Apraksts

Megija Stīvotera (Maggie Stiefvater, dz. 1981) ir amerikāņu rakstniece, kuras fantastikas romāni ierindojas pārdotāko grāmatu sarakstos visā pasaulē. Lai gan autores stils tiek vērtēts kā maģisks un romantisks, viņas darbus ar aizrautību lasa visdažādākā vecuma cilvēki.

TOREIZ
Kad Sems satika Greisu, viņš bija vilks, bet viņa – meitene. Vēlāk Semam izdevās pārtapt par zēnu, un viņu attiecības no attālas vērošanas attīstījās par kvēlu mīlestību.
TAGAD
Tā viņu stāsts varētu beigties, tomēr Greisai nav lemts palikt cilvēka veidolā. Tagad viņa ir vilks. Un Mērsifolas vilkiem draud briesmas, jo viņus var nogalināt izšķirošajās medībās, kas tuvojas.
MŪŽAM
Sems darīs visu Greisas labā. Bet vai viens zēns un viņa mīlestība tiešām spēs mainīt nežēlīgo un ļauno pasauli? Pagātne, tagadne un nākotne var pēkšņi saplūst vienā nejaušā mirklī – toreiz, tagad vai mūžam.

Sems allaž mīlējis Greisu. Būdams vilks, viņš vērojis meiteni no attāluma. Būdams zēns, viņš turējis Greisu savās rokās. Sems darīs visu, lai aizsargātu Greisu. Pat tad, ja jāstājas pretī saviem dēmoniem. Pat tad, ja jāriskē ar visu, kas viņam pieder. Visu, lai tikai pasargātu mīlestību...

No angļu valodas tulkojusi Ieva Kalnciema.


Vai jūs ticat īstai mīlestībai? Dziļai, mūžīgai, vienkāršai, patiesai mīlestībai? Izlasot Megijas Stīvoteras triloģiju, jūs tai noticēsiet!
Karina, Amazon.de

Romāns “Mūžam” ir lielisks triloģijas noslēgums. Šajā grāmatā likmes ir visaugstākās un svarīgākā vieta ir atvēlēta mīlestībai – gan Sema un Greisas, gan, protams, Kola un Izabellas. Megija Stīvotera neliek vilties!
Juliet Disparte, Amazon.com

Megija Stīvotera ļauj saskatīt skaistumu visvienkāršākajās lietās un paraudzīties apkārt gan no cilvēka, gan no vilka skatpunkta. Grāmatas tēli triloģijas gaitā izaug un attīstās, katrs atrod savu īsto būtību. Patiesas jūtas un pozitīvas emocijas triloģijas 1112 lappušu garumā!
Maja, Goodreads.com

Greisas un Sema mīlestība kļūst aizvien spēcīgāka, viņu savstarpējā saistība – aizvien acīmredzamāka, gluži vai sataustāma un bezgala aizkustinoša.
School Library Journal

Megija Stīvotera raksta tik sirsnīgi, ka, šķiet, uzrunā katru lasītāju kā tuvu draugu.
Audiofile Magazine

Iesaki draugiem