Apraksts

Noklausies fragmentu un izmēģini uzdevumus šeit!

Juta Steel (born 1986) is a Latvian sportswoman who has been training in various martial arts – Boxing, Karate, Kickboxing and Brazilian Jui Jitsu for more than 15 years and has won several National Championships in the U.K. Having the chance to share her life experience and inspire people is what brings fulfilment to Juta the most.

The story book about “Birdie Tom” that is being published simultaneously in Latvian and English compiles short, illustrated stories whose main protagonists are Birdie Tom, his mum, his best friend Danny, and others. In these characters and their adventures, children can recognize themselves and their friends in typical situations which require making the right decision. By befriending brave, lightly stubborn, yet kind-hearted Tom, the child will better understand the significance of courage, politeness and persistence, learn to fight for their dreams, help others and take responsibility for their own actions. The discussion topics and tasks following each story will allow parents to explore the book together with their children and enable teachers to use it during lessons.

Birdie Tom will inspire children not only to dream about big goals but also how to achieve them, be compassionate, kind-hearted and courageous.


Audiogrāmatā "Putniņa Toma stāstu grāmata" ir apkopoti īsi stāstiņi, kuros darbojas Putniņš Toms, viņa mamma, labākais draugs Denijs un citi. Šajos tēlos un varoņu piedzīvojumos katrs bērns viegli atpazīs sevi un savus draugus tipiskās ikdienas situācijās, kurās jāpieņem pareizais lēmums. Sadraudzējoties ar brašo, mazliet spītīgo, bet vienmēr labsirdīgo Tomiņu, bērns labāk izpratīs drosmes, laipnības un neatlaidības nozīmi, mācīsies cīnīties par saviem sapņiem, palīdzēt citiem un uzņemties atbildību par savu rīcību. Audiogrāmatu ir ierunājusi autore Juta Stīla, kas ir profesionāla cīņu sportiste.

Aiz katra stāstiņa ir pievienota apjomīga sadaļa ar interaktīviem uzdevumiem, kas rosina bērnam pārdomāt dzirdēto vai kopīgi ar vecākiem pārrunāt dažādas dzīves situācijas.

Klausieties stāstus mājās, parkā vai automašīnā, jo viss, kas nepieciešams, ir viedtālrunis, planšetdators vai dators ar interneta pieslēgumu!

Audiogrāmata paredzēta izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis.

Sistēmas prasības
Datoriem: Apple Safari jaunākā un iepriekšējā versija; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Microsoft Edge jaunākā un iepriekšējā versija.
Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Safari vai Google Chrome; Android jaunākā un trīs iepriekšējās operētājsistēmas versijas ar pārlūku Google Chrome; Windows jaunākā un iepriekšējā operētājsistēmas versija ar pārlūku Google Chrome. Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.

Uzdevumus vēlams lietot datorā vai planšetdatorā.

Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem