Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

PAZUDUŠAS TRĪS MEITENĪTES.
ATGRIEZUSIES VIENA.
Un stāsts sākas...

Tumšā naktī, pašā ziemas vidū, senā krodziņā Temzas krastā klātesošie piedzīvo kādu brīnumainu notikumu.

Īsinot vēlā vakara stundas, pastāvīgie apmeklētāji dalās ar stāstiem, bet tad durvis spēji atveras un tajās parādās smagi ievainots svešinieks. Viņam uz rokām ir maza bērna līķis. Tomēr pēc vairākām stundām mazā meitenīte sakustas, ievelk elpu un atdzīvojas. Vai noticis brīnums? Vai tā ir maģija? Vai to var izskaidrot zinātniski? Šiem jautājumiem ir daudz atbilžu, un dažas no tām ir patiešām neskaidras.

Upes krastā dzīvojošie ļaudis liek lietā visu savu atjautību, lai atrisinātu noslīkušās un atkal atdzīvojušās meitenītes likteni, tomēr, dienām aizritot, noslēpums tikai arvien vairāk padziļinās. Meitene nerunā un nevar atbildēt uz svarīgākajiem jautājumiem. Kā viņu sauc? No kurienes nākusi? Un kas ir viņas tuvinieki?

“Reiz uz upes” ir aizraujošs literārais darbs, kurā folklora savijusies ar zinātni, maģiju un mītiem. Šis spriedzes pilnais, tomēr vienlaikus arī romantiskais un emocionālais romāns aizvedīs lasītājus pārsteidzošā ceļojumā gan reālajā, gan iedomu pasaulē.

Diāna Seterfīlda (Diane Setterfield) ir angļu rakstniece un literatūrzinātniece, kuras debijas romānu “Trīspadsmitais stāsts” kritiķi savulaik nodēvēja par mūsdienu literatūras šedevru. Tas publicēts 38 valstīs, pārdots vairāk nekā 3 miljonos eksemplāru un arī Latvijā izdots atkārtoti. Pēc romāna motīviem uzņemta filma. Informācija par autori: DianeSetterfield.com

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.


“Reiz uz upes” ir viena no jaukākajām un aizraujošākajām jaunajām grāmatām, ko pēdējā laikā esmu lasījusi. Diāna Seterfīlda ir izcila stāstniece, viņas valoda plūst, tumšas maģijas iedvesmota, strauji un valdzinoši, dziļi un burvīgi. Dāvājiet sev prieku, izlasot šo romānu!
Madelīna Millere, romāna “Kirke” autore

Diānas Seterfīldas meistarīgais vēstījums ievilina lasītāju apburošā stāstā, kas līdzīgi upei, kura ir sižeta centrā, vijas un plūst, metot neskaitāmus intriģējošus līkločus. Straume mūs ievelk sižeta dzīlē un aizved ceļojumā uz brīnumaini spilgtu iztēles valstību.
M. L. Stedmena, romāna “Gaisma okeānā” autore

Šī grāmata mani pilnībā apbūra! Patiesi izcils romāns!
Ruta Hogana, romāna “Pazaudēto lietu glabātājs” autore

Romāns “Reiz uz upes” spēj panākt to, ko mēs ceram baudīt katrā grāmatā, – tas pārņem lasītāju savā varā jau no pirmās lappuses, tur gūstā sižeta vidusdaļā, pēc tam noslēgumā atvadās priekpilnā un pārdomas rosinošā noskaņā. Esmu sajūsmā par to!
Renē Naita, romāna “Atruna” autore

Lai cik labi tiktu izplānots romāna sižets, vissvarīgākā loma ir tā varoņu dzīvīgumam un spilgtumam. Šajā ziņā rakstniece Diāna Seterfīlda ir īpaši talantīga, un lasītājs ar aizrautību seko līdzi varoņu likteņiem visa šī brīnišķīgā romāna garumā.
The Times

Romānā “Reiz uz upes” Diāna Seterfīlda jau atkal vārdiem liek dziedāt. Ir vērts doties ceļojumā pa Temzu kopā ar viņu!
Independent

Publikācijas

Iesaki draugiem