Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Kā bērns var pazust, neatstājot nekādas pēdas?

Iepriekšējā vakarā astoņgadīgā Deizija Meisone pazuda no ģimenes ballītes. Neviens no klusās piepilsētas ieliņas iedzīvotājiem neko nav redzējis – vai vismaz tā viņi saka.

Inspektors Ādams Folijs cenšas neļauties aizspriedumiem, tomēr viņa pieredze liecina, ka deviņos gadījumos no desmit vainīgais parasti ir kāds upurim pazīstams cilvēks.

Visticamāk, kāds melo.

Un Deizijas prombūtne bīstami ieilgst.

Kara Hantere (Cara Hunter) ir angļu rakstniece, kuras sarakstītie kriminālromāni ir Sunday Times bestselleru topā un pasaulē pārdoti vairāk nekā miljons eksemplāros. “Kāds no savējiem” ir viņas debijas romāns – pirmais par inspektora Ādama Folija izmeklēto noziegumu. Latviešu valodā izdots arī viņas romāns “Tumsā”.

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.


Labirintam līdzīgs aizraujošs romāns.
Ians Renkins, rakstnieks

Kara Hantere ir rakstījusi kā īsta profesionāle – apbrīnojami izjūtot tempu, nemitīgi kāpinot spriedzi.
The Times

Kara Hantere precīzi atklāj mūsdienu tikumus. Šī romāna spēcīgākais trumpis ir egocentriskās mātes tēls. Viņas nespēja mīlēt pašas bērnus noved pie tik elpu aizraujoša fināla.
Sunday Times

Aizraujošs un brīnišķīgi sarežģīts romāns. Kara Hantere saglabā intrigu līdz pat pēdējai lappusei.
Daily Express

Spriedzes piesātināts sākums jaunam romānu ciklam par inspektoru Foliju, kurš spēj saglabāt laipnību un iejūtību, rīkojas gudri un tādējādi atšķiras no ierastā izmeklētāja tēla.
Radio Times

Karas Hanteres lieliskais un psiholoģiska dramatisma piesātinātais romāns “Kāds no savējiem” atstāj lasītāju neziņā līdz pat finālam.
Book Reporter

Iesaki draugiem