Apraksts

Izmēģini šeit!

Esi dabas pētnieks? Vai arī tevi interesē, cik plašs ir Visums un cik tālu no Zemes atrodas tuvākā zvaigzne? Vai naksnīgajās debesīs vari atšķirt dažādus zvaigznājus? Vai visi pavadoņi riņķo vienādā augstumā? Šis sērijā “Mazā interaktīvā enciklopēdija” izdotais disks “VISUMS” ikvienam zinātkārajam interesentam ļaus ienirt VISUMA plašumos dinamiskā un aizraujošā veidā – vērojot video un animācijas, izspēlējot interaktīvas spēles, pētot un veidojot dažādu procesu simulācijas, kā arī pildot daudzveidīgus uzdevumus. Materiālu veido šādi temati: “Saules sistēma”, “Zemes kustība”, “Zvaigznes”, “Pavadoņi”.

Šo interaktīvo enciklopēdiju sēriju veido atsevišķi temati, kas ir iekļauti Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas apstiprinātajā interaktīvajā mācību materiālā “Dabaszinības 5.-6. klasei 1. daļa” (Zvaigzne ABC, 2012).

Tehniskā specifikācija: 1 GHz Intel Pentium III vai līdzvērtīgs procesors; 512 MB RAM; ar DirectX 9 savietojama videokarte ar 128 MB pieejamu atmiņu; 600 MB vietas uz cietā diska; DVD lasītājs; Microsoft Windows 7, Vista, 2000 vai XP; Adobe Flash Player 8 vai jaunāks.

Vēl sērijā “Mazā interaktīvā enciklopēdija” būs šādi darbi: “Zeme”, “Augi un dzīvnieki”, “Cilvēks”, “Vielas”, “Elektrība”, “Spēks un ātrums”, “Gaisma un skaņa” un “Siltums un enerģija”.

Vai esi gatavs? Ieslēdz datoru un – aiziet!

Iesaki draugiem