Apraksts

"Šī grāmata nav domāta izlasīšanai un turēšanai plauktā, jo tā ir radīta kā “uzdevumu klade”, kurā katrai lasītājai pašai nepieciešams aktīvi piedalīties, tādējādi Aijas stāstu padarot arī par savējo. Mani visvairāk uzrunāja nodaļa par bailēm, kā arī sarežģītais uzdevums – iemācīšanās dzīvot tagadnē, nekavējoties pagātnes kļūdās vai satraukumā par nākotni. Iesaku šo grāmatu tad, ja patiesi esat gatavi ieskatīties sevī, atbildot uz Aijas uzdotajiem jautājumiem un veltot laiku pašizaugsmes uzdevumiem. Tie noteikti aizvedīs pie kādas jaunas idejas un, iespējams, – arī vēl nebijušām dzīves izvēlēm."
Dārta Daneviča, aktrise

"Pirmām kārtām vēlos teikt, ka es būtu laimīga, ja būtu uzrakstījusi šādu lielisku grāmatu – sevis izzināšanas instrukciju – vai būtu to saņēmusi sava pašizziņas ceļa sākumā. Cik daudz kļūdu un meklējuma gadu tad tiktu aiztaupīti! Mums katram ir savs ceļš un sava pieredze, un tā nav paātrināma, tomēr ir labi, ja ir kāds pamats, uz kā atbalstīties. Lai šī grāmata dod spēku, nes gaismu, palīdz iet un katram no mums sniedz iedvesmu, mīlestību un apzinātību katrai dzīves dienai!"
Agnese Zeltiņa, aktrise, zīmola Soulstones radītāja

"Man bijis tas gods ar Aiju iepazīties pirms teju desmit gadiem. Atceros, kā jau tolaik mani apbūra viņas nerimstošais izzinātprieks, neviltotā aizrautība un dzīves gudrība. Aijai to visu ir izdevies ielikt savā pirmajā grāmatā, kurā viņa dalās ar dzīves un dažādu mācību ceļā iegūtajām atziņām. Grāmatas virstēma – kā patiesi iemīlēt sevi un atbrīvoties no destruktīvām sajūtām – ir būtiska ikvienam un nenoliedzami ir visa izdošanās un labbūtības pamatā. Un nē, tas nav egoisms. Tā ir atslēga!"
Maija Rozīte-Krištopane, TV un radio raidījumu vadītāja, DJ

Aija Bandere ir neiroplastikas, psihosomātikas un cilvēka apziņas pētniece un entuziaste. Vada individuālas konsultācijas, izmantojot koučinga un ezotēriskās zināšanas. Uzstājas kā lektore dažādos publiskos un privātos notikumos. Pulcē ap sevi cilvēkus, vadot pasākumus Latvijā un ārpus tās. 
Izveidojusi divus zīmolus www.egomane.lv un www.burve.lv. Šie zīmoli ir vērsti uz cilvēka personības izaugsmi un emocionālo labklājību.

Iesaki draugiem