Apraksts

Šis valdzinošais, maģiskais un teju vai atkarību izraisošais romāns ļauj tālāk izdzīvot neparastu mīlestību, būt par lieciniekiem tam, cik spēcīgas un visaptverošas var būt alkas pēc mīļotā cilvēka tuvuma. Romāns “Jauns mēness” ir par to, pēc kā mēs visi līdz sāpēm ilgojamies, tomēr ne visi iegūstam un protam nosargāt, tajā atklāts, cik viegli ir zaudēt mīlestību un cik grūti to reizēm ir atgūt.

Edvarda un Bellas mīlestība ir kā visu viņu slēptāko sapņu piepildījums, tā ir sirdsskaidra, patiesa un apvaldītas kaisles caurstrāvota, tā liek viņiem tikties un ilgoties vienam pēc otra arvien vairāk un vairāk, tā liek aizmirst par visu un visiem uz pasaules. Tā vien šķiet, ka viņu laime ir likteņa lemta un turpināsies mūžīgi. Taču tad Edvards saprot, cik ļoti viņa eksistence apdraud šo neparasto meiteni, kas viņam dārgāka par paša laimi un dzīvību. Edvards aptver, ka viņa tuvums Bellai ik mirkli sagādā briesmas, tādēļ viņam jāupurē abu mīlestība un Kalenu ģimenei jādodas prom, ļaujot meitenei dzīvot parastu cilvēka dzīvi. Lai atgūtu mīļoto, Bellai jādodas ceļā, kas var nepārvest mājup, ceļā, kas var izrādīties grūtākais pārbaudījums viņas dzīvē. Bet tam nav nozīmes, ja vien pastāv iespēja atgūt Edvardu: viņas mīlestību, viņas sirdsdraugu, viņas dzīvi...

Stefanija Meiere, amerikāņu rakstniece un producente, pasaules slavu iekaroja ar sāgu “Krēsla” un romānu “Klejotāja”. Latviešu valodā izdoti arī citi viņas darbi, tostarp trilleris “Ķīmiķe”.

No angļu valodas tulkojusi Ieva Elsberga.

Iesaki draugiem