Apraksts

Godkāre viņam ir asinīs.
Sacensība uzkurina.
Taču varai ir sava cena...

Tuvojas desmito Bada Spēļu atklāšana!
Astoņpadsmit gadus vecais Koriolāns Snovs Kapitolijā gatavojas savai lielajai iespējai – šajās Bada Spēlēs viņš būs padomdevējs kādam no apgabalu pārstāvjiem. Reiz ietekmīgajai Snovu dzimtai ir pienākuši grūti laiki, un viņu nākotnes labklājību spētu nodrošināt vienīgi Koriolāna pārstāvja uzvara.
Tomēr veiksme šķiet novērsusies no Koriolāna. Viņam piešķirtā pārstāve ir meitene no paša mazākā – Divpadsmitā – apgabala. Abu likteņi tagad ir saistīti, un katrs Koriolāna lēmums var nest izdošanos vai neveiksmi, triumfu vai postu.

Arēnā norit cīņa uz dzīvību un nāvi, bet ārpus tās Koriolānā sāk mosties jūtas pret savu pārstāvi un kļūst arvien grūtāk līdzsvarot svaru kausus, kam vienā pusē likta pakļaušanās noteikumiem, bet otrā – vēlēšanās izdzīvot par katru cenu.

Sūzena Kolinsa ir amerikāņu rakstniece, kura starptautiski labāk pazīstama ar cikla “Bada spēles” grāmatām. Tās ir tulkotas 51 valodā un pārdotas vairākos miljonos eksemplāru, pēc to motīviem ir uzņemtas arī kinofilmas.

Papildu informācija: www.suzannecollinsbooks.com

No angļu valodas tulkojusi Ieva Elsberga.

Sūzena Kolinsa atkal ir apliecinājusi savu izcilo talantu radīt aizraujošu pasauli, kurā mīt sarežģīti varoņi, kam jātiek galā ar trūkumiem līdzsvarā starp haosu un kontroli un to ietekmi uz cilvēka dabu. Turklāt romāns “Balāde par dziedātājputniem un čūskām” sniedz valdzinošu ieskatu Koriolāna Snova dzīvē un, iespējams, ieskicē viņa nepakļāvīgās izturēšanās aizsākumus.
The Associated Press

Romāns “Balāde par dziedātājputniem un čūskām” ir par to, kā patiesībā tiek izdzīvota dzīve, un par mūsu neskaitāmo izvēļu sekām, kuras visas saplūst vienā un nosaka ne tikai to, kā mēs jūtamies, bet arī to, kādi esam.
Slate

Riskanta pusaudžu mīlestība un krietna deva vardarbības, kā jau to, protams, varēja sagaidīt no cikla “Bada Spēles” grāmatas. Jūs aizraus arī ieskats Kapitolija vēsturē un draudzība, nodevība, ietekme un apspiešana, un vēl citas Sūzenas Kolinsas risinātās tēmas!
Theguardian.com

Iesaki draugiem