Apraksts

Bērs Grills (Bear Grylls) ir cilvēks, kas vienmēr ir tiecies pēc piedzīvojumiem. Bēru pazīst un apbrīno miljoniem ļaužu, viņš ir pasaulslavenu televīzijas piedzīvojumu raidījumu (Born Survivor, Man vs. Wild, Ultimate Survival) zvaigzne, vairāku bestselleru autors un Skautu asociācijas vadītājs. Bērs ir izdzīvojis vietās, kuras apmeklēt uzdrošinās tikai daži.
Bērnību viņš pavadīja Vaitas salā netālu no Dienvidanglijas krasta un kopā ar tēvu jau agri mācījās burāt un kāpt kalnos. Drīz vien Bērs pats skolā sāka vadīt pārdrošas nakts kalnos kāpšanas ekspedīcijas.
Pusaudža gados viņš atrada dzīves piepildījumu alpīnismā un austrumu cīņu mākslā, kas jauno piedzīvojumu meklētāju aizveda līdz dižajiem Himalajiem un karatē lielmeistaru treniņnometnei Japānā.
Pēc atgriešanās mājās Bērs pieteicās slaveno Lielbritānijas armijas Īpašo gaisa spēku (SAS) smagajai atlasei. Šie pārbaudījumi parādīja viņa fiziskās un garīgās izturības galējās robežas.
Āfrikā lecot ar izpletni, Bērs guva smagas traumas – trijās vietās salauza muguru. Viņš nezināja, vai vēl kādreiz spēs staigāt. Tomēr jau astoņpadsmit mēnešus vēlāk, spītējot ārstu negatīvajām prognozēm, Bērs kļuva par vienu no jaunākajiem alpīnistiem, kas uzkāpuši Everestā. Tad viņam bija divdesmit trīs gadi.
Tas bija tikai viņa daudzo neparasto piedzīvojumu sākums...

Grāmatā “Dubļi, sviedri un asaras” Discovery Channel zvaigzne Bērs Grills stāsta par savu notikumiem bagāto dzīvi. Viņa dzīvesstāsts aizrauj, aizkustina un uzmundrina, un to noteikti ieteicams izlasīt gan tiem, kam dzīvē patīk izjust adrenalīnu, gan arī dīvānā sēdošiem piedzīvojumu meklētājiem.

Iesaki draugiem