Apraksts

Sekojot Mēness aicinājumam, atjaunosim saikni ar savu sākotnējo dabu, būsim atvērtas un labāk iepazīsim pasauli sevī un sevi pasaulē.

Nakts skaidrībā tas vēro un gaida, kad ar to izveidosim saikni. Mēness vada mūs atbilstoši četriem dzīvībai raksturīgiem cikliem: dzimšana, augšana, noriets, nāve. Sievietes būtība nes sevī šo cikliskumu, un mēs mēnesi pēc mēneša ejam spēcīgo pirmatnējās sievietes ceļu.

Savienojoties ar savu ciklu, mācīsimies ieklausīties personīgajā ritmā, rūpēties par savu iekšējo ekoloģiju un atgūt spēku. Gūsim apstiprinājumu tam, kas esam patiesībā: brīvas, intuitīvas un radošas sievietes. Kļūsim par zvaigzni, nezāli vai upi! Apzināsimies lietu nepastāvību! Sajutīsim sevi piederīgu visam dzīvajam!

Būsim neatkarīgas savā personīgajā valstībā, pašas būsim savas labsajūtas un Mēness sargātājas.

Poētiskie zīmējumi grāmatā palīdz izprast Mēness enerģiju, fāzes un kustību pa zvaigznājiem, izmantot Mēness arhetipus, iepazīt maģiskos augus un ieviest savā dzīvē rituālus.

Iedvesmojusies no senču gudrībām, franču autore Stefānija Lafranka (Stephanie Lafranque) aizraujas ar augiem, enerģētiku un Mēness cikliem. Būdama reiki skolotāja, SloWood tējas radītāja, sieviešu apļu vadītāja, viņa sadarbojas ar Druidéesse žurnālu un pārvalda Instagram kontu ar nosaukumu La Tisanière Tatouée.
https://latisanieretatouee.wordpress.com/
https://slowoodtisane.com

Vic Oh (Vic Oh) dzimusi Meksikā, kur apguvusi krāsas un emocijas, tagad dzīvo Parīzē, ir studējusi mākslas vēsturi Sorbonas Universitātē. Viņa nododas naivajai mākslai, maģiskajam reālismam un senču kultūrām, savās gleznās attēlo pirmatnējās sievietes spēku, kā arī mistisko un svēto Visumu, kas ir mums visapkārt. https://vic-oh.com/

No franču valodas tulkojusi Ilze Fogele.

Iesaki draugiem