Apraksts

E-grāmata pieejama arī Apple Books

Tu ik dienu veic vienas un tās pašas darbības.
Tu precīzi zini, kurp dodies. 
Tu nekad neesi viena.

Zoja Volkere pamana savu fotogrāfiju kādas Londonas avīzes sludinājumu sadaļā un ir apņēmības pilna izdibināt, kā tā tur nonākusi. Nav nekāda paskaidrojuma, vien neskaidrs attēls, mājaslapas adrese un telefona numurs.
Viņa parāda avīzi mājiniekiem, un visi ir vienisprātis, ka tā ir kāda pavisam sveša sieviete, kas ir tikai nedaudz līdzīga Zojai. Nākamajā dienā avīzē ir citas sievietes fotogrāfija, bet aiznākamajā – atkal citas sievietes attēls.

Vai tā ir kļūda? Sagadīšanās?
Vai tomēr kāds seko līdzi katram viņu solim...

Klēra Makintoša (Clare Mackintosh), angļu rakstniece, divpadsmit gadus ir strādājusi policijā, tostarp arī kriminālizmeklēšanas nodaļā. Pēc tam viņa aizgāja no šī darba, lai kļūtu par žurnālisti un sabiedrisko mediju konsultanti, un kopš tā brīža nodarbojas ar rakstniecību. Latviešu valodā izdots arī viņas romāns “Es ļāvu tev iet”. Informācija par autori: claremackintosh.com

No angļu valodas tulkojusi Maija Opse.


Klēra Makintoša jau atkal trāpījusi tieši desmitniekā – viņas elpu aizraujošā trillera pamatā ir spīdoša ideja... “Es tevi redzu” ir lielisks trilleris, kurā ir papilnam mānīgu norāžu, kas izaicina lasītāju. Kad tas ir iesākts lasīt, nav iespējams pieķerties nekam citam, līdz aizšķirta beidzamā lappuse.
Daily Mail

Ikviens, kurš kaut reizi ir atskatījies, izdzirdot aiz muguras soļu troksni, vai paātrinājis gaitu, ejot pa tukšu apakšzemes tuneli, saprotoši nodrebēs, lasot Klēras Makintošas izsmalcināti biedējošo stāstu par urbāno paranoju.
Ruta Vēra, romāna “Tumšā, tumšā mežā” autore

Ļoti pārliecinošs trilleris. Pēc tā izlasīšanas ik reizi metrovagonā pieķeru sevi atskatāmies un lūkojamies visapkārt.
Fiona Bārtone, rakstniece

“Es tevi redzu” izceļas starp citiem trilleriem ar perfekto sižetu un pārdomātajām detaļām, kas lasītājos rada labsajūtas kņudoņu. Kā man tas patika!
Renē Naita, romāna “Atruna” autore

Izcils, atkarību un pārdomas izraisošs spriedzes romāns. Pēc tā izlasīšanas jūs Londonas metro vairs nekad nejutīsieties kā iepriekš.
B. A. Parisa, romāna “Aiz slēgtām durvīm” autore

Iesaki draugiem