Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Toreiz...
Kādu nakti Annija pazuda. Visi viņu meklēja, vērsās pēc palīdzības. Sāka jau baidīties no visļaunākā. Un tad pēc četrdesmit astoņām stundām viņa brīnumainā kārtā atgriezās, bet nespēja vai negribēja stāstīt, kas bija noticis.
Taču ar manu māsu kaut kas bija noticis. Es pat nevaru īsti to izskaidrot. Vien zinu, ka pēc atgriešanās viņa bija pārvērtusies. Tā nebija vairs mana Annija.
Es negribēju to atzīt pat sev pašam, bet brīžiem no savas mazās māsiņas es jutos pārbijies līdz nāvei.

Tagad...
Pirms diviem mēnešiem ienākošo sūtījumu kastītē parādījās jauna e-pasta vēstule. Gandrīz izdzēsu to neizlasītu, tomēr beigās noklikšķināju uz “Atvērt”:
Es zinu, kas notika ar tavu māsu. 
Tas notiek atkal...

Karolīna Dž. Tjūdora ir angļu rakstniece, iepriekš strādājusi gan par reklāmas tekstu sacerētāju, gan par televīzijas raidījumu vadītāju, gan suņu staidzinātāju. Viņas pirmais romāns “Krīta vīrs” ir tulkots un izdots 38 valstīs, tostarp arī Latvijā.

No angļu valodas tulkojusi Aija Čerņevska.


Dažiem rakstniekiem tas piemīt, bet dažiem – ne. K. Dž. Tjūdora ar to ir bagātīgi apveltīta – romāns “Paslēptuve” ir patiesi satriecošs un aizraujošs. 
Lī Čailds

Ja jums patīk manas grāmatas, tad noteikti patiks arī K. Dž. Tjūdoras “Paslēptuve”.
Stīvens Kings

Labirintam līdzīgs stāsts, kas neļāva man atminēt noslēpumu līdz pat tā beigām.
Vela Makdermida

Romāns “Paslēptuve” ir meistarīgi uzrakstīts, un nav viegli noticēt, ka tas ir autores otrais sarakstītais darbs.
Džeimss Osvalds

K. Dž. Tjūdoru var uzskatīt par Lielbritānijas sieviešu kārtas Stīvenu Kingu. Gandrīz katra romāna “Paslēptuve” lappuse rada baiļu tirpas...
Daily Mail

Iesaki draugiem