Apraksts

Mums līdzās – tepat lielajā ozolā – pastāv pasaule, kuru apdzīvo pāris milimetrus gari cilvēciņi. Tomēr tajā netrūkst ne aizraujošu piedzīvojumu, ne uzticīgas draudzības, ne zemiskas nodevības...

Slēpjoties mizas spraugās un lavoties starp Koka zariem, trīspadsmit gadus vecais Tobijs bēg, jo zēnu vajā visa viņa tauta...
Viņš ir tikai pusotru milimetru garš un pieder pie ļaudīm, kuri mitinās lielajā ozolā. Viņa ģimene ir izsūtīta, apcietināta, notiesāta uz nāvi.
Tobijam vienīgajam ir izdevies izbēgt. Bet vai tiešām izdevies?

“Tobijs Lolness. Dzīve uz naža asmens” ir krāšņi ilustrēts un asprātīgs romāns, kuru ar aizrautību lasīs gan bērni, gan viņu vecāki.

Izlasījuši Tobiju Lolnesu, jūs vairs neskatīsieties uz kokiem tāpat kā līdz šim.
Le Figaro

Timoteja Defombela romāns bērniem Tobijs Lolness ierauj lasītāju galvu reibinošos piedzīvojumos, piedāvājot gan netradicionālas proporcijas, gan negaidītas perspektīvas. Krāšņi ilustrētais un jau divpadsmit valodās tulkotais darbs noteikti iekaros visu to lasītāju sirdis, kam ir vismaz deviņi gadi.
Lorens Nemrofs, Amazon.com

Franču dramaturga Defombela iespaidīgajā pirmajā romānā savijas gan brīnumaini piedzīvojumi, gan lielisks humors un rūpīgi maskēta politiskā satīra. Defombelam patiešām ir izdevies uzbūvēt unikālu fantāzijas pasauli.
Publishers Weekly

Piedzīvojumu pilns stāsts, kurā miniatūru varoni gaida nesamērīgi pārbaudījumi... No groteska farsa līdz satraucošai spriedzei, no kodīgas satīras līdz šokējošai vaļsirdībai – asprātīgi, oriģināli un neizsakāmi aizraujoši.
Kirkus Reviews

Spožs pieteikums fantastiskās literatūras pasaulē.
Le Monde

Iesaki draugiem