Aktualitātes

Pedagogu profesionālās pilnveides kursi “Bērna kultūrizpratni veicinošs mācību saturs un metodika pirmsskolā" (pirmsskolas pedagogiem) 2019. gada 15.maijā.

Apgāda Zvaigzne ABC Pieaugušo neformālās izglītības iestāde "Skolu informācijas centrs" aicina piedalīties pedagogu profesionālās pilnveides programmā "Bērna kultūrizpratni veicinošs mācību saturs un metodika pirmsskolā " (A programma 6 stundu apjomā).

Pedagogu tālākizglītības kursi “Skolas un ģimenes sadarbības aspekti sociāli atbildīgas personības izglītošanā” klašu audzinātājiem un sociālo zinību skolotājiem 12. martā. Kursi atcelti

Apgāda Zvaigzne ABC izglītības iestāde “Skolu informācijas centrs” aicina piedalīties pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā “Skolas un ģimenes sadarbības aspekti sociāli atbildīgas personības izglītošanā” (A programma 6 stundu apjomā).

Dāvana Ziemassvētkos – lietotne “Izpurini pantiņu!”

Ziemassvētki tuvojas! Vai esi jau iemācījies dzejoļus, ko skaitīt pie eglītes? Neesi vēl paguvis? iZvaigzne piedāvā lietotni "Izpurini pantiņu!"!

Bankrota cenas arī mācību diskiem

Vecāki, vai jūsu bērnam noderētu digitāls privātskolotājs? Skolotāj, vai jūs vēlaties savas mācību stundas bagātināt ar interaktīviem uzdevumiem? Šis ir īstais laiks, lai dotos uz tuvāko Zvaigzne ABC grāmatnīcu, jo no 9. oktobra ir iespējams iegādāties interaktīvos mācību materiālus CD vai DVD formātā ar 50 % atlaidi!

Kā Māconis atšķiras no Grāmatplaukta?

Kā jau iepriekš esam minējuši, tad Apgāds Zvaigzne ABC, sekojot līdzi jaunākajām tendencēm un pieprasījumam digitālā satura izmantošanas jomā, mācību e-grāmatas tagad piedāvā jaunā tiešsaistes platformā maconis.zvaigzne.lv jeb Māconis.

Jauns iZvaigzne sērijas interaktīvais materiāls jaunā formātā

Apgāda Zvaigzne ABC izdoto interaktīvo mācību materiālu klāstu papildina iZvaigzne sērijas materiāls “Ķīmija 11. klasei”. Tajā, līdzīgi kā visos šīs sērijas mācību līdzekļos, ir bagātīgs vizuālais materiāls (attēli, video, animācijas, slaidrādes, simulācijas) un daudzveidīgi interaktīvi uzdevumi.

Aicinām uz Zvaigzne ABC piedāvātiem bezmaksas semināriem par digitālajiem risinājumiem

Apgāda Zvaigzne ABC Interaktīvo mācību materiālu izstrādes grupa piedāvā izglītības iestāžu kolektīviem, Izglītības pārvalžu un pašvaldību pārstāvjiem iespēju iepazīties ar Apgāda interaktīvajiem mācību materiāliem un e-grāmatām bezmaksas semināros.

"Raibā pasaule 1. klasei" latviešu valodas materiāli tiešsaistē

Vai vārdā “priede” jāraksta “p” vai “b”? Kurš pasakā “Zvēri un putni rok upi” nestrādāja? Cik zilbju ir vārdā “grāmata”? Kā pareizi jāraksta vārds “rasa”? Lai to uzzinātu, nepieciešams tiešsaistes mācību materiāls "Raibā pasaule. 1. klase. Latviešu valoda", kas ļauj pirmklasniekam veiksmīgi atbildēt uz visiem šiem un līdzīgiem jautājumiem.

“Grāmatplaukta” lietotāji – izpazīstiet mācību e-grāmatu platformu “Māconis”!

Sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai, esam veikuši uzlabojumus mācību e-grāmatu izmantošanas sistēmās. Sākot no 2018. gada 1. augusta, tiek slēgta platforma "Grāmatplaukts", tās vietā nodrošinot mūsdienīgu tiešsaistes platformu "Māconis".

Digitālais saturs mācībām

Digitālais saturs mācībām

Aicinām ikvienu interesentu iepazīties ar Zvaigzne ABC piedāvātajiem digitālajiem risinājumiem gan privātpersonām, gan juridiskām personām, izmantojot šo bukletu, kurā apkopota svarīgākā informācija. Atgādinām, ka izglītības iestādes var pieteikt seminārus par dažādām interesējošām tēmām un produktiem (mācību e-grāmatas, interaktīvie mācību materiāli tiešsaistē vai bezsaistē u. c.), zvanot pa tālruni 67350773. Dalība informatīvajos semināros ir bez maksas.