Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Viens ķermenis. 
Seši upuri. 
Aizdomās turamo nav.

Tiek atrasts līķis no kopā sadiegtām dažādu upuru ķermeņa daļām, ko sensāciju alkstošie žurnālisti uzreiz nodēvē par “Lupatu lelli”. Lietas izmeklēšana tiek uzdota detektīviem Viljamam “Vilkam” Foksam un Emīlijai Baksterei.

Slepkava izaicina policistus, atklājot sešu nākamo upuru vārdus līdz ar datumu, kurā ieplānojis katru nogalināt. Kā pēdējais sarakstā ir minēts arī Fokss. Tagad visas pasaules mediji uzmana katru policijas soli. Vai tādas spriedzes apstākļos Foksam un Baksterei izdosies glābt sešu cilvēku dzīvības un laikus noķert slepkavu?

Romāns “Lupatu lelle” ir angļu rakstnieka Daniela Koula debijas romāns, kas izdots jau vairāk nekā 30 valstīs. Autors ir ilgus gadus strādājis arī par mediķi, lai, iekšējas nepieciešamības vadīts, glābtu cilvēku dzīvības, vai, iespējams, dara to vainas apziņas dēļ par daudzajiem personāžiem, kurus nogalina savos kriminālromānos.

No angļu valodas tulkojis Armīns Voitkāns.


Globāls bestsellers! “Lupatu lelle” ir aizraujošs trilleris ar daudziem iepriekš neparedzamiem un negaidītiem sižeta pavērsieniem, īpaši piemērots Jū Nesbē, Roberta Galbraita un Paulas Hokinsas faniem.
Amazon.com

Izdomas bagāta un psiholoģiski piesātināta lasāmviela. Sīkstais detektīvs Vilks atsauc atmiņā Luteru no BBC seriāla vai M. Konelija slaveno Hieronīmu (Hariju) Bosu, vai varbūt pat abus reizē, un izvēlētā vide, lai arī padrūma, ir ļoti atbilstoša.
Booklist

Daniels Kouls ar “Lupatu lelli” ir spēris drosmīgu pirmo soli spožas rakstnieka karjeras virzienā. Šis ir satraucošs un pakļaujošs kriminālromāns, kuru lasot aizmirstas apkārtējā pasaule, un kaut ko tādu panākt spēj vien labākie no labākajiem trilleriem.
Džons Hārts, rakstnieks

Autors spēj kāpināt spriedzi un pietiekami ilgi saglabāt noslēpumā slepkavas patieso identitāti, kā rezultātā ir tapis spēcīgs un pārliecinošs debijas romāns.
Publishers Weekly

Daniela Koula drūmais, bet vienlaikus arī izklaidējošais debijas romāns ir kā svaigs gaisa malks britu detektīvu žanra lauciņā. “Lupatu lelle” noteikti piesaistīs lasītājus, kas parasti izvēlas Roberta Galbraita un Klēras Makintošas sarakstītos darbus.
Library Journal

Iesaki draugiem