Apraksts

“Nu kas tev kaiš?”

Lorai gandrīz visu mūžu tiek aizrādīts un pārmests. Viņu uzskata par nelīdzsvarotu, nesavaldīgu vienpati. Daži pat dēvē viņu par bīstamu.
Mirjama zina: lai gan kāds ir redzējis Loru ar asiņainām drānām atstājam briesmīga nozieguma vietu, tas vēl nenozīmē, ka viņa ir slepkava. Rūgta pieredze ir Mirjamai iemācījusi, cik viegli ir nonākt nepareizā vietā nepareizā laikā.

Karlu ir satriekusi māsasdēla brutālā slepkavība. Viņa neuzticas nevienam: arī labi cilvēki ir spējīgi uz briesmīgu rīcību. Bet cik tālu viņa ies, lai rastu sirdsmieru? Visi – vainīgi vai nevainīgi – ir traumēti. Un daži ir traumēti tik stipri, ka spēj nogalināt.

“Gausā uguns” ir īsta dāvana: lieliski lasāma, vietumis aizkustinoša, pilna ar tādām pašām savdabīgām detaļām, kādas padarīja romānu “Meitene vilcienā” tik aizraujošu.
Guardian

Paula Hokinsa 15 gadus strādāja par žurnālisti, līdz sāka rakstīt daiļliteratūru. Viņas pirmais spriedzes romāns “Meitene vilcienā” kļuva par globālu fenomenu, pasaulē ir pārdoti 23 miljoni šīs grāmatas eksemplāru. Romāns ir tulkots vairāk nekā 40 valodās, bijis bestselleru saraksta augšgalā visā pasaulē, un milzīgu atsaucību ir guvusi arī ekranizācija ar Emīliju Blantu galvenajā lomā. Latviešu valodā tulkots arī viņas nākamais romāns “Ūdenī”, kas guvis lielus panākumus un izpelnījies lasītāju atzinību.

No angļu valodas tulkojusi Silvija Brice.


“Gausā uguns” ir lielisks Paulas Hokinsas veikums. Šajā romānā ir tēli, ar kuriem gribas pavadīt laiku, pasaule, kurai viegli noticēt, un sižets, kurš savaldzina.
Renē Naita

Sižeta pavērsieni ir tādi, kā jau pieklājas labam spriedzes romānam, taču tas ir arī dziļš, gudrs un ļoti cilvēcisks.
Lī Čailds

Ārkārtīgi aizraujošs, uz spilgtiem tēlu raksturiem balstīts spriedzes romāns ar lielisku valodu un spožiem sižeta pavērsieniem. Patiesi iesaku.
Džons Boins

Aizraujoši un intriģējoši. Izbaudīju katru mirkli, lasot “Gauso uguni”. Paula Hokinsa kļūst arvien spēcīgāka.
S. Dž. Votsons

Šokējošs, aizkustinošs, sirsnīgs. Romāns “Gausā uguns” ir rakstnieces pilnbrieda darbs.
Observer

Meistarīgā sižeta pavērsienos atklājas tā gausā uguns, kas deg ikvienā cilvēkā un var viņu iznīcināt. Neatvairāms un pārliecinošs romāns.
Daily Mail

Iesaki draugiem