Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

VIENKĀRŠA UN VIEGLI LASĀMA “VĪRIEŠA PSIHES LIETOŠANAS INSTRUKCIJA”, KAS PALĪDZĒS GAN VĪRIEŠIEM, GAN SIEVIETĒM APZINĀTIES SAVAS STIPRĀS UN VĀJĀS PUSES UN KALPOS PAR CEĻA RĀDĪTĀJU VĒL NEIZPĒTĪTĀS VĪRIEŠA PATĪBAS DZĪLĒS.

No jauna definēdami mūžseno vīrišķības izpratni, Junga sekotāji psihoanalītiķi Roberts Mūrs un Duglass Džilets apgalvo, ka nobriedusi vīrišķība neievaino un necenšas kontrolēt citus, bet ir radoša, dzīvinoša un spēcinoša pati pret sevi un pret apkārtējiem. 

Mūrs un Džilets skaidri definē četrus nobrieduša vīrieša arhetipus, kuri vēstures gaitā atrodami mītos un literatūrā: VALDNIEKS (taisnīga un radoša kārtība), KAROTĀJS (enerģiska, bet nevardarbīga rīcība), VIEDAIS (iniciācija un pārveide) un MĪLĒTĀJS (vienotība ar apkārtējiem un pasauli). Šis izsmeļošais cilvēka uzvedības un psihes pētījums ir Junga mācībā balstīts ceļvedis nobriedušas un autentiskas vīrišķības atgūšanai.

ROBERTS MŪRS (Robert Moore, 1942–2016) bija psihoanalītiķis, psiholoģijas un reliģijas profesors Čikāgas Teoloģijas seminārā.
Daudzu psiholoģijas un garīgās literatūras grāmatu autors.

DUGLASS DŽILETS (Douglas Gillette) ir mitologs, mākslinieks un konsultants garīguma jautājumos, kā arī Pasaules garīguma institūta līdzdibinātājs.

No angļu valodas tulkojis Ingus Macats.

Iesaki draugiem