Sarunas par un ap F & F grāmatām

Atsauksmes par F & F grāmatām

Mūs interesē Tavas domas! Šī ir vieta, kur Tu vari paust savu viedokli par Apgādā Zvaigzne ABC jau izdotajām F & F grāmatām - uzraksti, kura grāmata Tev patika vai nepatika un kāpēc.

Piedalies arī Tu F & F sadaļas veidošanā!

Uzraksti, kuras fantāzijas un fantastikas grāmatas vēl, Tavuprāt, vajadzētu tulkot un izdot latviešu valodā! Pavisam labi, ja pievienosi arī pamatojumu - kāpēc.

Atbild rakstniece Linda Dreimane

Linda Dreimane (dz. 1981) ir mācījusies Rīgas 1. ģimnāzijā, pēc tam Latvijas Universitātē apguvusi vēsturi un vadības zinības. "Lai arī mana izglītība nav saistīta ar rakstniecību, stāstu sacerēšana man ir sirdslieta kopš bērnības," apgalvo Linda. "Pirmais stāstiņš tika publicēts, kad man bija 11 gadu. Pēc ilgāka laika esmu atsākusi rakstīt, pievēršoties sev tik iemīļotajam fantāzijas žanram. "Vilcenes stāsts" ir autores pirmā grāmata.

Atbild rakstniece Laura Dreiže

Laura Dreiže ir aizrautīga lasītāja un gandrīz desmit gadu tikpat aizrautīga rakstītāja. "Pūķa dziesma" tapusi, mācoties Rīgas Franču licejā. Jaunā rakstniece Latvijas Universitātē studē franču filoloģiju. Dabā un mūzikā - it īpaši rokmūzikas "smagajā metālā" - gūtie iespaidi pārtop piezīmēs, kas vēlāk kļūst par pamatu stāstiem un romāniem. Jaunā autore ir Harija Potera fane un, jāatzīst, arī sekotāja.