Apraksts

Kartīšu komplekts "Mākslas orākuls. Iedvesmojies radošai dzīvei no izciliem māksliniekiem" sniedz padomus, kuru pamatā ir trīs nozīmīgas atziņas no mākslinieku dzīves. Izvēlies kārti, uzdod jautājumu mākslas orākulam un maini savu DZĪVI, DARBU un RADOŠO VĒRIENU!

Labākā dāvana visiem, kas interesējas par mākslu! Kāršu komplektā iekļauta brošūra ar informāciju par visdažādākajiem māksliniekiem - no Leonardo da Vinči, Lekorbizjē un līdz pat Demjenam Hērstam.

Mākslas orākula autore ir rakstniece un publiciste Katja Tileviča. Viņa ir izdevumu "Elephant" un "Mark" žurnāliste, regulāri publicējas arī "Domus", "Pin-Up", "Frame" un citos žurnālos. Rakstījusi par mākslu un arhitektūru grāmatās, monogrāfijās un izstāžu katalogos. Kopā ar brāli Alekseju nodibinājusi platformu "Friend & Colleague" dažādiem izdevumiem, daiļliteratūras darbiem un īpašiem projektiem.

Mākslas orākulu ilustrējis Mikels Somers. Mikels ir dzimis 1987. gadā un uzaudzis Kopenhāgenā. 2009. gadā viņš sāka darboties kā brīvmākslinieks; strādā ar ilustrācijām, veido dizainu animācijas filmām un komiksu grāmatām. Dzīvo Berlīnē kopā ar sievu un meitu.


No angļu valodas tulkojusi Ita Ankoriņa.

Iesaki draugiem