grāmatu ir pievienots papildsaturs. Tas ir īpašs, parasti – pašu autoru atlasīts materiāls mācību e-grāmatas bagātināšanai. Papildsaturs var būt, piemēram,
• saites uz ārējiem resursiem;
• attēli;
• videomateriāli;
• audioieraksti, kas drukātajā grāmatā atrodami tai pievienotajā CD;
• lejupielādējami dokumenti – darba lapas, tabulas, pārbaudes darbi;
• interaktīvi uzdevumi.

Papildsaturs var būt pievienots visai mācību e-grāmatai (tad tas ir pieejams jebkurā lapā) vai tikai atsevišķām lapām. To, ka lapai ir pievienots papildsaturs, norāda "+" pie lapas nosaukuma navigācijas joslā (1). Lai atvērtu papildsaturu, jāklikšķina uz pogas lapas augšpusē (2).

Sistēmas prasības

Mācību e-grāmatu lietošanai nepieciešams pastāvīgs interneta pieslēgums. Mācību e-grāmatas var izmantot populārāko operētājsistēmu noklusētajos tīmekļa pārlūkos, un nav nepieciešama specifiska papildu programmatūra.

Materiālu lietošanai ieteicamās pārlūkprogrammas ir šādas.

Datoriem:
Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija;
Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas;
Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas;
Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.

Planšetdatoriem un viedtālruņiem:
Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome;
Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome;
Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome.
• Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360 px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.

Sīkdatnēm jābūt atļautām. 


Kā darbojas tiešsaistes interaktīvie materiāli?

Par tiešsaistes interaktīvajiem materiāliem

Tiešsaistes interaktīvie materiāli paredzēti individuālai lietošanai. Tajos ietverta tūlītēja atgriezeniskā saite – lietotājs var pārbaudīt savu atbildi. Tiešsaistes interaktīvo materiālu var aizvērt jebkurā brīdī, un, to no jauna atverot, materiālā būs saglabājies iepriekš paveiktais. Uzdevumus iespējams arī atstatīt un sākt pildīt no jauna, tomēr jāuzmanās, jo, atstatot uzdevumu, tiek dzēsts iepriekšējais veikums. Ja skola abonējusi mācību materiālus pēc modeļa "Visai skolai", tad gan skolotājiem, gan skolas administratoriem Māconī uzdevumu atbildes ir pieejamas uzreiz bez uzdevuma veikšanas, klikšķinot uz actiņas simbola.

Tiešsaistes interaktīvie materiāli ir dažādi, arī to uzbūve un funkcijas var atšķirties, bet viena veida materiāli iekļauti materiālu sērijās. Tiešsaistes interaktīvie materiāli atrodami Zvaigzne ABC mājaslapas sadaļā “Tiešsaistes”. Ar atsevišķu materiālu veidiem var iepazīties Mācoņa sadaļā “Izmēģini”.

Zvaigzne ABC tiešsaistes interaktīvo mācību materiālu darbību nodrošina Cloubi Ltd. izstrādātais risinājums Cloubi. Apgāds Zvaigzne ABC nav atbildīgs par sistēmas īslaicīgiem darbības traucējumiem, ja tādi tiek novēroti.

Augšējā rīkjosla

Atverot materiālu, lapas augšā ir redzama rīkjosla, kurā atkarībā no materiāla var būt šādas sadaļas:
• atgriezties uz Mācoņa sākumlapu (1) (tā var būt kā poga ar mākoni vai arī kā teksts);
• atvērt rezultātu pārskatu (2) (atsevišķos materiālos);
• paziņojumi (3) (atsevišķos materiālos);
• lietotāja vārds (4) (atsevišķos materiālos);
• parādīt navigācijas joslu (5);
• atgriezties materiāla sākumlapā (6);
• atvērt piezīmju joslu (7);
• atvērt sarakstu sadaļu (8).

Sistēmas prasības

Tiešsaistes interaktīvo mācību materiālu lietošanai nepieciešams pastāvīgs interneta pieslēgums. Mācību materiālus var izmantot populārāko operētājsistēmu noklusētajos tīmekļa pārlūkos, un nav nepieciešama specifiska papildu programmatūra. Atsevišķi materiāli ir pielāgoti lietošanai viedtālruņos.

