Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Anna Gavalda (dz. 1970), franču rakstniece, savu pirmo stāstu krājumu izdeva 1999. gadā, kad vēl strādāja par franču valodas skolotāju. Kopš tā laika viņas grāmatas tiek tulkotas un izdotas daudzās pasaules valstīs, pēc to motīviem uzņemtas kino un TV filmas. Latviešu valodā izdoti vairāki autores darbi, tostarp “Es viņu mīlēju” (2003) un “Skaists izrāviens” (2011).

Stāstu krājumā “Atzīšanās” ir apvienoti septiņi stāsti, kuru varoņi ir vienkārši, īsti cilvēki, kuri atklāti vēsta par sevi, par savu dzīvi, ievainojamību un spēju pieņemt savas vājības. Šie stāsti apliecina, cik svarīgi ir doties uz priekšu, nekavēties pie pagātnes radītajām brūcēm, bet tiekties pēc mīlestības, draudzības, piedošanas un tuviniekiem. Un katrā stāstā ir atpazīstams lasītāju iemīļotās autores Annas Gavaldas rokraksts...

“Anna Gavalda prasmīgi notur lasītāju līdzsvarā starp asarām un smaidu, starp mūsdienu pasaules skarbumu, kas virza cilvēkus pretī vientulībai, un saskarsmes vērtību. Rakstnieces atainotās emocijas pārvērš ciešanas iepriecinājumā. Un pēkšņi – dzīve ir skaista!”
Elle magazine

No franču valodas tulkojusi Ilze Fogele.


Rakstniece Anna Gavalda atkal ir pievērsusies žanram, kas padarīja viņu slavenu, – īsajiem stāstiem, un rezultāts ir ļoti pievilcīgs.
Le Figaro

Mēs jau sen esam ilgojušies pēc tik laba stāstu krājuma... Anna Gavalda savus varoņus ataino ar īpašu sirsnību, smalkjūtību, maigumu un augstsirdību.
Version Femina

Annas Gavaldas unikalitāte ir precizitātē, burtiski sajūtamajā maigumā, ko viņa izjūt pret saviem varoņiem, un reibinošajā nostalģijas un prieka mikslī, kuru viņai izdodas radīt šajos stāstos. 
Le Parisien Magazine

Annas Gavaldas stāsti ir vienlaikus dzīves pilni un intīmi. Viņai piemīt liels talants apvienot prieku un skumjas, un, lasot viņas rakstīto, gribas vien aplaudēt un ļauties valodas plūdumam.
Lire

Iesaki draugiem