Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Džons Brenners savos divdesmit septiņos gados ir bijušais alkoholiķis, šķirtenis un savu četrus gadus veco meitiņu satiek retāk nekā gribētu.

Kādu vakaru viņš pamostas uz viesistabas grīdas, nespējot atcerēties neko, kas noticis iepriekšējo stundu laikā. Viņam līdzās ir tukša vodkas pudele, pistole un skaistas meitenes līķis, bet Džons neatceras, ka jebkad būtu viņu iepriekš saticis. Viņa prātā šaudās tikai viens jautājums: vai es esmu slepkava, vai arī kāds tiešām cenšas mani iegāzt? Šķietami viss liecina par to, ka viņš ir iekritis prasmīgi ierīkotās lamatās.

Džons ir parasts cilvēks un nespēj iedomāties, kurš varētu gribēt viņu padarīt par slepkavu. Patiesību viņš var noskaidrot tikai pats, tā noslēpta dziļi viņa prātā, un atklāsies virknē sapņu, kuros noslēpumainā meitene viņam seko, atkārtojot vienu un to pašu frāzi: “Tu kaut ko aizmirsi”.

Federiko Aksats (Federico Axat) ir argentīniešu rakstnieks, kura sarakstītie psiholoģiskie trilleri tiek tulkoti un izdoti 34 valstīs, tostarp Latvijā. Pēc romāna “Vienīgā izeja” motīviem tiek uzņemta arī kinofilma.

No spāņu valodas tulkojis Edvīns Raups.


Federiko Aksats ir hipnotizējošs autors, kura rakstīto lasām ar aizrautīgu patiku, tomēr pilnībā viņam uzticēties nevaram.
The New York Times

Argentīniešu rakstnieks Federiko Aksats ir kā inženieris, kurš būvē perfektus trillerus.
RTVE

Federiko Aksats ir viens no nedaudzajiem spāņu valodā rakstošajiem trilleru autoriem, kurš kļuvis slavens visā pasaulē. Ritms nesamazinās nevienu brīdi, un grāmatu sižets ir velnišķīgi labi izplānots.
El Mundo

Spriedze un neziņa, puzle no gabaliņiem, kas šķietami nekad nesakritīs, apbrīnojams temps un tik pārliecinoši personāži, ka spējat tiem noticēt jau no pirmajām grāmatas rindiņām. F. Aksats liek aizmirst par visu, kas notiek ārpus viņa trilleru lappusēm. 
Cargada con libros

“Amnēzija” ir viens kārtīgs trilleris, tam ir iespaidīgs sākums un spriedze tiek uzturēta visas grāmatas garumā. Grāmatas varoņi ir spilgti un raisa uzticību, tāpat kā viņu savstarpējās attiecības. Tomēr “Amnēzija” ir ne tikai trilleris, bet vienlaikus arī aizkustinošs, daudzslāņains stāsts, kurā cilvēcīgumam ir piešķirta liela nozīme. Iespējams, tieši tas ir Aksata veiksmes noslēpums.
El búho entre libros

Iesaki draugiem