Katra materiāla sākumlapas apakšā ir sadaļas "Anotācija" un "Lietošanas pamācība" vai sadaļa "Papildinformācija", kur iespējams uzzināt par konkrētā materiāla funkcijām un elementiem tajā.

Materiālu lietošanai ieteicamās pārlūkprogrammas ir šādas.

Datoriem:
Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija;|
Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas;
Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas;
Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.

Planšetdatoriem un viedtālruņiem:
Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome;
Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome;
Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome.
• Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360 px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.

Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Uzdevumu pārskatu ieteicams lietot datorā vai planšetdatorā.

Kā darbojas tiešsaistes papildsaturs, kas pievienots drukātajām grāmatām?

Par tiešsaistes papildsaturu 

Vairākām mācību grāmatām un darba burtnīcām ir pievienots digitāls papildsaturs, lai nodrošinātu piekļuvi audiomateriāliem, darba lapām vai sagatavēm, kā arī lai bagātinātu mācības ar daudzveidīgiem videomateriāliem, attēliem, uzdevumiem un ārējiem resursiem.
Papildsaturu veidojuši un atlasījuši izdevumu autori.

Piekļuve tiešsaistes papildsaturam 

Izdevuma lappusēs norādīti kvadrātkodi ( QR kodi) un zem tiem – tīmekļa adreses.

Lai ar kvadrātkodu piekļūtu tiešsaistes papildsaturam, ir nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar interneta pieslēgumu un fotokameru. Iespējams, ierīcē būs jāinstalē kāda no speciālajām kvadrātkodu nolasīšanas lietotnēm, piemēram, QR Reader.
Tiešsaistes papildsaturam var arī piekļūt, datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī interneta adreses laukā ierakstot izdevumā norādīto saiti.

Tiešsaistes papildsatura izmantošana 

Katrai tiešsaistes papildsatura lapai pievienota informācija par atbilstošo izdevuma nodaļu un lappusi, lai lietotājam būtu vieglāk orientēties materiālā.

Lai atvērtu grāmatā pievienotā papildsatura pilnu sarakstu, jāklikšķina vai nu uz mājiņas, vai mākoņa ikonas augšējā joslā.

Tiešsaistes papildsatura saraksta apakšā ir pieejama sadaļa “Papildinformācija”, kurā var gan uzzināt vairāk par attiecīgo izdevumu, gan aplūkot tiešsaistes papildsaturā izmantoto elementu skaidrojumu.

Materiālā ir divu veidu navigācijas bultiņu pogas. Uzklikšķinot uz violetajām bultiņu pogām, iespējams pārslēgties uz nākamo vai iepriekšējo attēlu vai tā paša uzdevuma jautājumu. Lapas apakšā vai sānos atrodas pelēkas bultiņu pogas – ar tām pārslēdz nākamo lapu, kurā turpinās attiecīgais tiešsaistes papildsaturs. Atsevišķos izdevumos ar pelēko bultiņas pogu var pārslēgties arī uz nākamo izdevuma tiešsaistes papildsatura vienumu.
  

Sistēmas prasības 

Tiešsaistes papildsatura lietošanai nepieciešams pastāvīgs interneta pieslēgums. Papildsaturu var izmantot izplatītāko operētājsistēmu noklusētajos tīmekļa pārlūkos, un nav nepieciešama specifiska papildu programmatūra. Materiālu lietošanai ieteicamās pārlūkprogrammas ir šādas.

Datoriem:
•  Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija;
•  Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas;
•  Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas;
•  Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.

Planšetdatoriem un viedtālruņiem:
•  Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome;
•  Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome;
•  Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome.
• Ļoti maziem ekrāniem (kuru platums mazāks nekā 360 px) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.

Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Man ir citi jautājumi

Kontakti

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Apgāda Zvaigzne ABC Interaktīvo mācību materiālu izstrādes grupu pa tālruni 67 350 773 darbdienās 9.00–17.00 vai e-pastu info@izvaigzne.lv.