Apraksts

Izmēģiniet šeit!

Vai tiesa, ka kādreiz zāle bija zaļāka un debesis – zilākas? Un vai patiešām bērnībā blēņas darījuši arī mamma un tētis, ome un opis? Vai traki piedzīvojumi ir bijuši pat bērnu grāmatu rakstniekam Dzintaram Tilakam? Jā gan, turklāt audiogrāmatā “Oki doki! jeb Kad mēs augām” autors tos pats arī izstāsta! Klausītāji varēs uzzināt, kādiem nolūkiem paredzēti lietussargi, kāpēc uz veļas mazgājamo mašīnu ūdens ir jānes ar spaiņiem, kas ir Čombe un kāpēc viņu vispār nevar dēvēt par paipuisīti, kāpēc skolēniem reiz patika no vadiņiem pītas pildspalvas un vēl daudz citu interesantu stāstu. Esi gatavs neparastiem piedzīvojumiem un aizraujošai vēstures stundai!

Klausieties stāstus mājās, parkā vai automašīnā, jo viss, kas nepieciešams, ir viedtālrunis, planšetdators vai dators ar interneta pieslēgumu!

Audiogrāmata paredzēta izmantošanai tiešsaistes platformā Māconis.

Sistēmas minimālās prasības
Planšetdatoriem un viedtālruņiem: Apple iOS 7 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Safari); Android 4.4.2 vai jaunāka operētājsistēma ar noklusējuma pārlūku (Google Chrome); Windows 10 Home vai jaunāka operētājsistēma ar pārlūku Google Chrome.
Ļoti maziem ekrāniem (mazākiem par 360px platumā) var būt problēmas ar pareizu satura attēlošanu.
Datoriem: Apple Safari 7 vai jaunāks; Google Chrome jaunākā un divas iepriekšējās versijas; Mozilla Firefox jaunākā un divas iepriekšējās versijas.
Sīkdatnēm jābūt atļautām.

Iesaki draugiem