Apraksts

Izmēģini šeit!

Vai zini, kuri enerģijas avoti ir atkarīgi no Saules enerģijas? Kas ir fosilais kurināmais? Kā šķidrumos norisinās konvekcija? Kas ir transpirācija? Šis sērijā “Mazā interaktīvā enciklopēdija” izdotais disks “SILTUMS UN ENERĢIJA” ikvienam zinātkārajam interesentam ļaus uzzināt daudz aizraujoša par kurināmo, enerģijas resursiem un citiem jautājumiem dinamiskā un aizraujošā veidā – vērojot video un animācijas, izspēlējot interaktīvas spēles, pētot un veidojot dažādu procesu simulācijas, kā arī pildot daudzveidīgus uzdevumus. Un tas vēl nav viss – saņem papilduzdevumus par īpaši labu darbu! Materiālu veido šādi temati: “Enerģijas resursi”, “Siltums un temperatūra”, “Enerģijas maiņa”, “Enerģijas nezūdamība”.

Šo interaktīvo enciklopēdiju sēriju veido atsevišķi temati, kas ir iekļauti Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātajā interaktīvajā mācību materiālā “Dabaszinības 5.-6. klasei 1. daļa” (Zvaigzne ABC, 2012).

Tehniskā specifikācija: 1 GHz Intel Pentium III vai līdzvērtīgs procesors; 512 MB RAM; ar DirectX 9 savietojama videokarte ar 128 MB pieejamu atmiņu; 600 MB vietas uz cietā diska; DVD lasītājs; Microsoft Windows 7, Vista, 2000 vai XP; Adobe Flash Player 8 vai jaunāks.

Vai esi gatavs? Ieslēdz datoru un – aiziet!

Iesaki draugiem