Apraksts

Mūsu pasaulē ir iebrucis neredzams ienaidnieks. Cilvēki kļūst par iebrucēju dvēseļu nēsātājiem, un viņu prāts pieder ienaidniekiem, kaut arī ķermenis paliek neskarts un ārēji dzīve turpinās tāpat kā agrāk. Lielākā daļa cilvēku ir padevušies.
Kad Melāniju, vienu no nedaudzajiem atlikušajiem „brīvajiem” cilvēkiem, sagūsta, viņa ir pārliecināta, ka tās ir beigas. Melānijas ķermeni piešķir Klejotājai, iebrucēju „dvēselei”, taču Klejotāja nav gaidījusi, ka ķermeņa līdzšinējā īpašniece negribēs atdot savu prātu.
Klejotāja pārmeklē Melānijas domas, cerēdama atklāt, kur slēpjas atlikušie cilvēki. Bet tā vietā Melānija pārpludina Klejotājas prātu ar atmiņām par savu mīļoto vīrieti Džaredu – cilvēku, kurš vēl arvien slēpjas no iebrucējiem. Klejotāja nespēj nošķirt savas un sava jaunā ķermeņa vēlmes un sāk ilgoties pēc vīrieša, kura atrašanās vietu viņai ir uzdots uzrādīt. Klejotāja un Melānija negaidīti ir spiestas kļūt par sabiedrotajām un kopā dodas bīstamā ceļā, meklējot vīrieti, kuru viņas abas mīl...

Stefanija Meiere ir viena no interesantākajām un visā pasaulē populārākajām mūsdienu rakstniecēm, bestselleru sērijas „Krēsla” autore. Viņas romāni par jaunas meitenes un vampīra mīlestību ir radījuši sensāciju un teju neprātu un atkarību visā pasaulē.
„Lai vairāk uzzinātu par Stefaniju Meieri, apmeklējiet mājaslapu www.stepheniemeyer.com!
„Klejotāja” ir Meieres pirmais romāns pieaugušajiem, tas ir aizraujošs un neaizmirstams stāsts par mīlestības spēku un cilvēka dziļāko būtību.

Publikācijas

Iesaki draugiem